Uncharted 3: Drake’s Deception

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-

من یکی از شوق اینکه یکی دو روز بعد بازی میاد دستم خوابم نمی بره :d
من که بیشتر از قیمت اولیه بازی نگرانم ..........اخه لامصب نمیشه صبر کرد تا قیمتا پایین بیاد ........کلا امسال با این همه بازی خدا به دادمون برسه

من یکی به هیچ قیمتی حاضر نیستم صبر کنم :d به محض اینکه بیاد هر چقدر باشه می گیرم :d ولی از 95 فک نکنم کم تر گیر بیاد

• Like
Reactions: Infected Area

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
حالا جدا از شب زنده داری و شوق و ذوق و اینا نمرات بازی خیلی مهمه ! :-s
انشالله به امید خدا و تلاش های شبانه روزی سگ شیطون میانگین بازی بالای 90 میره تا بلکه یکم روی این اجنبی ها رو کم کنیم وگرنه بهونه میوفته دستشون زیاد چرت و پرت میگن :d
( این حرفای اخیر احسان خیلی منو نگران کرده ! :d )

• Like
Reactions: u.T.a

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
خبر فیک بود.

http://twitter.com/#!/cbalestra/status/117676365720981504

iR2LeeBswKsrR.png

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب بیام دوباره گرد و خاک کنم :biggrin1: اَ , چرا انقدر زود ! دیدید گفتم سونی داره فشار میاره :biggrin1: (شوخی :biggrin1:) به سلامتی خبر فیک بود و توطئه های اخیر من خنثی شد :biggrin1:
راستی یه نکته ی دیگه توی تریلر گیمز کام پای نیت با پله های نردبان هماهنگ نیست :biggrin1:
احسان رو ولش کن، حالش خوب نیست این روزا :biggrin1:
:D
چرا شایعه درست می کنی ؟
yahoo_22.gif
yahoo_4.gif
همین الان دیدم دوباره تریلر رو
yahoo_4.gif
خیلی هم هماهنگ ـه
yahoo_4.gif
کجاش رو می گی ؟
yahoo_4.gif
پاهاشو بالاتر از پله ها میزاره :D حالا من یه چیزی گفتم تو چرا جدی گرفتی :D

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
راستی یه نکته ی دیگه توی تریلر گیمز کام پای نیت با پله های نردبان هماهنگ نیست :biggrin1:

چرا شایعه درست می کنی ؟ :| :d همین الان دیدم دوباره تریلر رو :d خیلی هم هماهنگ ـه :d کجاش رو می گی ؟:d

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
من یکی از شوق اینکه یکی دو روز بعد بازی میاد دستم خوابم نمی بره :d

من یکی به هیچ قیمتی حاضر نیستم صبر کنم :d به محض اینکه بیاد هر چقدر باشه می گیرم :d ولی از 95 فک نکنم کم تر گیر بیاد

95 ؟؟؟؟
عمراااااا.
دقیقا زمانی که R3 اومد من توی یکی از مغازه های توپخونه بودم یعنی جلوی خودم رسید به دست فروشنده حالا بهتون بگم چه جوری قیمت گذاشت رو بازی شاخ در میارید بازی رو برداشت 2 دور جعبش رو چرخوند و پشت و روش رو نگاه کرد این جوری کرد چه قدر جعبش قشنگه 120 تومن خداشاهده همین جوری قیمت گذاشت بعد فردای اون روز رفتم پایتخت اونجا 95 تومن بود پیش خودم گفتم توپخونه سره گردنس و خبر نداشتیم
U3هم بعیده کمتر از 100 تومن باشه

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
95 ؟؟؟؟
عمراااااا.
دقیقا زمانی که R3 اومد من توی یکی از مغازه های توپخونه بودم یعنی جلوی خودم رسید به دست فروشنده حالا بهتون بگم چه جوری قیمت گذاشت رو بازی شاخ در میارید بازی رو برداشت 2 دور جعبش رو چرخوند و پشت و روش رو نگاه کرد این جوری کرد چه قدر جعبش قشنگه 120 تومن خداشاهده همین جوری قیمت گذاشت بعد فردای اون روز رفتم پایتخت اونجا 95 تومن بود پیش خودم گفتم توپخونه سره گردنس و خبر نداشتیم
U3هم بعیده کمتر از 100 تومن باشه

البنه این صحبت ربطب به این تاپیک نداره ولی کلا هر کی هر کی هست ! همین R3 رو روز اول من قیمت گرفتم 85 تومن :d ( اشنا بود طرف البته )

پاهاشو بالاتر از پله ها میزاره
biggrin1.gif
حالا من یه چیزی گفتم تو چرا جدی گرفتی
biggrin1.gif

e اره :d راست می گی :d

آخرین ویرایش:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
البنه این صحبت ربطب به این تاپیک نداره ولی کلا هر کی هر کی هست ! همین R3 رو روز اول من قیمت گرفتم 85 تومن :d ( اشنا بود طرف البته )

در جریانم که ربط نداره گفتم فقط جواب شما رو بدم.
یه نفر میشه جواب من رو بده توی چندین تاپیک پرسیدم ولی هیچ کس جواب نداد بهم!!!
برای آنلاین باید ریجن بازی با ریجن دستگاه یکی باشه؟؟؟؟
اخه من یه فیفا 11 داشتم که ریجنش 1 بود ولی دستگاهم ریجن 2 بود میگفتش که شما اجازه ی دسترسی به همه جا رو تدارید از جمله EA Store
میخوام ببینم وقتی U3 رو خریدم به اینش هم توجه کنم یا نه؟؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
در جریانم که ربط نداره گفتم فقط جواب شما رو بدم.
یه نفر میشه جواب من رو بده توی چندین تاپیک پرسیدم ولی هیچ کس جواب نداد بهم!!!
برای آنلاین باید ریجن بازی با ریجن دستگاه یکی باشه؟؟؟؟
اخه من یه فیفا 11 داشتم که ریجنش 1 بود ولی دستگاهم ریجن 2 بود میگفتش که شما اجازه ی دسترسی به همه جا رو تدارید از جمله EA Store
میخوام ببینم وقتی U3 رو خریدم به اینش هم توجه کنم یا نه؟؟
نخیر بازی با هر ریجنی روی کنسول با هر ریجنی قابل اجراست . در واقع ریجن لاک ندارن بازیهای PS3 .
اون فیفا هم کد آنلاین داره . برای مثال ریجن بازیتون اگه پال(2) باشه باید توی یه اکانتی که برای اروپا رجیستر شده وارد کنی بعد از اون با هر اکانتی برای هر ریجنی میتونی بازی کنی.

• Like
Reactions: racon_leon

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان يه سوالي ذهن من رو مشغول كرده

قرار بود سوني براي بازي هاش (حالا يه تعدادي مثل R3 ) كد انلاين بذاره قرار هست براي U3 هم بذاره يا نه
كسي چيزي نگفته ؟
براي دست دو خريدن مهمه

خداييش باكس ارت رو نگاه كنيد با اين كه الكيه و از روي بازي ساخته شده اما روح ادم جلا پيدا مي كنه :d

images

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
دوستان يه سوالي ذهن من رو مشغول كرده

قرار بود سوني براي بازي هاش (حالا يه تعدادي مثل R3 ) كد انلاين بذاره قرار هست براي U3 هم بذاره يا نه
كسي چيزي نگفته ؟
براي دست دو خريدن مهمه

خداييش باكس ارت رو نگاه كنيد با اين كه الكيه و از روي بازي ساخته شده اما روح ادم جلا پيدا مي كنه :d

images
خود سونی که تا حالا چیزی نگفته ...............بعید میدونم انلاین pass داشته باشه...........

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
یعنی از بین شما کسی پیدا نمیشه که از نون شبش برای آنچارتد بزنه؟:d خوب یه بازی رو نو بگیرید دیگه! من که از همین الان پول گذاشتم برا بسته کلکتورز که یه روز با گردنبند ناتان برم مدرسه!

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,036
نام
میثم
از این به بعد هر بازی که سونی publish کنه انلاین پس داره.
سونی از قبل هم گفته بود ولی فکر نمیکردم همه بازی هایی که ناشر خودش باشه انلاین pass بذاره ولی خوب اینجوری که شما میگی دیگه همش همینطوری میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر