نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خدا کنه تکلیف Year 2 بازی دویژنم مشخص کنن.
چه حالی میده بیان کلی ماموریت و مد جدید رایگان معرفی کنن:Dبازی رسما مرده الان هیچی نداره
قبلا فکر می کردم خبری نیست از DLC ها! اما الان فکر می کنم شاهد Division - Wildlands - Steep و احتمالا For Honor هستم در کنار یه اکسپنشن بزرگ که خوب می شه جدا از اون ها حسابش کرد!

• Like
Reactions: robb stark

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دستت درد نكنه!
ميشه لينك aparat نمايش زنده ي كتفرانس رو همبزاري?!
من برا مايكرو رو هم از اونجا ديدم
من ندارم، اما اگه کسی از دوستان داره لطف کنه که منم به پست اول اضافه کنم!

• Like
Reactions: victor hogo

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
من امیدوارم گسترش دهنده های داستانی جدیدی برای گوست ریکان معرفی کنن.الان بازی به جز بخش pvp که در آینده نزدیک براش قراره عرضه شه هیچ چیزی برای اراءه نداره

• Like
Reactions: armin_shadow

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مبارزات که به نظرم خیلی بهتر از سیستم "یکی رو بکش بقیه رو کلیک کن می میرن خودشون"ـه قدیمیه سریه و کلا خوشم اومد. اما یه چیزی که هست اینه که انیمیشن جاخالی دادن چرا اینقدر داغون بود؟ انگار رو چرخ بود، همینطور یهو می رفت اون طرف:|
پ.ن: اون صحنه پریدن و با تیرکمون اسلوموشن زدن خیییلی خفن بود:D
پ.ن: SC توی مایکرو که نبود، ببینیم خود یوبی تو کنفرانسش چیکار می کنه:D

چون که تریلر از بیلد آلفا ـه :D

---

دوستان یه تریلر 8 دقیقه ای از aco اومده به اسم Building an Empire. اشرف اسماعیل و سایر اعضای تیم نشستن راجب بازی اطلاعات میدن پشم ریزان. :D
چیزایی که گفتن واقعا برای سری ac یه پیشرفت عظیم محسوب میشه که به یکی دو مورد اشاره میکنم.
اول اینکه دنیای بازی خیلی بزرگه. اون روستای کوچیک هم یه بخش از یه محیط کوچیکتر توی یه بخش از دنیای بازی بود :|! قراره توی بازی توضیح داده بشه که چرا اسسینا کلاه سرشون میکنن، چرا بایک عقاب داره و چرا توی نسخه های قبلی ( که در قیاس با این نسخه میشه زمان های آینده ) اسسین ها ایگل ویژن دارن و اصلا چرا اسمش اینه.
بازی قراره سراب داشته باشه. مشعل هم داره بایک :D! تازه گفتن که روزا اگه گاردا خیلی فعال باشن توی شب برعکسه و عوضش بندیت ها یا همون راهزن ها بیشترن.
چون اولین نمونه اسسین ها هستن، هیدن بلید رو باید حسابی develop کنید تا بشه وان شات کیل (!) باهاش بگیرید :D ( مثل قبلیا )
برای اولین بارم که میشه رفت زیر آب بدون لودینگ...
اون تیر قابل کنترل رو یه سری خوششون نیومد ( برخلاف من ) که توضیح دادن اونم یه تیرکمون خیلی خفنه که باید خیلی زحمت بکشید بگیریدش.
اها اون مار هم یه چیزی درموردش هست که از اطلاعات خودم میگم. گویا توی نوشته های تاریخی مصر و ... خب این افسانه ها وجود دارند ولی باز توی همین متون میشه دید که مردم به وجود این داستان ها قسم خوردن. یعنی حقیقی هستن و ... از طرفی شاید هم کابوس و توهمات بایک باشه. من هیچ موردی به شخصه با اون مار ندارم. چون دنیای ac همیشه پر بوده از تخیلات ( AoE- PoE - TWCB و ... ) پس این برای من چیزی نیست که حالمو بگیره :D

یه مورد دیگم اشرف گفت، توی نسخه های قبلی مثلا خیلی الکی میشد جنگید یعنی یه دکمه حمله که میزدید قهرمان جلوی دشمن میرفت اتوماتیک و حمله رو شروع میکرد. اینجا اینجوری نیست و همه چیز رو خودتون باید کنترل کنید. از فاصله گرفته تا زمان بندی.

راستی گویا 2تا هم EXPANSION داره بازی! که من حدس میزنم همون روم و یونان رو اضافه میکنن :D !
منتظر یه AC خفن هستم. باید تا اکتبر صبر بکنم. مگه انتظار سخت تر از اینم میشه برای یه فن بوی AC؟ :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
محض رضای خدا Brothers In Arms معرفی کنن!
البته این IP کامل دست یوبی نیست و با GearBox شریک هستن! اما یادمه توی جواب یکی که بعد دیدن COD WWII گفته بود دوست ندارم WWII رو، صاحب GearBox گفت اگه کارِ ما رو ببینی پس فحش می دی :D

البته ازین دست اتفاقات زیاد می افته، ببینیم چی می شه!

من امیدوارم گسترش دهنده های داستانی جدیدی برای گوست ریکان معرفی کنن.الان بازی به جز بخش pvp که در آینده نزدیک براش قراره عرضه شه هیچ چیزی برای اراءه نداره
علاوه بر اینکه PVP قراره به بازی اضافه بشه، صحبت از یه مد جدید هم شده بود توی Q&A که احتمالا رونمایی بشه!
اما به شخصه دوست ندارم زیاد به DLC ها پرداخته بشه، مخصوصا اگه چیز بزرگ و مهمی نیستن!

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
البته بعد از کنسل کردن BIA: Furious 4 یکی از مسئولای یوبیسافت اینو گفته بوده: (تو سال 2011)

If we had a great idea of what would be the best sequel to Brothers in Arms, we would have done it, Maybe the next wave of consoles will give us some ideas of what to do that is new and different."

ولی هنوز که خبری نشده. شایدم ایده ای برای نسخه جدید به ذهنشون نرسیده و کلا بیخیال شدن.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
یکی نیست بگه یوبی سافت.... داداش .....قربون لوگوی جدیدت...
تو که تا مصر اومدی ...یه نوک پا بیا این طرف تر ...دست راست ...بیا ....بیا ...آ قربونش ....مواظب چاله باش ...بیا ...داعش رو بپا ...
بیا دیگه چیزی نمونده ...آره خودشه ...یک بازی از پارس بده جون مادرت....[-o<[-o<[-o<
بابا 7 سال شد تو حسرت یه شاهزاده پارسی ترکیدیم ...کچلمون کردی ...یعنی هنوز ایده نرسیده به اون کله پوکتون..... بابا به یک بازی کارتی هم راضی هستیم .......در ضمن... ریمن هم فراموش نشه ها.....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر