Uncharted 3: Drake’s Deception

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من فکر میکنم vertical sync معمولی double buffer هست و با triple buffering فرق داره مموری بیشتری مصرف میکنه ولی lag کمتری میندازه یعنی حتی اگه یک buffer ، ما lock بشه 2 تای دیگه آزاده
کلا چند مگ بافر داره که پارگیه تصویر محال باشه ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,056
نام
نیما
چیزی که باعث میشه Screen Tearing بطور کامل برطرف بشه استفاده از Vertical Sync ه ... وقتی Vertical Sync فعال باشه دیگه امکان نداره 1 صدم درصد هم ST ببینیم ... ولی خب از اونور ممکنه شاهد افت فریم باشیم که با استفاده از Triple Buffer افت فریم هم به حداقل خودش میرسه .

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
کلا چند مگ بافر داره که پارگیه تصویر محال باشه ؟
من نمیدونم چقدر back buffer یا front buffer دارن
یکبار DF نوشته بود triple buffering یک چیزی حدود 10 15 مگ مموری میگیره رو ps3 .روی pc هم یکجا خوندم 15 تا 25 مگ مموری کارت گرافیک رو میگیره

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,526
نام
میلاد
دشمن نمرات بازی (اگر قراره دشمنی باشه البته!:d) زود دادنشون به منتقداس!
من نمیدونم بازیی که 20 روز مونده تا عرضه اونم یه بازیه 10 ساعته چرا باید الان ارسالش کنن برای ریویو!!!
امیدوارم همین الان که تو جو هستن نمره و ریویو رو بنویسن بزارن یه گوشه 20 روز دیگه روش کنن این وسط پاک نویسشم نکنن:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من نمیدونم بازیی که 20 روز مونده تا عرضه اونم یه بازیه 10 ساعته چرا باید الان ارسالش کنن برای ریویو!!!
امیدوارم همین الان که تو جو هستن نمره و ریویو رو بنویسن بزارن یه گوشه 20 روز دیگه روش کنن این وسط پاک نویسشم نکنن:d
البته درسته ممکنه اینجوری ریز به ریز بازی رو آبکش کنن ولی یه کم بیاییم مثبت هم فکر کنیم :D حالا این وسط 1% احتمال بدیم اینا از کار خودشون خیلی مطمئن بودن که از الان بازی رو فرستادن زیر دست قصاب ها :D

ezio1484

کاربر سایت
Sep 14, 2010
19
نام
محمد

یارو:d ای که نقد می نویسه بیکار که نیست 20 روز بشین پای بازی توی این مدت 4 5 تا بازی خفن دیگه هم میان درضمن هرچقدر که بیشتر کند و کاو کنه نکته + بیشتر پیدا میشه :d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
به نظر من اگه به مولتیه بازی گیر الکی ندن متا روی 93-94 هست.
امیدوارم از رو دنده ی چپ بلند نشن این منتقد ها...
البته نکات مثبت بازی خیلی زیاده و بعضیاش مثل توجه به جزئیات واقعا حیرت انگیزه.همین خودش قوت قلبه :d
البته شکست عشقی که سر کیلزون 3 خوردیم به خاطر این منتقد ها هنوز یادم هست =((
:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,526
نام
میلاد
کسی نگفته بازی 10 ساعته ... گفته بود 10 ساعت پیش بازی رو تموم کردم ...
دقت نمیکنیا:dتازه گردش کردم رو به بالا
یارو:d ای که نقد می نویسه بیکار که نیست 20 روز بشین پای بازی توی این مدت 4 5 تا بازی خفن دیگه هم میان درضمن هرچقدر که بیشتر کند و کاو کنه نکته + بیشتر پیدا میشه :d
اولش جا خوردم:d
چرا اتفاقا بیکار میشه هوس میکنه بره باز یه دست دیگه بزنه از این کنه ها زیاده:d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,856
البته درسته ممکنه اینجوری ریز به ریز بازی رو آبکش کنن ولی یه کم بیاییم مثبت هم فکر کنیم :D حالا این وسط 1% احتمال بدیم اینا از کار خودشون خیلی مطمئن بودن که از الان بازی رو فرستادن زیر دست قصاب ها :D
البته احسان کیلزون 3 هم برای منتقد ها خیلی دیر و سریع فرستاده شد و همین موضوع بدتر باعث افت نمرات شد ! اما اینجوری خیلی راحت و با صبر و حوصله همون چیزی که حق بازی هست رو بهش می دن ! حالا اگه واقعا شاهکار باشه 93 ، 94 ، 95 اینارو می زنه تو گوشش ! اگر هم که نه می ره واسه 87 ، 88 اینا :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته احسان کیلزون 3 هم برای منتقد ها خیلی دیر و سریع فرستاده شد و همین موضوع بدتر باعث افت نمرات شد ! اما اینجوری خیلی راحت و با صبر و حوصله همون چیزی که حق بازی هست رو بهش می دن ! حالا اگه واقعا شاهکار باشه 93 ، 94 ، 95 اینارو می زنه تو گوشش ! اگر هم که نه می ره واسه 87 ، 88 اینا :d
اینم هست :D ولی نکته ای که هست اینه که اگه 3 هم ذره ای از رنگ و بوی 2 رو به ارث برده باشه میشه گفت 20 روز که هیچی 20 ماه هم نمی تونه تکونش بده :D البته اگه بُرده باشه ! :D چون 2 هنوزم که هنوزه بازی میکنم کماکان نکات جدید از توش در میاد مثل همین چند وقت پیش یه سری چیزایی که اشاره کردم که حتی ممکنه 90% آنچارتد بازهای اینجا حتی ندیده باشن اون موارد رو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر