Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
یکی میتونه کیفین سرورهای بازی بعد از این آپدیت ها رو توضیح بده.درحد آنچارتد2 هست یا بهتره.
اون اوایل کیفیتش برای من زیاد خوب نبود الان بهتر شده یا نه؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
دوستان شما میتونید U3 بزنید ؟؟؟من بعد از Connecting (یه صفحه با نوشته میاد که درباره مپها و پچها توضیح داده ) , فریز میکنه
و مجبور میشم دستگاه رو دستی خاموش کنم !

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
از بچه های اینجا ، کسی نسخه گوتی U3 رو گرفته !؟
یه کم در مورد احساس درونیش بیاد صحبت کنه ! :D و اگر وقت کرد در مورد بازی هم بگوید !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
^ ^ مشکل از نتت هست سینا، برای من هم گاهی این جوری می شه وقتی توی تست پینگ تایم اوت زیاد داشته باشم.

اخه مگه میشه از نت باشه مال من و 2تا از دوستان هم دیروز همین مشکل رو داشت حالا بقیه رو نمیدونم

از بچه های اینجا ، کسی نسخه گوتی U3 رو گرفته !؟یه کم در مورد احساس درونیش بیاد صحبت کنه ! :biggrin1: و اگر وقت کرد در مورد بازی هم بگوید !
یکی از دوستام دیروز گرفت والا درباره احساس درونیش که بعد 130تومن پول دادن دیگه احساسی برای ادم نمیمونه چه برسی به درونی!:d
ولی از زیبایی جلدش خیلی تعریف میکرد تا اومدیم یه انلاین بزنیم همین مشکل فریز کردن وجود داشت

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
از بچه های اینجا ، کسی نسخه گوتی U3 رو گرفته !؟
یه کم در مورد احساس درونیش بیاد صحبت کنه ! :D و اگر وقت کرد در مورد بازی هم بگوید !

من خریدم,12 تا map اضافی داره,25 تا شخصیت اضافی داره و 2 مورد دیگه برا co-op.

---------- نوشته در 01:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 PM ارسال شده بود ----------

دوستان شما میتونید U3 بزنید ؟؟؟من بعد از Connecting (یه صفحه با نوشته میاد که درباره مپها و پچها توضیح داده ) , فریز میکنه
برا منم دقیقا همین مشکلو داره

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
منم همین مشکلو دارم (آخرین بار که تست کردم اینطوری بود هنوز)

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
125 تومن دادم به نسخه game of the year که بشینیم بازی کنیم الان آنلاینش مشکل داره و نمیشه بازی کرد و از اینکه این همه پول دادم مثه سگ پشیمونم.
میان از رو یه بازی 10 جور نسخه می زنن بدونه این که بتونن مشکلشو بر طرف کنن

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
125 تومن دادم به نسخه game of the year که بشینیم بازی کنیم الان آنلاینش مشکل داره و نمیشه بازی کرد و از اینکه این همه پول دادم مثه سگ پشیمونم.
دوست عزیز مشکل از اینترنت ایرانه
خارجی ها اگه مشکل داشتن تا حالا پدر سونی و ناتی داگ رو در آورده بودن:d

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
دوست عزیز مشکل از اینترنت ایرانه
خارجی ها اگه مشکل داشتن تا حالا پدر سونی و ناتی داگ رو در آورده بودن:d

آخه من چند وقت پیش راحت بازی میکردم
kz2 که شنیدم سروراش افت پیدا کرده هم راحت بازی میکنم، این که دیگه جای خود داره، یا همین un2 راحت بازی میکنم
در کل به نظرم سرورای un2 بهتر بود و هست

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
سلام
دوستان من تازه شروع کردم بازی رو فقط یه مشکلی که دارم اینه که تو Connection همش گیر میکنه و ارور میده . یه بار تو Syncing lvls ارور میده یه بار تو خود کانکتینگ . نمیره تو اصلا . اون Uncharted tv رو هم آف کردم ( که البته اون مشکلش به این ربطی نداره .)
Dns های دستگاه رو عوض کردم هر کوفت و ذهر ماری بوده گذاشتم ولی بازم ارور میده خبر مرگش . دفعه اول رفت تو و وقتی کد رو زدم قفل کرد ( همون مشکل uncharted tv ) ... دیگه بعد از اون که دستگاه رو ریست کردم دیگه تو Connection ارور میده .
Help ....

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
دوستان من تازه شروع کردم بازی رو فقط یه مشکلی که دارم اینه که تو Connection همش گیر میکنه و ارور میده . یه بار تو Syncing lvls ارور میده یه بار تو خود کانکتینگ . نمیره تو اصلا . اون Uncharted tv رو هم آف کردم ( که البته اون مشکلش به این ربطی نداره .)
Dns های دستگاه رو عوض کردم هر کوفت و ذهر ماری بوده گذاشتم ولی بازم ارور میده خبر مرگش . دفعه اول رفت تو و وقتی کد رو زدم قفل کرد ( همون مشکل uncharted tv ) ... دیگه بعد از اون که دستگاه رو ریست کردم دیگه تو Connection ارور میده .
Help ....

مشکل از تو نیست,مال بقیه هم اینطوری شده

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان نندازین گردن ناتی داگ :d من خودم دیروز صبح یه 30-40 دقیقه ای زدم راحت وصل شد و لگ خیلی کم بود !

دوست عزیز شما این حرفارو به ISP ـت بگو ! ناتی داگ نمیاد بخاطر 100 نفر ایرانی کل سیستم مولتی پلیر رو عوض کنه تا ما بتونیم وصل بشیم ! :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
البته این رو بگم که این مشکل رو فقط ما ها نداریم . تو گوگل سرچ کنید میبینید . خود ناتی داگ گفته dns رو بزارید 8.8.8.8 و 8.8.4.4 .... واسه من درست نشد ولی یکی دیگه تو فروم پلی استیشن گفته بود بزارید 4.2.2.2 و 4.2.2.3 ... واسه من اینطوری بهتر شد . upnp هم آف کردم . مدیا سرور هم همینطور . یه کم بهتر شد . یعنی یکی دوباری تونستم وصل بشم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر