Uncharted 3: Drake’s Deception

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
برای یه طرفدار سرسخت بازی شاید امتیازها مهم نباشه، اما برای یه شخص بیطرف که میخواد کلی پول پای بازی بده مسما فرق میکنه! من ایرادی از نظر گرافیک یا موزیک و صدا توی بازی نمیبینم اما هنوزم از نظر گیم پلی و داستان در موردش مطمئن نیستم، نسخه کپی هم نداره که بخوام امتحانش کنم پس باید به امتیازات سایت ها و نقد و بررسی هاشون توجه کنم! حالا این وسط اگه یه بازی TOP دیگه هم بخواد همزمان با Uncharted 3 عرضه بشه این مساله جدی تر میشه و آدم باید به امتیازات و نکات مثبت و منفی بازی توجه کنه، برخلاف یه عده زیادی که فکر میکنم فقط بخاطر گرافیک و آسون بودن بازی عاشقش شدن(سو تفاهم نشه اصلا منظورم با شخص خاصی نیست) خیلی ها جنبه های دیگش براشون مهم تره!!!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
احسان بسیار بسیار کار عالی بود ، خوشمان آمد Readi به نیت رفت :D ( این جمله آخر رو کاملاً معنیشو برعکس کن :D ) !

پ.ن : این پست آخ رو یا اجازت انار جان سیو کردم ، تا روز مبادا که ببینم شک نداشتن شما به ND به کجا میرسه ... :D

شما آزادی هرچی دوست داری سیو کنی. وقتی نتیجه رو دیدی چیکار می کنی بعدش؟
بذار خودم بگم، بر فرض محال بازی زیر 90 بشه، میتونی به من تحمیل کنی که از بازی لذت نبرم؟

------------
اه این لانچ تریلر لعنتی چی بود دیگه، ناخود آگاه روش کلیک کردم و کل بازی رو تو 2 دقیقه اسپویل کرد... لعنت به سونی که همیشه کل بازی هاش رو با 600 تا تریلر تا آخر اسپویل میکنه.

• Like
Reactions: only sony

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوستان یجوری برخورد میکنن هرکس ندونه فکر میکنه بازی 6.7 ، 7.5 ـی چیزی گرفته نه 9.4 :)) !

تریلر launch رو دیدم....فقط می تونم بگم فوق العاده بود....حرکات صورت و لب شخصیت ها دست کمی از la noire نداره
نویسنده OPM گفته خیلی از L.A Noire بهتره !

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
برای یه طرفدار سرسخت بازی شاید امتیازها مهم نباشه، اما برای یه شخص بیطرف که میخواد کلی پول پای بازی بده مسما فرق میکنه! من ایرادی از نظر گرافیک یا موزیک و صدا توی بازی نمیبینم اما هنوزم از نظر گیم پلی و داستان در موردش مطمئن نیستم، نسخه کپی هم نداره که بخوام امتحانش کنم پس باید به امتیازات سایت ها و نقد و بررسی هاشون توجه کنم! حالا این وسط اگه یه بازی TOP دیگه هم بخواد همزمان با Uncharted 3 عرضه بشه این مساله جدی تر میشه و آدم باید به امتیازات و نکات مثبت و منفی بازی توجه کنه، برخلاف یه عده زیادی که فکر میکنم فقط بخاطر گرافیک و آسون بودن بازی عاشقش شدن(سو تفاهم نشه اصلا منظورم با شخص خاصی نیست) خیلی ها جنبه های دیگش براشون مهم تره!!!
حرف شما وقتی درسته که یک IP جدید بخواد عرضه بشه . نه نسخه-ی سوم بازی-ای که از هز نظر عالی بوده و تو سبک خودش جزو بهترینها بوده . در ضمن امتیازهایی که تا الان گرفته 94 و 9.9 هستش خبری از امتیازهای پایین نیست .
مشکل اینه که شما کلا دیدت نسبت به بازی اشتباست . اولا بازی آسون نیست شما رو درجه سختیه آخر بازی رو انجام بده بعد بیاید بگید چند بار مجبور شدید ار چِک پوینت قبلی بازی رو ادامه بدید ) نسخه-ی دوم بازی یکی از بهترین روایتهارو داشت . گیم پلی بازی عالی بود و کامل بود . گرافیک هم که بحثی درِش نیست موسیقی هم فوق العاده بود .
نسخه-ی دوم از هر نظر عالی مطمئنا برای سایتها هم همه-ی جوانب مهمه برای همین GOTY شد .
درکل هیچکس نمیتونه تو خریدن این بازی شک کنه مگر اینکه طرفدار این سبک بازی نباشه .
اه این لانچ تریلر لعنتی چی بود دیگه، ناخود آگاه روش کلیک کردم و کل بازی رو تو 2 دقیقه اسپویل کرد... لعنت به سونی که همیشه کل بازی هاش رو با 600 تا تریلر تا آخر اسپویل میکنه.
پس قسمت نبوده که دانلودش بکنم کیوان دوبار وسطش برق رفت :D
چه خوش شانسی :d
واقعا خوش شانسم :D

• Like
Reactions: Robin Hood

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
اوه اوه این لانچ تریلر عجیب چیزه خفنی بود :d
هرکی ندیده شدیداً تاکید میکنم نبینه که اسپول زیاده داره ،شک نکنید بار اول بازی کردن و دیدن یه لذت دیگه ایی داره :d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
شما آزادی هرچی دوست داری سیو کنی. وقتی نتیجه رو دیدی چیکار می کنی بعدش؟
بذار خودم بگم، بر فرض محال بازی زیر 90 بشه، میتونی به من تحمیل کنی که از بازی لذت نبرم؟

انار جان لذت رو همونطور که گفتی خودت میبری نه من ، همونطوری هم که گفتی نه من نه هیچ کس دیگه نمیتونه اینو ازت بگیره ! ( همونطور که آنچارتد 2 اورالش از شماره اول بیشتر شد ولی من خودم با شماره اول خیلی بیشتر حال کردم تا شماره دوم و واسم جذاب تر بود ) .

ولی وقتی میگی تو روتون میخندم خوب اینجا فکر میکنم منظورت همگانی هست ( یعنی نمیتونه شخصی باشه :D ) و خب نظر کلی هم با شخصی فرق میکنه و اکثر افراد هم امتیازهای سایت ها واسشون مهمه و خود بازی .

اما برای Uncharted 2 چند مرحله اولش رو که رفتم انقدر آسون بود که مستقیم روی آخرین درجه گذاشتم ولی بازم آسون بود

آخرین درجه آنچارتد 2 که " Crushing " باشه رو اول بازی رو باید یه بار رو مد " Hard " رو تموم کنی تا باز بشه که ... :D فکر کنم منظورت هارد بوده که خب متاسفانه آخرین درجه بازی نیست ...

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
ویدیو 18 دقیقه ای Bonus Round و راجع به بازی دیدم....مصاحبه با سازنده ها و ....الان در وضعیت سوپر جَو به سر میبرم...:d....

پ.ن: راستش من که ادعایی در زمینه هارد کوری ندارم...ولی خدایی رو درجه آخر دیگه یه کوچولو که سخت بود...:|

من هر وقت میام سایت به چند تا تاپیک سر میزنم افسردگی مُزمِن میگیرم.....یا من خیلی Noob تشریف دارم....یا دوستان خیلی HardCore هستند...

خیر سرمون 15-16 ساله بازی هم میکنیم....:(

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یعنی امتیاز 10 نمیده به هیچ بازی ؟؟؟؟؟؟ :-/
تا الآن امتیاز 10 به هیچ بازی نداده !

این اسکن فک منو انداخت !
http://gamingeverything.com/wp-content/gallery/uncharted-3_8/uncharted_3_opm_spain-7.png

پ.ن:
Holllllllllllllllllllllllllllllyyyyyyyyyyyyyyyyyy shiiiiiiiiiiiit
اون اسکن بالایی رو بیخیال :D:
http://www.gamereactor.se/media/forum/se/6757449_29.jpg

عکس بالایی از منتقد Gamereactor هست !

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,399
نام
رامین
تا الآن امتیاز 10 به هیچ بازی نداده !

این اسکن فک منو انداخت !
http://gamingeverything.com/wp-content/gallery/uncharted-3_8/uncharted_3_opm_spain-7.png

پ.ن:
Holllllllllllllllllllllllllllllyyyyyyyyyyyyyyyyyy shiiiiiiiiiiiit
اون اسکن بالایی رو بیخیال :D:
http://www.gamereactor.se/media/forum/se/6757449_29.jpg

عکس بالایی از منتقد Gamereactor هست !

یا حسین این دیگه چیه بووووووووووووود :-o

uncharted_3_opm_spain-13.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر