Uncharted 3: Drake’s Deception

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلا دوستان. امروز هركاري ميكنم نميتونم انچارتد رو آپديت كنم . سرعتش خيلي پايينه، در حالي كه بتمن رو آپديت كردم هيچ مشكلي نبود روی mw 3 هم همین مشکل رو داشتم. ميخواستم ببينم مشكل كجاست!
اينم بگم كانكشن هيچ مشكلي نداره, سرعت دانلود هم اوکیه!

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
دوستان این بازی رو اونجایی که تو قلعه هست رو میشه مخفی کاری برد یا توی طوفان شن یا کشتی اگه میشه متوانید راهنمایی کنید؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان این بازی رو اونجایی که تو قلعه هست رو میشه مخفی کاری برد یا توی طوفان شن یا کشتی اگه میشه متوانید راهنمایی کنید؟

دوست عزیز میخوای اون همه دشمن رو با مخفی کاری بُکُشی ؟ مخصوصاً کِشتی که تعدادشون زیاده ! غیر ممکنه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
از شدن که فکر کنم بشه بخش زیادی از مراحل رو مخفی کاری رفت (البته یه سری جاها غیر ممکن میشه مخفی کاری) ولی خب هم تعداد دشمن ها زیاده و هم اینکه اگه بخوای مخفی کاری بری شدیدا خسته کننده میشه، چون اصلا تمرکز بازی روی مخفی کاری نیست. اصل حالش به اینه همه رو ببندیم به رگبار گلوله :D

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
سلام دوستان.
آقا من میخوام آنچارتد رو آپدیت کنم. سرعت دانلود خیلی پایینه. کسی میدونه چرا؟ رو mw 3 هم این مشکل رو دارم.
کانکشن مشکلی نداره.

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
برای کنسول کپی خور نشده هم این راه جواب میده؟ میشه بیشتر راهنمایی کنین لطفا؟
آره، من خودم امتحان کردم. (اگه Internet Download Manager داری حتما با اون دانلود کن)

آموزش دانلود بازیها، دموها و پچها از طریق PC

یا

دانلود patch ،demo، بوسیله PC

یا

اینجا
که با عکس کامل توضیح داده

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
سلام سلام
کلاً با UNCHARTED بازها حال می کنم...
بچه ها آخرش نتونستم Uncharted3 رو Original بخرم و تحمل نکردم و رفتم کپیشو گرفتم...
بالاخره بازی کردمش و تموم شد... مثل همیشه معرکه بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر