Uncharted 3: Drake’s Deception

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
از لینکی که SNAKE 2007 گذاشت دیدم تریلر رو . تیراندازیش خوب بود !! حال کردم ! ولی چرا این انیمیشن های پریدن تخیلی بود ؟ :d یهو 5-6 متر رو شیرجه می زد موازی می گرفت ! :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بسیار عالی، داخل هواپیما محیط کاملاً داینامیک بود، با تکون هواپیما جعبه ها هی اینور و اونور میرفتن و دریک مجبور بود برای شلیک کردن جاش رو عوض کنه.

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
من از طرفدارای پر و پا قرص بازیم
ولی موندم تو لحظه 2:18 و یکم جلوترش مخصوصا! وقتیکه میپره چه جوریاس که از هواپیما عقب نمیمونه؟
منظورم اینه که هواپیما که با اون سرعت حرکت می کنه این یه لحظه ازش جدا میشه باید قاعدتا عقب بمونه دیگه!
شما مثل اینکه به قانون و قوانین فیزیک اشنا نیستید !
منظورت همون قانونه نیوتونه که میگه: هر جسمی می خواد حالت قبلیشو حفظ کنه؟!
من تا همین حد آشنایی دارم
حرفم اینه که وقتی از هواپیما جدا میشه درسته که به حرکتش می خواد ادامه بده ولی بالاخره بر اثر اصطکاک با ذرات هوا یا چه میدونم هر چیز دیگه که هست (سواد من کمه) فکر کنم باید عقب بمونه
من که مطمئن نیستم (تا حالا امتحانش نکردم!)

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ولی موندم تو لحظه 2:18 و یکم جلوترش مخصوصا! وقتیکه میپره چه جوریاس که از هواپیما عقب نمیمونه؟
منظورم اینه که هواپیما که با اون سرعت حرکت می کنه این یه لحظه ازش جدا میشه باید قاعدتا عقب بمونه دیگه!

شما مثل اینکه به قانون و قوانین فیزیک اشنا نیستید !

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

برای اینکه نتان ( شخصیت بازی یا هر چیز دیگه ای ) نسبت به دستگاه هواپیما ثابت هست ولی از دید یه ناظر که روی زمین وایستاده نتان هم همون سرعتی رو داره که هواپیما داره ! برای همین هم وقتی داخل هواپیما میپره همون جایی که ابتدا پریده فرود میاد ( اگر در جا بپره ! ) یا به همین دلیل هست که وقتی شما یه سکه رو توی ماشین در حال حرکت در دستتون بالا و پایین میندازید باز هم توی دستتون فرود میاد نه تو چشم کسی که صندلی عقب نشسته ! :D دیگه تو این نسل نیمشه همچین ایرادهایی از بازی گرفت و همیچن چیزهایی به عنوان فیزیک بازیها مرسوم هستن ! یه استاندارد هستن در واقع !

• Like
Reactions: game.fun

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
برای اینکه نتان ( شخصیت بازی یا هر چیز دیگه ای ) نسبت به دستگاه هواپیما ثابت هست ولی از دید یه ناظر که روی زمین وایستاده نتان هم همون سرعتی رو داره که هواپیما داره ! برای همین هم وقتی داخل هواپیما میپره همون جایی که ابتدا پریده فرود میاد ( اگر در جا بپره ! ) یا به همین دلیل هست که وقتی شما یه سکه رو توی ماشین در حال حرکت در دستتون بالا و پایین میندازید باز هم توی دستتون فرود میاد نه تو چشم کسی که صندلی عقب نشسته ! :D دیگه تو این نسل نیمشه همچین ایرادهایی از بازی گرفت و همیچن چیزهایی به عنوان فیزیک بازیها مرسوم هستن ! یه استاندارد هستن در واقع !
راست میگیا! نمیدونم چرا اصلا فکر نکردم قبل پستم! :d
دمه شما گرم که جواب پست رو درست و حسابی می دید! :)

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
اول بگم که حرف این دوستمون game fun کاملا درسته مخصوصا اون سکانسی که ناتان بین 2تا کامیون قرار داره ؛ و فشار باد تمام اجسام و بدن ناتان رو تحت تاثیر قرار داده و حتی پاهای ناتان به خاطر شدت با در هوا معلق هستن ؛ بعد ناتان خیلی راحت از کامیون اولی میپره رو دومی !!!!
البته حرف ـه محسن هم درسته و نمیشه زیاد در مورد مسائل فیزیکی تو این نسل سخت گیر بود ولی وقتی تو اکثر بازی ها خیلی از موارد به صورت اسکریپت شده مطابق با واقعیت طراحی میشن، حداقل از ND انتظار داشتیم به این مورد رو هم رعایت میکرد !!!

ولی یه نکته دیگه که به شخصه خیلی تو ذوق ـام خورد و خیلی مبتدیانه کار شده بود و حتی از فیزیکم بیشتر به چشم میامد این بود که وقتی ناتان میاد داخل هواپیما میاد یهو و به شکل خیلی تصنعی هوا تاریک میشه و لباس ناتان مثلاً به خاطر کاهش نور تیره تر بنظر میاد ...!! دقت کنید از دقیقه37 : 2 تا 38 : 2 در عرض 1 ثانی ه بلکه مم کمتر لباس ناتان تغییر کنتراست میده !!! این یعنی چی ؟؟؟ کاملا مشخصه این مورد(همون تاریک شدن هوا و تاثیر گذاریش رو محیط) اسکریپ شدس !!!

اولاً وقتی بیشتر از 30 ،40 تا منابع نوری داخل هواپیما هست چطوری امکان داره یه محیط بسته اینقدر تاریک شه ؟؟!!! این خودش مشخص میکنه که حتی منابع نوری هم دینامیک نیستن و تمام نورپردازی محیط تو اون سکانس فیک هست(غیره نورهای خورشید که از لابه لای شیار ها رد شدن ) و اگه دقت کنید نور لامپ ها حتی روی ناتان تاثیر نمیزارن ....

دوما گیریم تاریک شه چرا این شکلی ؟؟ اینقدر این عمل بد صورت میگیره که من در نگاه اول که هنوز تریلر ندیده بودم (از رو عکس ها :d ) فک کردم لباس ناتان خیس شده !! یا لباسش رو تغییر داده !!!

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
  • Like
Reactions: Victarion

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر