Uncharted 3: Drake’s Deception

سلا دوستان. امروز هركاري ميكنم نميتونم انچارتد رو آپديت كنم . سرعتش خيلي پايينه، در حالي كه بتمن رو آپديت كردم هيچ مشكلي نبود روی mw 3 هم همین مشکل رو داشتم. ميخواستم ببينم مشكل كجاست!
اينم بگم كانكشن هيچ مشكلي نداره, سرعت دانلود هم اوکیه!

دوستان این بازی رو اونجایی که تو قلعه هست رو میشه مخفی کاری برد یا توی طوفان شن یا کشتی اگه میشه متوانید راهنمایی کنید؟

دوست عزیز میخوای اون همه دشمن رو با مخفی کاری بُکُشی ؟ مخصوصاً کِشتی که تعدادشون زیاده ! غیر ممکنه

دوستان این بازی رو اونجایی که تو قلعه هست رو میشه مخفی کاری برد یا توی طوفان شن یا کشتی اگه میشه متوانید راهنمایی کنید؟
از شدن که فکر کنم بشه بخش زیادی از مراحل رو مخفی کاری رفت (البته یه سری جاها غیر ممکن میشه مخفی کاری) ولی خب هم تعداد دشمن ها زیاده و هم اینکه اگه بخوای مخفی کاری بری شدیدا خسته کننده میشه، چون اصلا تمرکز بازی روی مخفی کاری نیست. اصل حالش به اینه همه رو ببندیم به رگبار گلوله :دی

سلام دوستان.
آقا من میخوام آنچارتد رو آپدیت کنم. سرعت دانلود خیلی پایینه. کسی میدونه چرا؟ رو mw 3 هم این مشکل رو دارم.
کانکشن مشکلی نداره.

برای کنسول کپی خور نشده هم این راه جواب میده؟ میشه بیشتر راهنمایی کنین لطفا؟
آره، من خودم امتحان کردم. (اگه Internet Download Manager داری حتما با اون دانلود کن)

آموزش دانلود بازیها، دموها و پچها از طریق PC

یا

دانلود patch ،demo، بوسیله PC

یا

اینجا
که با عکس کامل توضیح داده

سلام سلام
کلاً با UNCHARTED بازها حال می کنم...
بچه ها آخرش نتونستم Uncharted3 رو Original بخرم و تحمل نکردم و رفتم کپیشو گرفتم...
بالاخره بازی کردمش و تموم شد... مثل همیشه معرکه بود...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or