Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
رضا خودتم میدونی اختلاف گرافیکی مولتی با بخش سینگل نهایت 15 درصد هست.وگرن فرق زمین تا آسمون که ندارن.راستش همه یه جورایی از این گرافیک مولتی شوکه شدن و ربطی به hater بودن نداره.یا nd میخواد فنها رو اذیت کنه و سرکارشون بزار،یا موتورشون ترکیده بوده.:d
گرافیک توی بخش مالتی هر چیزی که باشه واسه من اصلاً مهم نیست, نه U3 تمامی بازی های دیگه.
طی تجربه ای هم که خودم از بتا داشتم گرافیک بطور محصوصی نسبت به نسخه قبل در بخش چند نفره بهتر هست البته هنوز جای کار داره.

گرافیک بخش تک نفره هم با توجه به نمایش های بازی بخصوص E3 فکر نکنم حرفی برای گفتن باقی بزاره (پست های خودت که یادت هست :D ؟) حالا صبر میکنیم ببینم تا زمان عرضه چه اتفاقی میوفته.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
گرافیک توی بخش مالتی هر چیزی که باشه واسه من اصلاً مهم نیست, نه U3 تمامی بازی های دیگه.
طی تجربه ای هم که خودم از بتا داشتم گرافیک بطور محصوصی نسبت به نسخه قبل در بخش چند نفره بهتر هست البته هنوز جای کار داره.

گرافیک بخش تک نفره هم با توجه به نمایش های بازی بخصوص E3 فکر نکنم حرفی برای گفتن باقی بزاره (پست های خودت که یادت هست :D ؟) حالا صبر میکنیم ببینم تا زمان عرضه چه اتفاقی میوفته.
آخیش:dخدا رو شکر که خودت یادت هست که میگفتم آنچارتد آخر سال بهترین گرافیک میشه.(هرچند الان با دیدن تریلر اون بازیه نظرم عوض شده:d) بعدشم در اینکه گرافیک بازی عالی میشه که شکی نیست.چون همون 2ش از همه بازیهای الان به جز کرایسس 2 بالاتر هست.

موضوع اینه که عده ایی مثل من فکر میکنن گرافیک بازی نسبت به 2 پسرفت کرده.راستی کسی بازی ایی سراغ داره که مثلا شماره جدیدش گرافیک کمتری نسبت به شماره قبلش داشته باشه؟:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
آخیش:dخدا رو شکر که خودت یادت هست که میگفتم آنچارتد آخر سال بهترین گرافیک میشه.(هرچند الان با دیدن تریلر اون بازیه نظرم عوض شده:d) بعدشم در اینکه گرافیک بازی عالی میشه که شکی نیست.چون همون 2ش از همه بازیهای الان به جز کرایسس 2 بالاتر هست.

موضوع اینه که عده ایی مثل من فکر میکنن گرافیک بازی نسبت به 2 پسرفت کرده.راستی کسی بازی ایی سراغ داره که مثلا شماره جدیدش گرافیک کمتری نسبت به شماره قبلش داشته باشه؟:d
من از جانب Naughty Dog اینجا ریش گرو میزارم که گرافیک بازی در بدترین حالت پسرفت نخواهد کرد :D !
این همه صبر کردیم 4 ماه دیگه م روش, مشخص میشه :D !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
بی خیال این گرافیک بشید بحثمون به هیچ جا نمیرسه :d ( حالا هی بگو بتا :d قبول نمیکنند که :d )
داشتم میگشتم یک نکته ی دیگه یافتم ! :d برای جمع آوری گنج ها بهتره free for all بازی کنید! توی هر بازی من هم مثل تامی :d ریش گرو میزارم که حداقل یک گنج رو جمع میکنید!
من خودم هرچی بازی کردم یکی رو حداقل گرفتم! بازی آخرم 2 تا گرفتم :d ولی خوب هیچکدومش تموم نشد و همشون فیریز شدن:d:d:d( 4-5 دست :d )

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی

حسین جداً به نظرت گرافیک بازی پسرفت کرده ؟؟؟:d
حالا سوای انیمیشن که اونم 100 % به عمد بوده ، من موردی ندیدم که پسرفت کرده باشه :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان اينارو ولش:d
راهي هست كه اين tv رو خاموش كنيم تا ترافيكو نخوره؟:d
ماهمينجوري كمبود ترافيك داريم اينم اگه بياد ديگه بايد بيخيال آنلاين كل بازيها بشيم:(
اگه ميشه tv رو خاموشش كرد لطفا بگيد تا دمو رو دان كنيم چون بخاطر tv و كمبود ترافيك بيخيال شديم=((

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
ماهمينجوري كمبود ترافيك داريم اينم اگه بياد ديگه بايد بيخيال آنلاين كل بازيها بشيم:(
اگه ميشه tv رو خاموشش كرد لطفا بگيد تا دمو رو دان كنيم چون بخاطر tv و كمبود ترافيك بيخيال شديم=((
سلام کامران جان و باز هم من آمدم نه هیچ راهی نیست آش کشک خالته نخوری پاته بخوری پاته باید تماشاش کرد البته بگم ها این تلویزیون آنلاین تا وقتی توی منوهای بازی هستی فیلم نشون میده و توی خود بازی زمانی داری بازی میکنی خبری از اون نیست !
البته تا وقتی بازی بخواد بازیکن پیدا کنه خیلی توپ حجم میکشه !:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام کامران جان و باز هم من آمدم نه هیچ راهی نیست آش کشک خالته نخوری پاته بخوری پاته باید تماشاش کرد البته بگم ها این تلویزیون آنلاین تا وقتی توی منوهای بازی هستی فیلم نشون میده و توی خود بازی زمانی داری بازی میکنی خبری از اون نیست !
البته تا وقتی بازی بخواد بازیکن پیدا کنه خیلی توپ حجم میکشه !:d

ممنون ايشالا تو نسخه نهايي بشه اينو حذف كرد وگرنه ما فقير فقرا بايد بيخيال اين بازي بشيم:(

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285

برید منوی تانت ها اونجا قطع میشه استریم حالا من اینجوری نتیجه گرفتم شایدم الکی قطع میشه

• Like
Reactions: Dinosaur

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
واقعا بعضیا شورشو دراوردن من امروز بتا رو بازی کردم هیچ مشکلی نداره
حالا بعضی افرادی که تو فروم شناخته شدن و میخوان بیان الکی یچیزی بکن خودشونو بکن سوژه ی خنده ی ملت اون بحثش جداست
الان برید عکسایی که تو فروم از بازی هست رو ببینید تریلرها رو هم ببینیید بعد یکم مختون رو بکار بندازید ببینید میشه یبازی کرافیک تکنفرش در اون حد باشه بعد چندنفرش اشغال (=))) باشه!!!!!
تا حالا کدوم بازی رو دیدید که اختلاف کیفیتش تو دو بخش مذکور اینقدر باشه؟ حالا بشینید فکر کنید ببینم ازینایی که من کفتم چیزی میفهمین یا نه
بعضیا هنوز تو درک کلمه ی بتا مشکل دارن تقصیر بازی نندازید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Robin Hood

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
واقعا بعضیا شورشو دراوردن من امروز بتا رو بازی کردم هیچ مشکلی نداره
حالا بعضی افرادی که تو فروم شناخته شدن و میخوان بیان الکی یچیزی بکن خودشونو بکن سوژه ی خنده ی ملت اون بحثش جداست
الان برید عکسایی که تو فروم از بازی هست رو ببینید تریلرها رو هم ببینیید بعد یکم مختون رو بکار بندازید ببینید میشه یبازی کرافیک تکنفرش در اون حد باشه بعد چندنفرش اشغال (=))) باشه!!!!!
تا حالا کدوم بازی رو دیدید که اختلاف کیفیتش تو دو بخش مذکور اینقدر باشه؟ حالا بشینید فکر کنید ببینم ازینایی که من کفتم چیزی میفهمین یا نه
بعضیا هنوز تو درک کلمه ی بتا مشکل دارن تقصیر بازی نندازید!

1-وقتی میگی بعضیا به بتا گیر میدن یکی من بودم یکی محسن بود
2-ما به بازیه اصلی چیزی گفتیم؟
3-تجربه ثابت کرده بتا با بازیه اصلی فرق آنچنانی نداره
4-انقدر رو سینگل بزرگنمایی نکنید
5-ما از این دلداری ها به خودمون سر کیلزون زیاد دادیم
پس همه صبر میکنیم تا عرضه ی بازی ببینیم کی چی میگفته
در ضمن شما اول برو اول دبستانو بگذرون بعد بیا اینجا به ما درس بتا شناسی بده
ادبو هم رعایت کن به قول یکی از بچه هایه فروم اگه من بخوام مثل خودت حرف بزنم جوابتو بدم اونوقت فرق منو تو چی میشه؟

منم بودم یادت رفت :D
:D

آخرین ویرایش:

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
1-وقتی میگی بعضیا به بتا گیر میدن یکی من بودم یکی محسن بود
2-ما به بازیه اصلی چیزی گفتیم؟
3-تجربه ثابت کرده بتا با بازیه اصلی فرق آنچنانی نداره
4-انقدر رو سینگل بزرگنمایی نکنید
5-ما از این دلداری ها به خودمون سر کیلزون زیاد دادیم
پس همه صبر میکنیم تا عرضه ی بازی ببینیم کی چی میگفته
منم بودم یادت رفت :d

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
قابل توجه تمامی دوستان عزیز مشکل مانیتور آنلاین که خیلیها از اون مینالیدن و میگفتن حجم میکشه حل شد یک راه یکی از دوستان پیشنهاد داد من هم اون راه رو تست کردم کاملا جواب میده وقتی مد بازی رو انتخاب کردید و بازی در حال پیدا کردن بازیکن هست به بخش taunt بروید با وارد شدن به این بخش مانیتور و یا همون تلویزیون آنلاین که حجم میکشید قطع میشه توی taunt بمانید و بیرون نیایید بازی عملیات پیدا کردن بازیکن را انجام می دهد شما فقط توی بخش taunt بمانید وقتی بازیکن پیدا کرد به صورت اتوماتیک بازی شروع میشه !
تشکر فراموش نشه !
:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
راستی به عنوان سورپرایز ! ND فرمود که برای بتا تا LVL 50 میتونید برید بالا :d :d :d
همین دیگه! گفته اگر نتونستید چیزی رو باز کنید حداقل از بالا رفتن رنکتون لذت ببرید :d :d :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر