Uncharted 3: Drake’s Deception

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این کالکتور ادیشن واقعا محشره من زیاد با اون گردنبند حلقه ناتان حال کردم اکشن فیگورشم که اصلا شبیه ش نیست اون یکی هم مثل اینکه سگک کمربند هستش اگر اشتباه نکنم اونم جالبه تو آمازون که 99$ پیش فروش کرده اینجا کم کمش یکی بیاره 150 روش قیمت میذاره شک نکنید مثل اکثر کالکتورها (پک کالکتورشم جالبه) کاش پول مفت داشتیم:d

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خب من به دلیل نداشتن نت درست و حسابی برای چند روز با تاخیر گیم پلی 6 دقیقه ای رو دیدم، باید بگم هرکی میگه هایپ نکنید، چرت گفته... شما کار خودتون رو بکنید :D
چیزی فراتر از هایپه، در حد شلوار خیس کردن :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
تو تریلر اخری تصویر اون چراغ های دور را نگاه کنید که چشمک می زدند این ویژگی که اسمش هست............ bokeh را فقط تو باز یJustCause2 pcدیده بودم اون هم رو کارت های انودیا واقعا عالی هست نمی دونم چطوری تو این بازی اجراش کردند !!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tommy Fisher

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
تو تریلر اخری تصویر اون چراغ های دور را نگاه کنید که چشمک می زدند این ویژگی که اسمش هست............ bokeh را فقط تو باز یJustCause2 pcدیده بودم اون هم رو کارت های انودیا واقعا عالی هست نمی دونم چطوری تو این بازی اجراش کردند !!

همونجوری که افکت باورنکردنی آبشون رو اجرا کردند :D
نمیدونم بگیم پاور آو د سل یا د پاور آو ناتی داگ :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
خب من به دلیل نداشتن نت درست و حسابی برای چند روز با تاخیر گیم پلی 6 دقیقه ای رو دیدم، باید بگم هرکی میگه هایپ نکنید، چرت گفته... شما کار خودتون رو بکنید :D
چیزی فراتر از هایپه، در حد شلوار خیس کردن :D
متاسفانه تو اون تاپیک گیمز کام انقدر حرفهای عجیب و غریب زده شد و ایرادات بنی اسرائیلی از سوی بعضیا گرفته شد که بهت حق میدم همه رو به چرت گویی متهم کنی.جدی میگم کیوان.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,099
نام
مصطفی

bokeh یه نو افکت هست که باعث گنگی و محو شدگی منابع نور میشه ربطی یه چشمک زدن نداره و تو بازی های دیگه هم استفاده شده نمونش Crysis 2 :
13289303830790141229.jpg
pc یا کنسول ؟ :D
جفت ـش ....!(تو همون مرحله اول که میافتی تو دریا به منابع نور نگاه کن ) البته با آپدیت dx11 که بعدن به بازی اضافه شد از این تکنیک یه شکل خیلی قوی تر استفاده کردن و اپیک هم تو نمایش جدیدش این تکنیک رو Dx 11 در سطح خیلی بالایی نشون داد که البته رو کنسول های نسل فعلی همچین کیفیتی امکال پذیر نیست .....

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کالکتورش رو دیدم:D پسندیده شد مخصوصا حلقه که اگه جنسش خوب باشه خیلی چیز باحالی هست. فقط یکم اکشن فیگورش شبیه خودش نبود اما استیل کلیش باحال بود.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
کسی لینک دانلود ساند ترک گیم پلی GC رو نداره ؟ عجیب طاالبش شدم مخصوصاً از اونجائی که نیتن رو شناسایی میکنن موزیک خارق العاده میشه, آدرنالین حداکثر :D !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر