Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
...

باز دوباره تو این صفحه هم میزارم این پست رو....

حتما به اون لینک پایین بریید پست بدید........

سلام .....

بازم میگم دوستان چرا توچه نمیکنن هیلتررررررررررر نیست..

. باید از سرورای اینجا درست کنند....وسلام ولا ما که فیش بوق+ توتو یر باز ایمیل دیگه پیام میدیم جواب مارو هم میدن....

میگن بررسی میکنم امروزم از طریق فیش بوق جواب منو دادن اینم متنش:

Naughty Dog, Inc.

Hi Hadi, I just emailed you. Please respond to that email. Thanks

!

ما که سعی مونو میکنم ....خدا بزرگه دوستان برید تو این لینک که میزارم حتما مشگلتونو بگید همه بچه هایی که میشناسم رفتن گفتن لطف کنید
برید post بدید...

ممنونم اینم لینک:

ND - Iranians: "Failed download config file" | PlayStation® Community Forums

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
امروز هم نتونستم انلاین بازی کنم انچارد را :((پس کی میخواد درست بشه .افسردگی گرفتم از این مپ های جدید کل دنیا دارن بازی میکنن ما هم اینجوری )x:|

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,038
نام
میثم
امروز هم نتونستم انلاین بازی کنم انچارد را :((پس کی میخواد درست بشه .افسردگی گرفتم از این مپ های جدید کل دنیا دارن بازی میکنن ما هم اینجوری )x:|
تا وقتی که تو ایران با این isp هایی که مثل اختاپوست رنگ عوض میکنن همین وضعیت هست
این مشکل فقط تو ایرانه بعید میدونم خود nd بتونه کاری کنه
حالا باز بریم پست بدیم شاید فرجی شد

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
در این ساعت بلخره راه حل رو کشف کردم تبریک میگم بهمگی ولی اول بگم یه خبر بد هم دارم اینکه مشخص شد که چیلتر تشریف دار از طرف ما اونم همون چیلتر قشنگ :D
اینم بگم من دوباره با اقای کریستوف بالسترا تماس داشتم اینبار ازشون خواستم که اطلاعات سرور که وصل میشیم به انلاین یو سه رو به من بدن
که همین کارو کردن یه لینکی فرستادن برام که ازم خواستن بازش کنم که منم این کارو کردم ابتدا با ****** بودم که خب لینک باز شد و یه فایل چند کیلو بایتی دانلود شد بعدش بدون ****** تست کردم دیدم که بعله چیتلر میباشد :|پیوندها :: WWW.PEYVANDHA.IR :: پیوندها:|
بعدش گفتم که این ***** هستش گفت باید با isp تون تماس بگیرید تمام
خب من اولین گزارش رو میدم هر کسی هم میخواد انلاین بازی را بیوفته گزارش بده این لینک از چیلتر خارج بشه خدایش این چی داشت که چیلتر شده نه خدایش یه ناتی هم ندار اخه ادم میمونه چکار کن اصلا اینو از کجا گیر اوردن:| من چیزی نمیگم خودتون ببینید اشنا بشید باهش :D
http://u3.final.prod.s3.amazonaws.com/net9.bin.psarc.crypt دقیقا همین لینک رو باید گزارش بدیم

اقا امید واقعا ممنون دستت درد نکنه که پیگیری کردید .الان چطوری و چگونه باید بریم این لینک را گزارش بدیم یکم بیشتر توضیح میدید.

خواهش وظیفه بود باید به اینجا ******@dci.ir
ایمیل بزنی دیگه لینک رو هم براشون بفرستی بگی لطفا از چیلتر خارج کنید :D

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
در این ساعت بلخره راه حل رو کشف کردم تبریک میگم بهمگی ولی اول بگم یه خبر بد هم دارم اینکه مشخص شد که چیلتر تشریف دار از طرف ما اونم همون چیلتر قشنگ :D
اینم بگم من دوباره با اقای کریستوف بالسترا تماس داشتم اینبار ازشون خواستم که اطلاعات سرور که وصل میشیم به انلاین یو سه رو به من بدن
که همین کارو کردن یه لینکی فرستادن برام که ازم خواستن بازش کنم که منم این کارو کردم ابتدا با ****** بودم که خب لینک باز شد و یه فایل چند کیلو بایتی دانلود شد بعدش بدون ****** تست کردم دیدم که بعله چیتلر میباشد :|پیوندها :: WWW.PEYVANDHA.IR :: پیوندها:|
بعدش گفتم که این ***** هستش گفت باید با isp تون تماس بگیرید تمام
خب من اولین گزارش رو میدم هر کسی هم میخواد انلاین بازی را بیوفته گزارش بده این لینک از چیلتر خارج بشه خدایش این چی داشت که چیلتر شده نه خدایش یه ناتی هم ندار اخه ادم میمونه چکار کن اصلا اینو از کجا گیر اوردن:| من چیزی نمیگم خودتون ببینید اشنا بشید باهش :D
http://u3.final.prod.s3.amazonaws.com/net9.bin.psarc.crypt دقیقا همین لینک رو باید گزارش بدیم
اقا امید واقعا ممنون دستت درد نکنه که پیگیری کردید .الان چطوری و چگونه باید بریم این لینک را گزارش بدیم یکم بیشتر توضیح میدید.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!

وحيد جان همون لينک شيلتر رو باز کن وقتي پيفام شيلترينگ (پيوندها) باز شد..ي قسمت تقريبا وسط صفحه هست به نام رسيدگي و شکايات...از اون طريق اعلام کن...لينک سرور بازي رو تو ايميلي که ميفرستي کپي پيست کن بگو اشتبا شيلتر کرديد!!
من که الان فرستادم!!اميدوارم زودتر رقع شيلتر بشه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یعنی ادم میمونه چی بگه بهشون دروز بعد چند وقت آپدیت کردم بازی رو گفتم بریم بازی کنیم حال کنیم دیدم ترکیده .:-$

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من ایمیل زدم ! دوستان خواهش میکنم شما هم اقدام کنید ! هرچند چشمم آب نمیخوره اینا حتماً ایمیل ـاشونو هر 2 ماه یکبار چک میکنن :d
امید راست میگه هیچ کلمه مشکوکی توی آدرس سرور نیست نمیدونم چجوری این آدرس رو گیر آوردن ! جالبه ! :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من با اين كه ديگه U3 ندارم و بازي نمي كنم اما چون دوست دارم مشكلتون سريعتر حل بشه من هم گزارش مي كنم :d

پ.ن :
اي بابا هيچ وقت نشد با اين اوت لوك مشكل پيدا نكنم )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر