Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
واقعا نمیدونم برادران همیشه در صحنه شیلترینگ چه خصومتی با ND دارن که میان اینجوری حال بقیه رو میگیرن.شاید از فنهای 360 اونجا هستن واسه اینکه ضد حال بزنن اومدن اینکارو کردن
زدی به خال.. دمت گرم.....

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان عزیز تاپیک اموزش Share وی پی ان زده شده قسمت اول تمام شده، منتها چون در حال تکمیل قسمت بعدی هستم فعلا تو تاپیک سوال نفرمایید تا اتمام مطلب ممنون از همه.
http://forum.bazicenter.com/thread60466/#post1954974
به صورت نرمال حداقل 250 تا پینگ داریم تا سرور با چیز پی ان میشه 650 !!!!
زحمت نکش خسته میشی

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
زحمت نکش خسته میشی

من گفتم همین حرفو
تازه نتنها این مشکل وجود داره بلکه افت سرعت هم هست
اصلا بهترین چیز پی ان هم که پیدا کنید یسری مشکلات بعدی هم وجود داره قول میدم همین دوستانی که الان ازین روش استقبال میکنن بعدا به این نتیجه ای که میگم میرسن (این راه حل نیست)
خواش میکنم دوستان تهرانی با مدیران سایت تماس بگیرید ببینید چه کردن که سایت از چیتلر در اومد شما هم حضوری همون پیگیری هارو بکنید.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
من گفتم همین حرفو
تازه نتنها این مشکل وجود داره بلکه افت سرعت هم هست
اصلا بهترین چیز پی ان هم که پیدا کنید یسری مشکلات بعدی هم وجود داره قول میدم همین دوستانی که الان ازین روش استقبال میکنن بعدا به این نتیجه ای که میگم میرسن (این راه حل نیست)
خواش میکنم دوستان تهرانی با مدیران سایت تماس بگیرید ببینید چه کردن که سایت از چیتلر در اومد شما هم حضوری همون پیگیری هارو بکنید.

زحمت نکش خسته میشی

اخه وی پی ان هم پینگ رو خراب میکنه...نمیکنه؟
اول از همه اموزش تکمیل شد مورد بعدی هم اینه که واقعا برام جای تعجب هست که چجوری یه عده برای برای کاری که وقت گذاشته شده برای انجامش نه ارزشی قائل هستند و نه ادب درستی هم دارن.که حداقل چرت و پرت نگن .
در کل برای اون دسته از دوستانی که میفرمایند با وی پی ان پینگ میشه شونصد و... عرض کنم وی پی ان داریم تا وی پی ان الان من با کانکشنی که دارم با سرور 4.2.2.4 پینگم 160 هست و با yahoo در حدود 260 .

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
فکر کنم باس اینجا برید یه سر به این لینک بزنید ارتباط با ما | شرکت ارتباطات زیرساخت
از دوستان تهرانی خواهش مندیم که پیگیر این قضیه باشن که از غیلتر دربیاد
من به شخصه حاظر نیستم با وی پی ان بازی کنم هر چی هم پینگ رو خراب نکن دنگو فنگ که دار و من حوصله این کارا شیر
.... اینا رو ندارم :D قبلا داشتیم خیلی شیک و تر تمیز بازیمون رو میکردیم من به شخصه اگه درست نشه بازی رو خیلی با احترام میزارم کنار :D
ولی از دوست خوبمون جناب اریا بخاطر زحمتی که کشیدن سپاس گزاریم به قولی کاچی به از هیچی :D

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
اول از همه اموزش تکمیل شد مورد بعدی هم اینه که واقعا برام جای تعجب هست که چجوری یه عده برای برای کاری که وقت گذاشته شده برای انجامش نه ارزشی قائل هستند و نه ادب درستی هم دارن.که حداقل چرت و پرت نگن .
در کل برای اون دسته از دوستانی که میفرمایند با وی پی ان پینگ میشه شونصد و... عرض کنم وی پی ان داریم تا وی پی ان الان من با کانکشنی که دارم با سرور 4.2.2.4 پینگم 160 هست و با yahoo در حدود 260 .
ایول داری بابا ما خیلی دوست دارم... مرسی دست پنچت درد نکنه من از ته دلم تشکر مینکنم ... دمت گرم

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
درود
اقا تبریک بلخره رفع غیلتر شد>:d< الان من تست کردم وصل شد مثل بنز :D
از همه دوستانی که همکاری کردن متشکریم سپاس فراوان

arash_killzone

کاربر سایت
Jul 29, 2011