Uncharted 3: Drake’s Deception

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بحث زیر سوال بردن نیست خوشگلم :d ولی نکته ایی که باید بهش توجه کنی تفاوت کیفیت تکسچر تو خود بازی با کات سین های pre render هست که این اختلاف تو u2 نسبتاً زیاد بود ولی تو شماره سوم دیگه اختلافی بنظر نمی رسه :

نمونه عکس های u2 :
pre render :
94550575962703670398.png
real gameplay :
63913546171388112963.jpg
حالا مقایسه کن با کیفیت تکسچر صورت تو نسخه سوم که ingame ـمم هست :
99598488200194478232.jpg
پیشرفت کرده دیگه تو سر مال ردن چه صیغه ایی ـه؟؟ اصلاً انگار تو نسخه سوم بین گیم پلی و کات سین نمیشه فرق قائل شد !!
می خواستم آخر پستم بگم بحث رو بیا تو پروفایل چون میدونستم الان عکس بارون میکنی اینجا رو :D بقیه ـش رو بیا توی پروفایل :D دیگه اینجا همه آنچارتد بازن و میدونن اون عکسی که به اصطلاح خودت از real gameplay گذاشتی برای بخش مولتی پلیر بازیه :D مقایسه ی مولتی و کات سین از داخل بخش سینگل هم کاری بس عبث و بیهوده ـس :D
خودمونیم ! جداً بازی کردی و اون عکس رو از مولتی به جای سینگل گذاشتی ؟ :D
--------------------------
احسان دیگه حرفی حدیثی ، چیزی باقی نمونده ؟! هنوزم اصرار داری که باید جلو جلو بچه ها رو آماده کنی ؟! نمیخوای دست از خود زنی بر داری جوون ؟
yahoo_4.gif
تریلر رو ندیدم اسپویل نشه نمی تونم گیر بدم :D ولی gif ـی که کیوان گذاشت دیگه اختیار را از کف ببرد فعلاً چیز خاصی برای گفتن نذاشته :D
البته الانم معتقدم کماکان باید بچه ها رو آماده کرد ولی اینبار با دم دست گذاشتن برانکارد و دستگاه احیا قلب و ... :D

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
احسان دیگه حرفی حدیثی ، چیزی باقی نمونده ؟! هنوزم اصرار داری که باید جلو جلو بچه ها رو آماده کنی ؟! نمیخوای دست از خود زنی بر داری جوون ؟ :d

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
خداییش این Melee خودش 2 تا بازی میارزه :d اینا Motion Capture شون حرف نداره !
دقیقا باهات موافقم.وقتی داشتم این ویدیو رو میدیدم همین که رسید به این قسمتش منم مثل یارو ولو شدم رو زمین.خدائیش ND کارش حرف نداره.

• Like
Reactions: Kainé

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
از اين به بعد هر كي هر جا خواست U3 رو ترول كنه يا بخواد ازش عيب بگيره همين GIF رو مي ذارم تا حساب كار دستش بياد :d
خداييش در كف حر كت كه موندم اما اوني كه خيلي برام عجيب تر و مهم تر بود حركت فوق العاده لباس دشمن ناتان بود انگار واقعيه :|

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بعد دیدن ویدئو HD بیابون حرفهای برخی در مورد بهترین گرافیک کنسولی امسال خنده داره
این یک پست هایپ است بوکمارک کنید!

[2]s

خب کماکان دوباره فک درد گرفتیم :| این تریلر هم فوق العاده بود .

پیشرفت کرده دیگه تو سر مال ردن چه صیغه ایی ـه؟؟ اصلاً انگار تو نسخه سوم بین گیم پلی و کات سین نمیشه فرق قائل شد !!

نه جدا نمی شه ! :d من خودم فکر نمی کردم تا این حد پیشرفت داشته باشن ! وقعا ND کارش فوق العادس !
اخر سر ، برای این هایپ ها به عنوان اسپمر بن می شم :d

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان این تریلر بیابون رو دیدم و بسی کف بر شدم!!!
واقعا زیبا ساختن و وقت زیادی رو بازی گذاشتن همچین گرافیکی رو این نسل از کنسول ها از عجایبه...
فقط 24 روز صبر خیلی سخته!!!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اول از همه:
WOWOWOWOWOWOWOWOWOW
آفرین به ND این گرافیک بهترین گرافیک نسله بدون هیچ شکی.
کارگردان بازی برای لحظه به لحظه و سکانس به سکانس این بازی انیمیشن طراجی کرده که شاید تو طول بازی فقط برای چند لحظه کوتاه استفاده بشه و دیگه دیده نشه ولی اصلا تنبلی نکردن و مثل یک فیلم سینمایی روی لحظه به لحظه بازی با وسواس کار کردن واقعا آفرین به ND و تبریک به سونی برای همکاری با همچین استودیویی.
تنها انتقاد من از بازی حرکات ناتان در طول گیم پلی بازی هست کمی بیش از حد لق میزنه و بعضی وقتها انگار روی زمین سر میخوره بی صبرانه منتظر دیدن این فیلم!!! ببخشید بازی هستم.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون gif که کیوان از melee گذاشت چرا اینجوری بود:-/اول مسلسل دستش هست،بعد یه دفعه rpg 7 میاد تو دستش؟؟:d
اومدی ایراد بگیریا :D rpg 7 کجا بود :D شما عکس دو بُعدی اسلحه رو سمت چپ بالای تصویر نگاه کن همه چی دستت میاد :D اون اسلحه ی جدیده :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
چشمای شما آلبالو گیلاس چیده، RPG کجا بود؟ :D
:))آره راست میگی:d2 باره دیدم.

ولی نمیدونم چرا اینجوریه؟؟منظورم به انیمیشن نیستا.اون که فوق العادس.یعنی اولش که بهش تیر میزنه صورت دشمن به سمت راست هست(از دید ما)بعد انگار تصویر یه دفعه ادیت شده،صورتش به سمت چپ متمایل میشه!!!چون موقعی که میکوبه تو صورتش انگار با اون صحنه که دار تیر میزنه 2 صحنه جدا هست و انگار بهم با video cuter وصل شدن:d

همونطور که قبل از نمایشهای آنچارتد 3 به رضا گفته بودم موتور nd جوری هست که در مراحلی که رنگهای کِرِم و روشن استفاده میشه گرافیک بدجوری فوق العاده میشه.مثل تو شماره 2 اون مرحله نپال بهترین بود.برای همین وقتی فهمیدم این شماره تو صحرا هست مطمئن بودم چیز فوق العاده ایی میشه.واسه همین الان تعجبی نمیکنم:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
به به ببین چی ساختن بچه ها!:d
ولی خدایی خیلی بی جنبه این از مرحله 16 تا 19 همه چیشو لو دادین اسپویلرو اینا تعطیل!نزارین دیگه آقا کرممون میگیره نگاه میکنیم نزارین....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر