Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
الان رو نمیدونم ولی قبلا چنین مشکلی بود که پچ دادن و درست شد! ما هم سر مپ پک اولی چنین وضعی داشتیم(یعنی همه داشتن! )
بیشتر تلاش کن شاید پیدا شد :-" :d راهی براش به ذهنم نمیرسه :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
الان رو نمیدونم ولی قبلا چنین مشکلی بود که پچ دادن و درست شد! ما هم سر مپ پک اولی چنین وضعی داشتیم(یعنی همه داشتن! )
بیشتر تلاش کن شاید پیدا شد :-" :d راهی براش به ذهنم نمیرسه :d
اگه راهی پیدا نکنم به هیچ وجه سونی رو نمیبخشم :d بهشون میل میزنم ببینم اونا چی میگن !

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
احمد جان فکر کنم مشکل شما از اینکه با طرفی که داری بازی میکنی اون dlc هارو ندار:D واسه همین مپ هارو نمیاره سعی کن تنهای هم تست کنی
غیر از این نمیتونه از جای دیگه باشه:D یکم بیشتر سعی کنی پیدا میشه چون random هستش باید چند دست بزنی تا مپ های جدید هم مشاهده کنی و به vote ملت هم بستگی دار :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
احمد جان فکر کنم مشکل شما از اینکه با طرفی که داری بازی میکنی اون dlc هارو ندار:D واسه همین مپ هارو نمیاره سعی کن تنهای هم تست کنی
غیر از این نمیتونه از جای دیگه باشه:D یکم بیشتر سعی کنی پیدا میشه چون random هستش باید چند دست بزنی تا مپ های جدید هم مشاهده کنی و به vote ملت هم بستگی دار :D

امید الان یه هفتست بکوب میزنم ! :d من این مدت جز تو با کس دیگه ای به اون صورت توی پارتی نبودم ! جز 3-4 ساعت مهمون بچه های 75 ـی ستاره دار بودم که همشون DLC داشتن ! اونا میگفتن از 10 تا بازی 6-7 تاش از DLC پیدا میکنه ! همین هفته شاید 30-35 تا بازی تنهایی زده باشم (ترکیدم :d ) اما خبری نیست . . . ( و نخواهد بود :d )

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
کد ریجن 1 رو ریجن 2 جواب میده یا بلعکس؟
باید هر کدی رو تو اکانت خودش بزنی. بعد بری تو اکانت دیگه بازی کنی اگه کدت با اکانتت نمیخونه
من خودم بازی ریجن 2 داشتم و اکانتم ریجن 1 داشتم. کد رو تو اکانت ریجن 2 ای که ساخته بودم زدم و رفتم تو اکانت ریجن 1 خودم بازی کردم.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
@ آرش
تو تا حالا هیچوقت نتونستی توی مپ های DLC بازی پیدا کنی ؟ یا فقط این مدت اینجوری شده ؟
اگه قبلاً میتونستی که بحثش جداست ! برا من اصلاً تا الان پیدا نکرده (8-9 روزه ) ممکنه این مشکل یه مدته بوجود اومده ! فکر کنم آپدیت بعدی 14 آگوست میاد ! صبر کنیم ببینیم چی میشه :d

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
چرا اینقدر اسلحه هایش کمن ؟
کلا 5 تا اسلحه بیشتر نداره.
بازی برا من که خیلیه دست به دسته نبردم خیلی سخته. یه نفر رو که میبینم کلی زور میزنم هدف رو ببرم روش تا میام یه تیر بزنم مردم.
همش 3 تا کیل میگیرم 7 یا 8 بار میمیرم.بدم اومد از خودم.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,830
نام
مرتضی
بازی برا من که خیلیه دست به دسته نبردم خیلی سخته. یه نفر رو که میبینم کلی زور میزنم هدف رو ببرم روش تا میام یه تیر بزنم مردم.

خب مولتی همیشه سختر هست دیگه!!یکم که بگذره به بازی عادت کنی درست میشی

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555

فکر کنم شما اگر مولتی بتل3 رو بازی کنید،کلاً از دنیای گیم خداحافظی کنید!:d
در این حد می تونم بگم بین بازی های سوم شخص،از همه لحاظ بهترینه و لذت بخش ترین گیم پلی رو داره.پیشنهاد می کنم تو بخش مولتی مدام تحرک داشته باشید و ایستاده شلیک نکنید و از نزدیک هم یا مشت بزنید یا شلیک کور..
اگر مولتی مکس3 رو امتحان کنید،نرمی گیم پلی آنچارتد براتون مشخص تر میشه.من خودم بعد مدت ها هنوز نتونستم اون طور که باید به مولتی مکس3 عادت کنم،سنگینی گیم پلی شدیدی هم داره..

---------- نوشته در 12:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 PM ارسال شده بود ----------

سلام من اولین باره مالتی میزنم(انچ 3).وقتی میرم داخل هر نقشه.هیچکی نیس...چی کار باید بکنم.
شاید شما اشتباهاً وارد بخش آفلاین مولتی پلیر شدید.باید گزینه find game رو بزنید و بعد از انتخاب مد،وارد لابی بشید تا بازی کننده های دیگه هم وارد بشند.
اگر کسی رو پیدا نمی کنید:
احتمالاً از سرعت اینترنته.
من خودم هر وقت سرعتم کم می شد،یا پیدا نمی کرد یا یکی دو نفر می اومدن.
آخر شب امتحان کنید البته یک مقدار به صبر و تلاش چند باره هم نیاز داره.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
فکر کنم شما اگر مولتی بتل3 رو بازی کنید،کلاً از دنیای گیم خداحافظی کنید!:d
در این حد می تونم بگم بین بازی های سوم شخص،از همه لحاظ بهترینه و لذت بخش ترین گیم پلی رو داره.پیشنهاد می کنم تو بخش مولتی مدام تحرک داشته باشید و ایستاده شلیک نکنید و از نزدیک هم یا مشت بزنید یا شلیک کور..
اگر مولتی مکس3 رو امتحان کنید،نرمی گیم پلی آنچارتد براتون مشخص تر میشه.من خودم بعد مدت ها هنوز نتونستم اون طور که باید به مولتی مکس3 عادت کنم،سنگینی گیم پلی شدیدی هم داره..

سخته برام به دسته عادت کنم.یه عمره PC Gamerم.

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
سخته برام به دسته عادت کنم.یه عمره PC Gamerم.

آهان! شما کلاً به دسته عادت ندارید!
فکر کردم مشکلتون فقط گیم پلی بازیه؛بخش تک نفره رو اول برید خیلی بهتره چون قدم به قدم با ریزه کاری های گیم پلی عادتتون میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر