Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان کسی تو انلاین بازی کردن مشکل نداره الان جدیدا 3-4 روزی میشه که موقع کانت شدن تو بازی ارور میده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
منم 2 روز گذشته رو بازی میکردم و مشکلی نداشتم! البته دیروز حدود یک ساعتی مثل اینکه سرورها بسته بودن ولی درست شد :d

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
من هنوز این بازی رو تجربه نکردم هر وقت رفتم سر این بازی یه حسی بهم می گفت الان وقتش نیست الان یک سال گذشته هنوز این بازی منو نمی طلبه سر بازی heavy rain هم همینطور هنوز این دو شاهکار رو تجربه نکردم دلم خیلی برای u3 تنگه.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اقا اين جريان اينكه نميتوني friend ها ت رو دعوت كني چيه؟!
مينويسه تو كمپين هستن در صورتي كه نيستن!
اصلا هم find نميكنه !!!
گاهي اوقات اينجوري ميشه!

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
دوستان من این بازی رو دارم کدشم نزدم دیشب دیدم تو استور انلاینش رایگان شده درسته؟؟؟جایی ندیدم تو فروم بگن این مطلب رو...............:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان من این بازی رو دارم کدشم نزدم دیشب دیدم تو استور انلاینش رایگان شده درسته؟؟؟جایی ندیدم تو فروم بگن این مطلب رو...............:d
فکر کنم تا یه لول خاصی رایگان باشه
دقیق یادم نیست فکر کنم جایی خوندم تا 25
اگه هم رایگان شده باشه که خیلی خوبه
اگه هم کسی تونست یه تست بکنه بگه

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
دوستان چرا برای من میگه کد آنلاین وارد کن وارد میکنم میگه نصب شده ولی نمیره تو بازی و سه تا گزینه میاد یکی وارد کردن کد و یکی خرید کد و دیگری بیرون آمدن از مولتی و من راهی ندارم جز این که بیرون بیام از مولتی دوستان اگه کسی میتونه بیاد راهنمایی کنه چکار کنم؟
=((

اینم ارور وقتی کد رو دانلود میکنم
(80029519) An error occurred during the install operation

آخرین ویرایش:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان توی مولتی قابلیتی برای خریدن نداره که نشونه روی دشمنت به صورت خودکار بیاد؟
کلا اگه کسی میدونه لطفا بگه بهترین قابلیتش کدومه من خیلی سعی کردم یدونه خوبش رو بخرم ولی زیاد به کارم نیمد
منم ادد کنین : SarbazeVatan

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
دوستان من اَوایل که بازی آمده‌بود بی‌دردسر بازی را آنلاین می‌رفتم ولی اکنون که می‌روم تو بخش آنلاین یک پیام میاد و هنگامی که دکمه‌ی دایره را میزنم،بازی و دستگاه هنگ میکند و تصویر ثابت می‌ماند ولی آهنگ می‌زند . یعنی نمیتوانم آنلاین بزنم . کسی به این مشکل برخورده ؟

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دوستان من اَوایل که بازی آمده‌بود بی‌دردسر بازی را آنلاین می‌رفتم ولی اکنون که می‌روم تو بخش آنلاین یک پیام میاد و هنگامی که دکمه‌ی دایره را میزنم،بازی و دستگاه هنگ میکند و تصویر ثابت می‌ماند ولی آهنگ می‌زند . یعنی نمیتوانم آنلاین بزنم . کسی به این مشکل برخورده ؟
چه پيغامي؟ميره توي بخش انلاين؟level sync و اين داستاناش پر ميشه يا نه?

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب منم بازیش کردم گرافیگ فوق العاده ای داشت و مخصوصا وقتی میری توی یمن اون دیگه نگو وقتی عربی صحبت میکردن نمتوانستم بخندم نمیتواستم فرار کنم
==========
خوب دوستان یه سوال برام پیش آمد اینه که این شخصیت کارتر (اگر اسمشو درست نوشته باشم)مگر توی قسمت 2 دشمنمون نبود و مگر نمرده بود چرا دوباره زنده شد جریانش چی میشه یکی یه توصیحی به من بده

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen

قضیه از این قراره که بعد از کانکت شدن شما به سرور یه قسمت به اسم Uncharted TV گوشه تصویر وجود داره که یه سری ویدیو رو مستقیما از یوتیوب پخش میکنه و چون این سایت ***** هستش و شما دسترسی به اون ویدیوها ندارید بازی هنگ میکنه.راه حل این قضیه به این شکله که شما اول به منوی Multiplayer وارد بشید و بعد به ترتیب به Lan Party و بعد به Option و بعد از اون به منوی Display برید و از اونجا Uncharted TV رو Off کنید حالا میتونید به منوی Multiplayer برگشته و از منوی Play Online به سرورها کانکت شده و بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر