Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

من بازی رو ریجن 3 بخرم واسه آنلاین بازی کردن با شما که ریجن 2 دارین مشکلی پیش نمیاد ؟ دستگاه من هم ریجن 3 هست
شما ریجن سه بخری باید کلا بیخیال DLC ها شی! البته نمیدونم اصلا اهلش هستی یا نه

یه سوال داشتم چون قبلا مالتی پلیر این سری رو بازی نکردم، نحوه Host شدن چطوریه باید به سرور بازی وصل شد یا یه نفر Host میشه و بقیه بهش Join میدن؟ منظورم اینه که با ایرانی ها راحت میشه بازی کرد دیگه؟ یا اینکه بستگی به پینگ با کشورهای خارجی داره؟

سیستم مچ میکینگش چجوریاست؟ آخه اون اوایل که خیلی بگیر و نگیر داشت
کاش یه سرور آدم وار مثل کیل زون میزاشتن که واسه یه دس مچ یه ربه ده دقیقه منتظر نمونیم

من بازی رو ریجن 3 بخرم واسه آنلاین بازی کردن با شما که ریجن 2 دارین مشکلی پیش نمیاد ؟ دستگاه من هم ریجن 3 هست
لزومی نداره چون کنسولت ریجن J ـه حتما بازی ریجن 3 براش بخری . ریجن 1 یا 2 بگیر برای خرید DLC هاش PSN Card های منطقه UK و US رو راحت میتونی تهیه کنی .
شما ریجن سه بخری باید کلا بیخیال DLC ها شی! البته نمیدونم اصلا اهلش هستی یا نه
البته اینم بگم که 80 درصد DLC های ریجن 1 روی بازیهای ریجن 3 هم sync میشن احتمالا آنچارتد 3 هم همینطور خواهد بود . تا چند روزه دیگه افرادی که تست کردن (برای خرید DLC ها و اجراشون روی ریجن 3 )خبرش رو میدن من همینجا برای دوستانی که قصد خرید ریجن 3 رو دارن نتیجش رو میگم .

سیستم مچ میکینگش چجوریاست؟ آخه اون اوایل که خیلی بگیر و نگیر داشت
کاش یه سرور آدم وار مثل کیل زون میزاشتن که واسه یه دس مچ یه ربه ده دقیقه منتظر نمونیم
باور کن این مشکل اینترنتای درپیت ماست نه بازی! مثلا تو شماره ی قبل دوستان سرچ میکردن کسی رو پیدا نمیکرد من سرچ میکردم سریع میرفتیم تو بازی
وقتی هم پیدا میکنه جوری هست که کوچکترین مشکلی نداری حالا اینجا یه 256 زپرتی قیمت پول خون باباشون میدن مشکل ما هست نه سرورای بازی!

البته اینم بگم که 80 درصد DLC های ریجن 1 روی بازیهای ریجن 3 هم sync میشن احتمالا آنچارتد 3 هم همینطور خواهد بود . تا چند روزه دیگه افرادی که تست کردن (برای خرید DLC ها و اجراشون روی ریجن 3 )خبرش رو میدن من همینجا برای دوستانی که قصد خرید ریجن 3 رو دارن نتیجش رو میگم .
من که منتظر کالکتور ادیشنم هستم :d ولی عاقلانش اینه ریجن یک بخری چون هم شک و شبهه ای توش نی هم اینکه قیمتش نسبت به دو ارزونتره واسه DLC

منم اکانتم برای انگلیس هست و بازی هم Region 2 ولی کد کار نمی کنه....که احتمالاً برای اینه که بازی هنوز همه جا ریلیز نشده...

کد کسی تا حالا کار کرده...؟:-/

منم اکانتم برای انگلیس هست و بازی هم Region 2 ولی کد کار نمی کنه....که احتمالاً برای اینه که بازی هنوز همه جا ریلیز نشده...

کد کسی تا حالا کار کرده...؟:-/
بايد صبر كنيد تا خود اول نوامبر الان كدها اصلا" كار نمي كنن !
اقا يه سوال كد رو داخل بازي مي زنيد توي U3 يا توي بخش REDEEM CODE :-/

بايد صبر كنيد تا خود اول نوامبر الان كدها اصلا" كار نمي كنن !
اقا يه سوال كد رو داخل بازي مي زنيد توي U3 يا توي بخش REDEEM CODE :-/

هم تو بازی تو بخش مولتی پلیر میشه زد هم توی Redeem Code....

ولی فعلاً هیچ کجا قبول نمیکنه...;)

امروز 1 نوامبره، اما کد من هم کار نکرد.

کد ریجن 2 احتمالا با عرضه بازی در اروپا که 2 نوامبره فعال میشه و میشه رفت تو بخش مولتی پلیر !

این احتمال رو میدم تا 5 شنبه هفته دیگه که بخش سینگل رو تموم کردم به آنلاین هم بیام :d

بچه های +17 اد کنید (چون توو بازی شاید احتمالا حرف کمی بد زده بشه میگم :d وگرنه من همه رو دوست دارم) حالا خودمم تا جایی که میشه اد میکنم :d

از کلمات ناسا هست این آی دی ما >>>>>>> XxMOHSEN_NGxX

کاش چندتا مد باحال اضافه کرده باشن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or