Uncharted 3: Drake’s Deception

این تریلر از Bulid جدید بازی (؟) رو ببینید !
گرافیک بازی انگار هم بهتر شده و هم Polish تر ! :d

http://www.youtube.com/watch?v=w8O3I...layer_embedded

................................................

ادیت :

بالاخره یه تریلر از Campaign مرحله ی Desert (کاشکی زودتر یه Direct Feed ازش بیاد :()

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=xJNv1PGhIm0

اولی فرق خیلی زیادی با گیم پلی قبلی نداره و بیشتر به نظر میاد نورپردازیش بهتر شده ! یه سری جاهاش هم تر و تمیزتر شده ! :دی فقط یه تیکه هوش مصنوعی خیلی داغون عمل میکنه که نمیدونم به خاطر درجه سختی هست یا چیز دیگه !

دومی هم کیفیتش 360p هست هم با دوربین از فاصله دور گرفته شده برای همین اصلآ نمیشه نظر داد ! :دی یعنی از نظر گرافیک و نورپردازی چیز عجیب و محشری به نظر میاد ولی به خاطر همون دلایلی که گفتم نمیشه راحت نظر داد و شاید نصف این نورپردازی و گرافیک به خاطر کیفیت پایینش باشه ! :دی

07110181488634721337.jpg

کلآ پیشنهاد میکنم ویدئو رو نبینین و لذت بازی رو موقعی که خودتون مشغولش هستین بچشین. منم فقط چند تیکه رو رد کردم که ببینم حال و هواش چطوریه که خیلی خیلی جالب به نظر میرسه ! (صرف نظر از گرافیک که نمیشه نظر داد)

دومی هم کیفیتش 360p هست هم با دوربین از فاصله دور گرفته شده برای همین اصلآ نمیشه نظر داد ! :دی یعنی از نظر گرافیک و نورپردازی چیز عجیب و محشری به نظر میاد ولی به خاطر همون دلایلی که گفتم نمیشه راحت نظر داد و شاید نصف این نورپردازی و گرافیک به خاطر کیفیت پایینش باشه ! :دی

07110181488634721337.jpg

کلآ پیشنهاد میکنم ویدئو رو نبینین و لذت بازی رو موقعی که خودتون مشغولش هستین بچشین. منم فقط چند تیکه رو رد کردم که ببینم حال و هواش چطوریه که خیلی خیلی جالب به نظر میرسه ! (صرف نظر از گرافیک که نمیشه نظر داد)
ولی آریا یه نکته ای رو میشه توش تشخیص داد :دی اونم اینه که کماکان رنگ های بازی تند و گرم هستن و بازی حالت خوش رنگ بودن قبلیا رو از دست نداده :دی

اونم اینه که کماکان رنگ های بازی تند و گرم هستن و بازی حالت خوش رنگ بودن قبلیا رو از دست نداده :biggrin1:

مگه قراره از دست بده ؟:d این نکته رو یادآوری کنم که سازنده همون ناتی داگ کبیر ـه ! :d اپیک که نیست :d

این بازی گرافیکش واقعا فوق العادست ادم فکر میکنه انگار روی pc-high-end داره اجرا میشه نه ps3
نه بابا همچین هم که میگی فوقالعاده نیس . در حده همون 2 هست . زیادی بزرگش نکنین .
مردیم ازبس هایپ زدایی کردیم .

بازی تو تنها چیزی که پیشرفت کرده گرافیکه .
شاید یک دهم ـه پیشرفت U2 نسبت به U1 ؛ شایدم کمتر! :d... البته به نظرم نیازی به پیشرفت آنچنانی نسبت به بهترین گرافیک کنسولی تا الآن (U2) نیست (نظر شخصی)! :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or