Uncharted 2 : Among Thieves Multiplayer Section

• Thread starter Thread starter Astiak
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Astiak

کاربر سایت
سلام
همونطور که دیگه همتون میدونید ، دیشب Multiplayer این بازی به طور همگانی اومد روی PSN ، حدود 13 روز دیگه هم بازی کامل میاد که حالا Multiplayer و Co-op داره .
این تاپیک رو برای این زدم تا بچه ها با هم هماهنگ بشیم و Online بازی کنیم .
تو نسخه دمو مود Team Deathmatch ده نفرست ، بچه ها همگی Demo رو بگیرید که خودمون بچه های ایرانی Host بشیم و بازی کنیم .
هر چی قرار و مدار و حرف و درد و دلی دارید توی همین تاپیک بگید .
ممنون

آرش یک تاپیکی دیگه ببینم با این موضوع زدی میام پیشت ببینم حرف حسابت چی هست:biggrin1:
دستت دردنکنه. من که اینجا نمیدونم چرا امروز برق رفته بود و نتونستم دانلود کنم و دیشب هم 4-5 ساعتی روشن بود که 30% dl شد. مرسی

آرش بازم تو !!!؟

بابا كوتاه بيا ... من كنسولم دستم نيست وگر نه ميومدم
حجمش چقدر هست حالا !؟

برهان:
برهان خودت رو آماده كن براي فيفا ... اين آرش رو ول كن خودش رو كشته با اين PS3

آرش:
راستي آرش به عشقت رسيدي ؟!

آرش بازم تو !!!؟
تو سلام بلد نیستی :دی
بابا كوتاه بيا ... من كنسولم دستم نيست وگر نه ميومدم
حجمش چقدر هست حالا !؟
بابا بگیر اون PS3 لگنتو DL کن ، امیر خداست لامصب ، من Demo شو بازی کردم تو کفم دیگه چه برسه به اصلیش :دی 1272 مگ :دی
چیکار کنم خو :دی بابام مثل بابای تو 2 تا کارخونه نداره ، مال من یه کارخونه داره :دی
اینجا جاش نیست ، تاپیک رو منحرف نکن وگرنه گزارش میشی امیر :دی

حجمش چقدر هست حالا !؟

برهان:

آرش:
حجمش حدود 1270 مگ هست.

امیر
رو چشمم امیر جان:biggrin1: یکم تمرین کنم. دستگاه عصر میرسه دستم ولی فعلا فکر کنم دارم مریض میشم نمیتونم خیلی بازی کنم.

آرش
پس دیدی تو عاشق شدی:biggrin1:

خوبه علیرضا ، از همون 7 میایم تا شب ساعت 12 1 . :دی من که این ساعت ها هستم ولی مثل اینکه بچه ها هنوز Download نکردن .
من شاید dl تا اون موقع تموم بشه ولی 7 زوده:biggrin1: بابا از 10 اینا بیاین. تازه امشب فوتبال هم داره:biggrin1: در کل اگه نشد بیام از فردا ایشالا

من شاید dl تا اون موقع تموم بشه ولی 7 زوده:biggrin1: بابا از 10 اینا بیاین. تازه امشب فوتبال هم داره:biggrin1: در کل اگه نشد بیام از فردا ایشالا
باز تو اومدی :دی بابا مگه فارسی بلد نستی ، میگم از 7 تا12 1 هستیم ، بیاید در به روی همه بازه ، من Host میشم بازی کنیم . :biggrin1:
بحث نکنید با من :دی

باز تو اومدی :دی بابا مگه فارسی بلد نستی ، میگم از 7 تا12 1 هستیم ، بیاید در به روی همه بازه ، من Host میشم بازی کنیم . :biggrin1:
بحث نکنید با من :دی
باز تو داری با من بحث میکنی:biggrin1: من اصولا به زبان های انگلیسی و فرانسوی و عربی وارد هستم و تا حدودی فارسی یادم رفته:biggrin1: میشه بیشتر توضیح بدین؟:biggrin1:

قرار رو بزارید واسه فردا!:biggrin1: خوب هنوز دن لدش تموم نشده! :biggrin1:

یعنی در کل من که امروزمحاله تمومش کنم مگه اینکه معجزه بشه و پهنای باندم دوبرابر!:biggrin1: ولی در کل از فردا حتما پایه بازی تا بوق سگ هستم!:biggrin1: ساعت رو همینجا اعلام کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or