Uncharted 3: Drake’s Deception

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
چه آدرنالینی بده این نسخه !!!!
39xav41c0f7s4i4j9uld.jpg

Nathan Can Fly :d !
اووف!!!
جان من نزارید از این عکسا:d
چه شود این پاییز...
باور کن به 90 نمیرسه
biggrin1.gif
ببینید کی گفتم
biggrin1.gif
اگه حتی به قول شماها بین 90-93 هم بود یه چیزی مهمون من
biggrin1.gif
این مراحل عبور از هایپ زدایی هم خودش دردسریه:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوستان این تصویر بالا مربوط به تریلر کاملاً in-game سی ثانیه ای Spot TV میشه. حتماً ببینید و کف کنید :D !

اینم یک تصویر از نمای جدید بخش اسب سواری که فوق العاده چشم نواز بنظر میاد :
xbzyol9bwow426izrv83.jpg

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اینم یک تصویر از نمای جدید بخش اسب سواری که فوق العاده چشم نواز بنظر میاد :
متن پنهان:

برای مشاهده تصویر اصلی (800x454) روی این نوار کلیک کنید.
xbzyol9bwow426izrv83.jpg

بی نظیره . این قسمت اسب سواری یه بخش ویژه خواهد بود حتما !

-------

ولی خودتونُ بکشید متای بازی بیش از 93 نمیشه !

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
باور کن به 90 نمیرسه :biggrin1: ببینید کی گفتم :biggrin1: اگه حتی به قول شماها بین 90-93 هم بود یه چیزی مهمون من :biggrin1:(به صورت توافقی :biggrin1:LOL)

به صورت توافقی من نوکرتم ولی می رسه خیالت راحت :d اگه 94 شد یه کلکت ازت می گیرم :)) :d:d ولی بی شوخی احسان جون متاش بالا می شه :d چرا به نظرت نمی شه ؟ :d

behrooz@

نه حالا انقدر ولی می ترکونه :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به صورت توافقی من نوکرتم ولی می رسه خیالت راحت :d اگه 94 شد یه کلکت ازت می گیرم :)) :d:d ولی بی شوخی احسان جون متاش بالا می شه :d چرا به نظرت نمی شه ؟ :d
چاکریم :D چون سایتا به شدت بد و سختگیرانه دارن نمره میدن :D در بهترین حالت ممکن 90 میشه :D
وسط زمین و هوا یه چتر نجات میبینه،خودشو بهش میرسونه و باهاش فرود میاد.
WET :D

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
نمراتش که 100 درصد بالای 90 میشه اما بعیده که بتونه پاشو از 93 فراتر بذاره مگه اینکه ND معجزه ای رو انجام بده که البته دور از انتظار نیست ولی خوب تجربه ی GEAR3 نشون داد یه بازی هر چقدرم خوب باشه و حتی اگه EDGE 9 ، GS 9.5 ، بهش این نمره های خفنو بدن بازم میانگینش از 91 فراتر نرفت پس میشه فهمید که سایتا بیش از حد سخت گیر شدن خود من تاقبل از این موج سخت گیری سایتا میانگین 94 پیش بینی میکردم ولی در حال حاضر فکر میکنم بیشتر از 92 نشه ولی در هر حال بازی میترکونه و مثل گیرز3 خوشحالمون میکنه در ضمن از امی هنینگ چیزی جز شاهکار انتظار نمیره

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
به نظر من نمره بیشتر برای کل کل کردن ایناست وگرنه طرفدارای بازی مثل من بازیرو فقط به خاطر لذت بردن ازش میخرم نه به خاطر نمره

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
عالیه امتیازش هم از گیرز کمتر نمیشه که! آخه بخاطر چی بهش میخوان کم بدن؟ میگم به نظر شما هنوزم توش هیولا میاد(مثل 1و2). هیولاهاش خیلی چیزای ناجورین از نکروموروف ها بدترن!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
عالیه امتیازش هم از گیرز کمتر نمیشه که! آخه بخاطر چی بهش میخوان کم بدن؟ میگم به نظر شما هنوزم توش هیولا میاد(مثل 1و2). هیولاهاش خیلی چیزای ناجورین از نکروموروف ها بدترن!
این دفعه حتماً مومیایی میاد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر