Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
آقا من صبح بازی کردم !!!
از کی اینطوری شده ؟؟؟

صبح اوکي بود..از عصر اينجوري شده
ي ساعتيم ميشه که درست شده...
خدارو شکر!
-ن: از اقاي هادي قزل هم بابت همکاري در هر چه سريع تر درست شدن سرورها متشکرم!:d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اقا من ي مشکلي دارم...ممنون ميشم سريع جواب بديد و راهنماييم کنيد...
اولا کلا فايند نميکنه برام...
دوما وقتي وصل ميشم به سرور ميگه که تمام دوستام تو قسمت کمپين هستن...در صورتي که اينجور نيست...و وقتي invite شون ميکنم اونا نميبينن و اونا هم منو ،invite ميکنن من نميبينم!!??
چيکار کنم!!ممنون ميشم هر چه سريع تر جواب بديد...

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اقا من ي مشکلي دارم...ممنون ميشم سريع جواب بديد و راهنماييم کنيد...
اولا کلا فايند نميکنه برام...
دوما وقتي وصل ميشم به سرور ميگه که تمام دوستام تو قسمت کمپين هستن...در صورتي که اينجور نيست...و وقتي invite شون ميکنم اونا نميبينن و اونا هم منو ،invite ميکنن من نميبينم!!??
چيکار کنم!!ممنون ميشم هر چه سريع تر جواب بديد...

کسي نميدونه???!!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
خبر خبر خبر! :d
بالاخره مثل اینکه تونستن مشکل تروفی برای DLC رو حل کنند! :d هوراااااااا! :d به U3 بر میگردیم :d
قراره در تاریخ 14 August با پچ 1.13 پنجاه عدد تروفی به بازی اضافه بشه! :d البته هر DLC چندتا داره رو نگفتن ولی همشون دارن چندتایی :d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
دوستان من 2 تا DLC دانلود کردم ( Flashback Map Pack 1 , 2 ) ولی هنوز نتونستم حتی تو یکی از مپهاش برم ؟؟؟
DLC هم On هست
راهی وجود داره که بتونیم مپ رو خودمون انتخاب کنیم ( مثل Killzone ) ؟؟؟؟

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اینا هم دقیقا میذارن بعد از اینکه ما خودمون رو با multiplayer خفه کردیم و دیگه حوصله بازی کردن نداریم، تروفی میدن. دقیقا مثل U2... همه تروفی هاش هم حتما کلی xp و مدال و جنگولک بازی میخواد که 100 سال باید بازی کنی تا دوباره بدست بیاری.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین
نه دیگه همش با هم 50 تا! چه خبره یک DLC پنجاه تا تروفی داشته باشه! :d تو ادامه ی همون خط هم مشخص کردم که وضعیت خبر چجوریه! :d 50 تا برای همه ـشونه ولی به صورت دقیق و تفکیک شده تعداد تروفی برای هر DLC رو نگفتن! :d

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان من با یکی از دوستام DLC ها رو گرفتم و Share کردیم ! دانلود کردیم نصب هم شد و راحت میتونم توی Custome Game وارد همه مپ های DLC بشم ! اما الان یک هفته ـست بازی میکنم اصلاً هیچ بازی توی این مپ ها Find نمیکنه ! توی پروفایل هم گزینه DLC فعاله ! همشون رو یبار دیگه دانلود و نصب کردم اما باز فقط توی مپ های همیشه بازی پیدا میکنه ! تقریباً مشکل دوستِ 2-3 پست بالایی رو دارم ! کسی میتونه کمک ـم کنه ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر