Uncharted 3: Drake’s Deception

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
ایراد داریم تا ایراد، ایراد فاحشی که همه متوجه ـش بشن فرق میکنه با اینکه بشینی فریم به فریم ویدیو رو نگاه کنی تا یه باگ از توش در بیاری، هر چند من میدونم این مسخره بازی ها از کجا آب میخوره. یه عده این وسط میخوان با این کارها خودشون رو دلداری بدن که اگه بعداً بر فرض امتیاز بازی بالا نشد بگن آره ما که میگفتیم اینطوری... یه عده هم وایسادن اون بیرون و دارن به اینا میخندن. در کل همش بچه بازی و مسخره بازیه.
کیوان خودت میدونی بهت ارادت دارم.چون تو رو آدم منطقی میدونم.من اصلا نمیگم ایراداتی که اون دوستمون گرفت درست یا غلط هست.چون به شخصه خودم وقتی ویدیو رو دیدم از شدت گرافیک خیره کننده بازی نتونستم به چیز دیگه ایی توجه کنم و فقط محو تماشا و لذت بردن بودم.اما حرف من این هست که چرا انقدر به همدیگه باید بپریم.بابا یکی اومده یه ایراد گرفته.اگر درست باشه که خب حق نداریم بهش چیزی بگیم.اگر غلط باشه،بیایم خیلی آروم بهش بگیم که آقا مثلا پارگی تصویر اینی نیست که شما میگی.خود من چند صفحه قبل سر یه gif مشکل داشتم که خودت خیلی خوب و منطقی جواب منو دادی.خب چه اشکالی داره همه اینجوری برخورد کنن؟؟تا یکی میاد حرف بزنه همچین رگ غیرت یه عده ور میقٌلمبه.

ایراد بگیر ، ولی ایراد تولید نکن ... آبرنگی بودن ایراد نیست ، کارتونی بودن ایراد نیست ، چرا نیت عین میمون از این ور به اون میپره ایراد نیست ... Snake بشکه از کجاش در میاره میره توش ایراد نیست ، چرا وقتی به نیت 10 تا تیر میخوره نمیمیره ایراد نیست !! عزیزم آنچارتد هم یه بازیه ، بازی میدونید یعنی چی ؟ فرقش با واقعیت خیلیه ... از اینجور ایرادا همه بازیها داشته اند و خواهند داشت
100 درصد درست میگی.اونی که گفته نیت میمون هست یا کارتون و آبرنگ و این خزعبلات نیاز به دکتر داره.حرفی که به کیوان زدم به شما دارم میگم نیماجان.آنچارتد یه بازی هست،اونم یه بازی فوق العاده.اما بی ایراد نیست.همنطور که بالاتر گفتم،اگر کسی ایرادش درست بود که هیچ،اگر هم ایرادش اشتباه بود،خب بیایم باهاش صحبت کنیم و بهش بفهمونیم.نه اینکه مثل رضا بگیم با این حرفا ارزش بازی کم نمیشه.کی خواست ارزش بازیو کم کنه؟؟همونطور که خودت گفتی اگر کسی اون ایراداتی که اشاره کردی بگیره تابلو هست قصدش فن بازی هست و حقش هست کاربرا و مدیران نقره داغش کنن.اما یکی میاد مثلا یه ایرادی میگیره که مشخص هست قصدش فن بازی و تخریب نیست،دیگه انصاف نیست که با خاک یکسانش کنیم.

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
واقعا فكر ميكني با اين برخوردي كه دوستان كردن ميام ديگه حرف بزنم؟ تو دهكوره ما به اين ميگن Screen tearing حالا نميدونم شماها بهش چي مگين ايراد هاي ديگه هم بود كه ميخواستم بگم ولي ميدونم اگه مطرح بشه چوبه دار برام مهيا ميشه پس ديگه چيزي نميگم

الان مخاطب حرفت كيه؟ منم؟:-/

آقا جان به این میگن screen tearing نه اونی که تو اونجا گذاشتی

77516246645202857285.jpg

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
واقعا فكر ميكني با اين برخوردي كه دوستان كردن ميام ديگه حرف بزنم؟ تو دهكوره ما به اين ميگن Screen tearing حالا نميدونم شماها بهش چي مگين ايراد هاي ديگه هم بود كه ميخواستم بگم ولي ميدونم اگه مطرح بشه چوبه دار برام مهيا ميشه پس ديگه چيزي نميگم

من معذرت میخوام ، راست میگی Screen Tearing داره ، حدود 34 درصد ... الان رفتم Google کردم معنیش رو متوجه شدم .... مرسی که منو از گمراهی درآوردی :)

اگه مطمئن بشم داری مسخره بازی در میاری و برنامه همون هایپ زدایی و .... حداقل 1 ماه بن شدی .

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
میگم اگه دعوا تمومه ، من هنوز تو کف آبشم و کلا نمیدونم چجوری ساختن
کسی اطلاعی چیزی داره از نحوش دریغ نکنه :d به شخصه پیدا نکردم

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
جناب x to the z برای رد گم کنی حتی نمیکنه کامنت های پروفایلش رو پاک کنه :D, اونطورف اینقدر بازی رو هایپ میکنن که اگر هیچ سایتی هم نگفت بهترین باز برای اینکه کم نیارن روی حرفشون هستن اینجا بازی مورد علاقشون رو با یسری ایراد بنی اسرائیلی میکوبن که اگر سایت ها هم گفتن بهترین باز آتو بدن دست اینو اون :)) ! نوبر والله !

ST نیست عزیزم شما بد متوجه شدی. ایراد های دیگه ت هم مثل اینا باشه که فبها... بیخیال ;)
رضا جان شما هنوز فرق بين شوخي و جدي رو نميدوني؟ :)ديگه اينقدر خنگ نيستم تو پروفايلم تابلو كنم چند روز به خودت PM ميدادم و ميگفتم كه به بازي شك دارم حالا دارم ايراداشو ميبينم خوبه والا پاي بازيه محبوبتون كه ميرسه ما ميشيم دشمن و اسممون رو هم نميدونن:)

آقا جان به این میگن screen tearing نه اونی که تو اونجا گذاشتی

77516246645202857285.jpg
بله پس مثلا تو يه بازي پاي يكي رفت تو ديوار بهش نميگن Screen tearing بهش ميگن باگ عجب
اگه مطمئن بشم داری مسخره بازی در میاری و برنامه همون هایپ زدایی و .... حداقل 1 ماه بن شدی .
يعني ما حق نداريم تو پروفايل با دوستمون شوخي كنيم اخه ديگه داريد شورشو در مياريد به حريم خصوصيه من وارد ميشيد و مكالمه منو دوستمو ميخونيد بعد نتيجه ميگيريد دارم مسخره بازي در ميارم؟ بفرما اقا كميته حقيقت يابي تشكيل بده اصلا منو دائم بن كن وقتي براي ادم يه ذره ارزشو احترام قائل نيستيد ديگه من چي بگم؟

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
.نه اینکه مثل رضا بگیم با این حرفا ارزش بازی کم نمیشه.کی خواست ارزش بازیو کم کنه؟؟
مشکل اینه که این ایراد ها به شکل خیلی مسخره ای گرفته میشه مثلاً برای کم کردن و پائین آوردن هایپ بازی که واقعاً رو نرو هست بحثش هم مربوط به الآن نمیشه که شما یهو جوش آوردی پریدی وسط! ایراد اگر ایراد بود آدم دلش نمیسوخت . لحن تایپت هم سعی کن بهتر کنی توهین کردن و تند حرف زدن رو همه از پشت PC بلدن (; .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
مشکل اینه که این ایراد ها به شکل خیلی مسخره ای گرفته میشه مثلاً برای کم کردن و پائین آوردن هایپ بازی که واقعاً رو نرو هست بحثش هم مربوط به الآن نمیشه که شما یهو جوش آوردی پریدی وسط! ایراد اگر ایراد بود آدم دلش نمیسوخت . لحن تایپت هم سعی کن بهتر کنی توهین کردن و تند حرف زدن رو همه از پشت PC بلدن (; .
اگر اون شخص واقعا همچین قصدی داشته که خب جز تاسف خوردن کار دیگه ایی نمیتونم بکنم.اما اینکه به قول شما من جوش آوردم به این خاطر بود که از سایر کاربرها قبلا همچین رفتاری دیده بودم.من فقط نمیخوام عنوانی که دیوانه وار منتظرشم با این اتفاقات بهم زهر بشه.چون این دقیقا اتفاقی بود که سر جی تی 5 برام افتاد.این عنوان به قدری بزرگ هست که قابل کوچیک شدن نیست.قبلا هم گفتم.تا حالا کسی رو ندیدم که بگه از آنچارتد متنفرم.آره هستن کسانی که عاشق سینه چاکش نیستن،ولی ازش متنفر هم نیستن.فقط امیدوارم چند وقت دیگه که بازی اومد وقتی من اومدم در کنار نکات مثبت بازی نکات منفی رو هم ذکر کنم،بنده رو به عنوان تخریب چی نبینید.

از شما بابت اینکه ناراحت شدید عذرمیخوام.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,932
نام
malek
قبل اینکه بیام نظر بدم رفتم برای بار چندم دیدم(از ترس سنگسار شدن).کلا ناتان تو راه رفتن مشکل داره.انقار جلوشو نمیبینه و فیزیک طبیعی رو در مواجهه با پستی بلندی ها نداره(لطفا برید یه بار دیگه ببینید).
خاهشا اگه پستایی مثل پست من و باقی دوستان رو که ایرادهای بازی رو میگن رو نمیتونید تحمل کنید اسم تاپیک رو عوض کنید تا ما اشتباهی وارد محفل دوستانه(حمد و صنا) شما نشیم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
بله پس مثلا تو يه بازي پاي يكي رفت تو ديوار بهش نميگن Screen tearing بهش ميگن باگ عجب

به پیر ، به پیغمبر ، به جان ِ جدم ، Screen Tearing همینی هست که کیوان عکسش رو گذاشته!
دقیقا اون چیزی که شما بهش گیر دادی باگ هست .

قربون ِ گوگل برم :

http://www.google.com/search?hl=en&...&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

قبل اینکه بیام نظر بدم رفتم برای بار چندم دیدم(از ترس سنگسار شدن).کلا ناتان تو راه رفتن مشکل داره.انقار جلوشو نمیبینه و فیزیک طبیعی رو در مواجهه با پستی بلندی ها نداره(لطفا برید یه بار دیگه ببینید).
خاهشا اگه پستایی مثل پست من و باقی دوستان رو که ایرادهای بازی رو میگن رو نمیتونید تحمل کنید اسم تاپیک رو عوض کنید تا ما اشتباهی وارد محفل دوستانه(حمد و صنا) شما نشیم

ثنا
:">

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی
رضا خدایی بیا همین الان تاپیک گیرز ببین از بازی چه ایرادایی میگیرن !! خدایی 5 min بیشتر وقتت رو نمی گیره .........!!

بابا حالا طرف یه چیزی گفت درست یا غلط ـش کاری ندارم ولی خدایی بد برخورد میکنی :d
اون بنده خدا هم شاید به اندازه تو بلکه ـمم بیشتر uncharted دوست داشته باشه !! :d

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,383
نام
رامین

بابا اگه میبینی اولش یه جوری راه میره به خاطر خستگی بیش از حده ناتان هست بیچاره از هواپیما سقوط کرده کولی تو بیابان را رفته مگه نمی بینی وقتی به آب میرسه چه جوری آب میخوره
نکنه می خوای رکورد 100 متر برات بزنه شما هم یه چیزای میگید که آدم میمونه

• Like
Reactions: Tommy Fisher

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
رضا خدایی بیا همین الان تاپیک گیرز ببین از بازی چه ایرادایی میگیرن !! خدایی 5 min بیشتر وقتت رو نمی گیره .........!!

بابا حالا طرف یه چیزی گفت درست یا غلط ـش کاری ندارم ولی خدایی بد برخورد میکنی :d
اون بنده خدا هم شاید به اندازه تو بلکه ـمم بیشتر uncharted دوست داشته باشه !! :d
بد کدومه فقط از این قضیه ایراد تولید کن هایپ کم کن دیگه حالم داره بهم میخوره :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر