Uncharted 3: Drake’s Deception

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
یه هفت هشت تا سایته کولر 360 سعی کردن که این بازی رو خراب کنن که موفق نشدن و فقط خودشونو خراب کردن که در آینده خواهید دید که از لیست متاکریتیک حذف خواهند شد . چند تا امتیاز بد در مقابل 60 تا امتیاز بالای 9 و 35 تا امتیاز 10 اصلا عددی نیستن .
میشه بپرسم چه نمراتی بوده؟ممنون میشم شما یا یکی بهم بگه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی یه دمو ازش دیدم عملا نابودم کرد!
همون دموی روستای تو صحرا!
صحنه ای که نیت میپره تو چاه و دنبال یه قطره آبه اشت نفسمو بند میوورد!

khansharafdar

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
نام
مهدی
سلام بچه ها.....
اونایی که بازی رو گرفتن امشبم انلاین بازی کردند....
من الان بازی رو تموم کردم ولی وقتی میرم برای آنلاین دستگاه یه جورایی قفل میشه و رو صحف اول فریز میشه.....
آپدیت جدیدشم گرفتم....
ببخشید فکر کنم اینجا جای سوالم نبود و باید تو یک پیج دیگه بپرسم....

آخرین ویرایش:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
کمک بچه ها من توبازی دفتر چه ندارم خرابه چون به خاطر همین معما هارو نمیتونم رد کنم و از شما میپرسم
تو اون مرحله که خونه قدیمیه تو جنگل هست باید چهار تا سرباز که هر کدوم یه چیز دستش هست یکی سپر یکی شمشیر یکی گرز و یکی هم تبر باید کدوم ور بچرخونم تا درست بشه ممنون

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
کمک بچه ها من توبازی دفتر چه ندارم خرابه چون به خاطر همین معما هارو نمیتونم رد کنم و از شما میپرسم
تو اون مرحله که خونه قدیمیه تو جنگل هست باید چهار تا سرباز که هر کدوم یه چیز دستش هست یکی سپر یکی شمشیر یکی گرز و یکی هم تبر باید کدوم ور بچرخونم تا درست بشه ممنون
عزیزه من اگه نتونستی حل کنی 5 مین صبر کن یک پیشنهاد میده خودش که راه حلشو بهت میگه و اون 4 تا سربازم اون تبر داره سپر داره باید روبرو هم باشن اون 2 تا دیگه هم روبرو اون 2 تا باشن

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
امتیازاش خیلی غیر واقعی مسخره شده منظورم میانگین امتیازاتشه
الان داره میرسه به 90
کلا اون دو سه تا سایت کولرو فاکتور بگیریم میانگینش فوقش میومد رو 93 دیگه بیشتر نمیومد
کاری ندارم اینجا تاپیک امتیازات نیست ولی با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید که مثلا امتیاز 4ی که به بازی داده شد ,برای جبرانش باید 11تا نمره کامل یا همون 10 میگرفت تا برگرده به همون میانگین!:d
دقیقا همون دو سه نمره بشدت پایین که به بازی داده شد باعث شد میانگین تا به این حد پایین کشیده بشه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درود به همگی :D یه نکته ای بود هی میخواستم بگم یادم رفت :D دیگه فک نمیکنم عمرم به خوندن این 20 - 30 صفحه ای که تاپیک از زمان عرضه بازی جلو رفته کفاف بده :D نمی دونم کسی به این موضوع اشاره کرده یا نه ولی :
توی اون مرحله ای که نیت و سالی میرن syria (:D) توی اون خرابه ها و شب هست :D بعد از برگشت که روز هست و سوار اتوبوس میشن اگه دقت کنید یه عروسک sackboy از آینه ی اتوبوس آویزون هست :D البته نه اون سکبوی قهوه ای معروف :D یه کم دیزاین هم شده :D

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
یک خبر بسیار خوشحال کننده.
امروز سونی رسماً اعلام کرد که Uncharted 3 در روز اول انتشار در مجموع حدود 3.8 میلیون نسخه فروخته است.

منبع
-----

البته این رو هم اضافه کنم که IGN در ابتدا این خبر رو به شکل دیگه ای منعکس کرد و این 3.8 میلیون نسخه رو نسخه های ship شده بازی ذکر کرد نه نسخه های فروخته شده.مدتی بعد از درج این خبر،در خبری دیگر IGN از قول سونی تأیید کرد که این 3.8 میلیون نسخه،نسخه های فروخته شده هستند نه نسخه های Ship شده.

به این ترتیب Uncharted 3 یکی از موفق ترین بازی های single platform امسال محسوب میشه و به راحتی میشه فروشی بالای 5 میلیون نسخه رو براش متصور شد.مبارک باشه ناتی داگ !!:d

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
امروز 4 بار توی Connecting فریز کرد و آخرش نتونستم بازی کنم ! :|

تا آخرین لحظه Connecting میرفت و میخواست که بره Lobby صفحه یکم کم رنگ میشد و کاریش نمیشد کرد جز رستارت :|

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
کمک

من باریم دفتر چه نداره تو معمت ها گیر میکنم سوال
تو اون غار گیر کردم که باید 4 تا شکل 2 تا اسب 1 شیر و 1 عقاب رو کجا بزارم ؟؟؟اگه میشه عکس بزارید

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
بالاخره رو کراشینگ هم تموم کردم بازی رو :d برای من که کراشینگ از نرمال راحت تر بود :d البته تعداد مرگ هام بیشتر بود اینم به خاطر این بود که خودکشی میکردم تا تروفی اسلحه ها رو بگیرم :d
فقط مونده چندتا تروفی دیگه که همشون هم آخرشون in a row زده! :d امیدوارم تو یک بار تکرار مرحله ی 5 و 6 بتونم همشون رو بگیرم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر