Uncharted 2 ده ساله شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
https___pbs.twimg.com_media_EGzO2k9WwAAM4nJ_format=jpg&name=small.jpg

U2 یکی از اثر گذار ترین بازی ها ی نسل هفتم ساخته استدیوی ناتی داگ و رهبری امی هنینگ ده ساله شد بازیی که معنی داستان شخصیت پردازی و روایت سینمایی رو تو این صنعت به اوج خودش رسوند .....

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بهترین آنچارتد با اختلاف شدید و بهترین بازی عمرم جات هیچ بازیی نمیگیره 10 باری تمومش کردم فکر کنم اون بالانس پازل و اکشن و پلتفرم هاش فوق العاده بود چیزی که هیچ کدوم از آنچارتد ها به یه اندازه نداشتن :x Uncharted 2 شروع یه چیز دیگه برای من بود this is how it happened this is how i draw :D
خدا رو شکر بهش نمبگن گیم چنجر تو سبک اول شخص :))
هنوزم اون نیتن دریک گنده ای که چندسال پیس کشیدم رو پنجره اتاق :x
امروز چقدر تولد داریم! :|

• Like
Reactions: dr.ice

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
من هنوز بهترین انچارتد ساخته شده رو همین شماره میدونم ...

و یکی از بهترین گیم های تاریخ...

تک تک لحظات بازی هیجان خودش رو داشت خدایی. اینترو بازی رو خدا میداند چقدر بازی کردم! قطار معلق..

• Like
Reactions: dr.ice

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
واقعا نسل قبل ناتی داگ به معنای واقعی ترکون
Uncharted 1
Uncharted 2
Uncharted 3
last1
119585
چهارتا بازی ساخت یکی از یکی بهتر تازه ساخت بازی برای ps3 کابوس بود چون معماری سختی داشت
این نسل واقعا کم کاری کردن
Uncharted 4 با اینکه از لحاض گرافیکی مافوق تصوره ولی از نظر گیم پلی به نظرم یه عقب گرد بود اکثر مراحل از در دیوار بالا میرفتی دیگه خبری از اون صحنه های هیجان انگیز 2و3 نبود یا اگرم بود خیلی کم
Uncharted: The Lost Legacy
که بنظرم یه کپی پیس بود فقط یه مقدار اکشن بیشتر با شخصیت زن همین هرچن از چهار هیجانش بهتر بود
last2 که همه چیز تمامه
کلا این نسل با 2 بازی قیچی کردن رفت

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
crash bandicoot??
jack and dexter ??
منکر اینا نمیشم.

ولی راهه ناتی به دنیاییه خارج از پلتفرمر
با انچارتد بود که باز شد.
اولین بازی گوتی بگیرش بود.
اولین بازیی بود که پایه گذار خیلی از استاندارد جدید تو شبکه خودش بود

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
واقعا نسل قبل ناتی داگ به معنای واقعی ترکون
Uncharted 1
Uncharted 2
Uncharted 3
last1
View attachment 119585
چهارتا بازی ساخت یکی از یکی بهتر تازه ساخت بازی برای ps3 کابوس بود چون معماری سختی داشت
این نسل واقعا کم کاری کردن
Uncharted 4 با اینکه از لحاض گرافیکی مافوق تصوره ولی از نظر گیم پلی به نظرم یه عقب گرد بود اکثر مراحل از در دیوار بالا میرفتی دیگه خبری از اون صحنه های هیجان انگیز 2و3 نبود یا اگرم بود خیلی کم
Uncharted: The Lost Legacy
که بنظرم یه کپی پیس بود فقط یه مقدار اکشن بیشتر با شخصیت زن همین هرچن از چهار هیجانش بهتر بود
last2 که همه چیز تمامه
کلا این نسل با 2 بازی قیچی کردن رفت
یه دفاعی از 4 بکنم حالا درسته بشخصه با یسری چیزاش تو نویسندگی نیل دراکمن و تغییر ناگهانی پایان بازی مخالفم (داستان کلی عالی بود) ولی اکشن 4 به هیچ وجه کم نبود برای این حس کم بودن میداد چون ND عملا بخاطر هایپ سر بازی همه صحنه های خفن اسپویل کرد و طبیعیه که انتظار ملت بیشتر بود

• Like
Reactions: blak

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
یه دفاعی از 4 بکنم حالا درسته بشخصه با یسری چیزاش تو نویسندگی نیل دراکمن و تغییر ناگهانی پایان بازی مخالفم (داستان کلی عالی بود) ولی اکشن 4 به هیچ وجه کم نبود برای این حس کم بودن میداد چون ND عملا بخاطر هایپ سر بازی همه صحنه های خفن اسپویل کرد و طبیعیه که انتظار ملت بیشتر بود
حقیقتش Uncharted 3 اکثر صحنه های خفنش مثل هواپیما و کویر و... اسپول کرده بودن ولی هیجان بازی سرجاش بود شماره چهار بیشتر adventure بود تا adventure action
نصف بازی با ماشین باید بری نصفشم باید اویزون در دیوار باشی :|
شما یه بار دیگه 3 و4 بزار کنار هم (2 طلبت) متوجه منظورم میشی
فقط امیدوارم دیگه سراغ این بازی نرن بزارن تو اوج بمونه
تو داستانم باهات موافقم :-bdهرچند نقش منفی به خوبی شماره 2 نبود

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر