Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
من هنوز مولتی آنچارتد3 بازی نکردم اما بازی های زیادی بازی کردم وبه این نتیجه رسیدم که MAG بهترین سرورها رو داره اما این چند روز اخیر خیلی مشکل داشتم یعنی اصلا نتونستم درست و حسابی بازی کنم همش از مپ میاد بیرون یا اصلا وارد بازی نمیشه ... به هر حال به نطرم مشکل کلی اینترنت ایران )xدوستانی که از ISP شون راضی هستن شرایط و شرکت بگن ما هم تو منطقه خودمون امتحان کنیم ممنون;)

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من هنوز مولتی آنچارتد3 بازی نکردم اما بازی های زیادی بازی کردم وبه این نتیجه رسیدم که MAG بهترین سرورها رو داره اما این چند روز اخیر خیلی مشکل داشتم یعنی اصلا نتونستم درست و حسابی بازی کنم همش از مپ میاد بیرون یا اصلا وارد بازی نمیشه ... به هر حال به نطرم مشکل کلی اینترنت ایران )xدوستانی که از ISP شون راضی هستن شرایط و شرکت بگن ما هم تو منطقه خودمون امتحان کنیم ممنون;)
آره این فکر خوبیه:-/
من پارس آنلاین دارم پینگ اکثرا 280-290
جدیدا اصلا نمی تونم بازی کنم:-/
یه وایمکس هم دارم اون بعضی وقت ها خیلی خوب وصل میشه با این که سرعتش کمتره

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
مشکلات ISP تو ایران طوری هست که هممون رو اذیت میکنه من تا حالا 3بار عوض کردم و هر کدومشون یه مشکلی دارن ...........این مشکل فریز فقط و فقط به خاطر ISP هستش چون من تا حالا 1 بارم فریز نداشتم یا تاخیر ولگ وخیلی راحت بازی میکنم

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
آره این فکر خوبیه:-/
من پارس آنلاین دارم پینگ اکثرا 280-290
جدیدا اصلا نمی تونم بازی کنم:-/
یه وایمکس هم دارم اون بعضی وقت ها خیلی خوب وصل میشه با این که سرعتش کمتره
منم پیشگامان دارم 350 تا 380 منطقه مخابراتی یزدان پناه

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
منم پیشگامان دارم 350 تا 380 منطقه مخابراتی یزدان پناه
ببین زنگ زدم پارس آنلاین
بعد بهش گفتم پروفایل اینترنت ام رو روی بازی تنظیم کرد بعد الان پینگ ام با پاریس به زیر 160 رسیده:-/

با 4.2.2.4 هم شده زیر 150
ولی با نیویورک بالای 200
کلا از پینگ نجومی قبلیم خیلی بهتر شده
ولی هر isp می تونه پینگت رو بیاره پایین اگه اصرار کنی
من یه دوستم پارس آنلاین داره 130
یکی داتک فک کنم 130
ولی به طور معمول تا نگی این پینگ ها رو بهت نمی دن
خیلی ربطی به منطقه ام نداره فقط به تنظیماتی که واست انجام میدن تا واسه منو عوض کرد یهو از 300 شد 140:">
ولی فک نکنم با این پینگ تو بازی های سروری مشکل داشته باشم مگر اینکه تو host

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
یک سوال؟ بعضی ها میگند ایدی رو میگم دانلود کنید این چجوریه دانلود کد بازی plz
اینجوری که ایمیل و پسورد اکانت طرف میده شما میری یه اکانت میسازی بعد ایمیل و پسورد را وارد میکنی بعد تو قسمت دانلودها اون کس only pass را دوباره دانلود میکنی بعد instal میکنی حالا میتونی انلاین بازی کنی .

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
کسی اینجا هست که وقتی میخواد داخل مالتی پلیر بشه رو همون کانکتینگ اولش فریز کنه دیگه دکمه ps هم کار نکنه؟
امیدوارم ایراد از دستگاه نباشه :(

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
کسی اینجا هست که وقتی میخواد داخل مالتی پلیر بشه رو همون کانکتینگ اولش فریز کنه دیگه دکمه ps هم کار نکنه؟
امیدوارم ایراد از دستگاه نباشه :(
نه خیالت راحت مشکل از بازی هست همه این مشکل رو دارن نمیدونم چرا آپدیتی نمیدن درستش کنن !!

ویرایش : آپدیت جدید اومد درست شد !

آخرین ویرایش:

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
ببین زنگ زدم پارس آنلاین
بعد بهش گفتم پروفایل اینترنت ام رو روی بازی تنظیم کرد بعد الان پینگ ام با پاریس به زیر 160 رسیده:-/

با 4.2.2.4 هم شده زیر 150
ولی با نیویورک بالای 200
کلا از پینگ نجومی قبلیم خیلی بهتر شده
ولی هر isp می تونه پینگت رو بیاره پایین اگه اصرار کنی
من یه دوستم پارس آنلاین داره 130
یکی داتک فک کنم 130
ولی به طور معمول تا نگی این پینگ ها رو بهت نمی دن
خیلی ربطی به منطقه ام نداره فقط به تنظیماتی که واست انجام میدن تا واسه منو عوض کرد یهو از 300 شد 140:">
ولی فک نکنم با این پینگ تو بازی های سروری مشکل داشته باشم مگر اینکه تو host
اگه این طور باشه که خیلی خوبه منم حتما تماس میگیرم

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
رفقا من هر وقت میرم تو بازی داستانی بعد میرم تو مالتی پلیر هیچ مشکلا نداره اما وقتی مستقیم میرم غریز میشه
من به نظرم مشکل از سر ور نیست چون دستگاه هم هنگه همونطور میدونید یکی از هسته های سی پی یو پلی استیشن 3 مربوط به سیستم عاملشه که اصولا نباید ربطی به بازی داشته باشه خیلی اذیت میکنه این فریز کشدن

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بازی uncharted3 هر چند به عنوان بهترین بازی سال انتخواب نشد..اما انتخوابش به عنوان بهترین گرافیک سال نشان دهنده ی اینه که کنسول ps3 اگه بخواد میتونه بازی هایی بزنه که از نظر گرافیک از pc به این قدرتمندی بهتر باشه...این چیزی بود که تو کنفرانس ثابت شد..

نظر شما چیه دوستان؟؟؟

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
دوست خوبم بنظر شما بحث راجع به گرافيك آنچارتد ربطي به قسمت مـــــالتي پليرش داره ؟ من كه فكر نميكنم @};- .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر