نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

H^D^

کاربر سایت
Apr 5, 2013
114
نام
HADI
نظر منتقدا از 1 ساعت بازی کردن origin:
gamesradar:
I’ve played Assassin’s Creed Origins and OMG EVERYTHING has changed. Here are 8 reasons you’ll be going to Ancient Egypt
Quests, eagles, bosses and mummification. The Creed is well and truly back.

IGN:
Running on Xbox Xbox One X, exploring Egypt turned out to be an absolutely gorgeous experience. The draw distance stretched as far as the eye could see. The seamless open-world unfolded around us at what looked like 4K 30fps without any noticeable framerate dips. Like Black Flag, the world is full of vibrant colors, from lush green palm trees and crystal-clear rivers, to the endless sunbaked expanse of the desert which stretched in all directions. While it certainly didn’t feel like a generational leap, it’s undoubtedly one of the most visually-impressive games I’ve ever played.

I loved riding in on horseback through an arid strip of land only to hop into a river, steal a boat, make my way to a tree-lined shore and eventually stumble onto a village with a port, all without a hitch. It felt like Assassin’s Creed, but there’s a living element to the world that, if successful over dozens of hours of play, will give this world real depth.
I legitimately jumped in my seat because I didn’t expect it. But it made the environment feel alive in a silly but sincere way I was hoping for, just as I enjoyed slowly strolling through town as children ran by or a dog peed next to a stone. I didn’t know I wanted realistic dog AI in an ancient Egyptian Assassin’s Creed game, but it has me excited to see what else that world has in store.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
گزینه ی اول فقط به خاطر AC:O ! وگرنه کاری با بقیه ی بازی ها ندارم! چیز خاصی به نظر نمیاد دوست داشته باشم از بین بازی هایی که حضور خواهند داشت:D

• Like
Reactions: armin_shadow

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
وای فوق العاده عالی بود AC:O ، باورکردنی نیست که یوبی اینقدر عالی روح تازه ای دمیده باشه توی بازی.
جدا هیچ کمپانی ای به جز یوبیسافت نمیتونه سفر در تاریخ رو برای گیمرها تا این حد مهیج آماده کنه. من شدیدا محو بازی شدم، خداکنه توی کنفرانس یوبی گیم پلی های بیشتری ازش ببینیم، دمشون واقعا گرم.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
چقد خوب بود اساسین!!! عجب گرافیکی و محیطی.کنترل عقاب به شدت جذاب میزد.لحجه کرکتر اسم عقابه و خودش.حالت پرحرف بودنش مثل Aloy که داخل گیم پلی بازی
هرکاری بخواد بکنه یه جمله میگه بایک.سپر هم خیلی خوب بود دفنس میکرد بعد اتک میزد خیلی جالب بود.کمبوها هم بد نبودن هیدن بلید هم که بود
ولی خیلی خوبن اینا چجوری مصر رو اینقد دوست داشتنی و مغزمنفجر کن در اوردن.مبارزه حیوانات و طراحی ادمای اون زمان همگی فوق العاده بودن یوبیسافت داره
اساسین رو برمیگردونه به دوران اونجش.(من عاشق زمان های تاریخی ام مثل روم و یونان و مصر و... هیچ کس تو این صنعت مثل یوبی سافت نتونسته اینو براورده کنه اگه اوایل نسل با اون نمایشاشون گیمرهارو دل ازرده نکرده بودن بدون شک الان بهترین بودن البته الان هم با بازی هاشون خیلی خوب عمل کردن)
پ.ن: تو کنفرانس خود یوبی باز گیم پلی نشون میدن؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من AC هرچی از واقعیت دور میشه برام جذابیتش بشدت کمتر میشه ... اینکه عقاب در دسترس باشه ، چالش عدم آشنایی از محیط و پیشروی - مخفی کاریش کمتر میشه (کنترل عقاب دسته خودمون برام فاجعس)
اژدها ...!

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,540
نام
Mehrdad
چقد خوب بود اساسین!!! عجب گرافیکی و محیطی.کنترل عقاب به شدت جذاب میزد.لحجه کرکتر اسم عقابه و خودش.حالت پرحرف بودنش مثل Aloy که داخل گیم پلی بازی
هرکاری بخواد بکنه یه جمله میگه بایک.سپر هم خیلی خوب بود دفنس میکرد بعد اتک میزد خیلی جالب بود.کمبوها هم بد نبودن هیدن بلید هم که بود
ولی خیلی خوبن اینا چجوری مصر رو اینقد دوست داشتنی و مغزمنفجر کن در اوردن.مبارزه حیوانات و طراحی ادمای اون زمان همگی فوق العاده بودن یوبیسافت داره
اساسین رو برمیگردونه به دوران اونجش.(من عاشق زمان های تاریخی ام مثل روم و یونان و مصر و... هیچ کس تو این صنعت مثل یوبی سافت نتونسته اینو براورده کنه اگه اوایل نسل با اون نمایشاشون گیمرهارو دل ازرده نکرده بودن بدون شک الان بهترین بودن البته الان هم با بازی هاشون خیلی خوب عمل کردن)
پ.ن: تو کنفرانس خود یوبی باز گیم پلی نشون میدن؟
با کل حرفات موافقم سجاد منم خیلی حال کردم با اسسین جدید :D اما اون عقابه رو زیاد نپسندیدم:Yawn: احساس میکنم گیم پلی رو کند میکنه :-"

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
عجب شب شلوغی بود دیشب، تازه وقت کردم بیام یه پستی در مورد AC بدم!
نمایش بازی برای من تا 80 درصد راضی کننده بود! اون 20 درصد هم به خاطر یه سری مشکلاتی هست که کلا انگار توی همه AC ها باید باشن! اما نکاتی که برام خیلی جذاب و مهم بود!

یه سری از دوستان می دونستن که من 3 تا چیز رو خیلی دوست داشتم توی این شماره ببینم: 1- مقبره 2- طوفان شن 3- افسانه!
و هر 3تای این ها توی اون 2 دقیقه رونمایی بودن! واقعا برام خوشحال کننده بود! مقبره که خوب آشنایی داریم همه! طوفان شن رو به این خاطر می خواستم چون اگه یادتون باشه توی Black Flag، یکی از کشتی های Legendary فکر کنم بهش Ghost Ship هم می گفتن که توی مه ناپدید می شد، فوق العاده بود! واقعا حس و حال بازی رو عوض کرده بود! و مورد آخر وجود افسانه ها توی بازی، دلیلم هم این بود خوب مصر اون زمان زیاد شناخته شده نیست و افسانه های جالبی می تونه داشته باشه، و اینکه اگه دقت کرده باشیم، یوبی وقتی توی بازی هاش یکم فاز تخیل بر می داره واقعا عالی کار می کنه! مثلا ماموریت های Shangri-La رو نگاه کنید، چقدر فوق العاده فضا و همه چی ساخته شده بود! ازین دست کارها زیاد شده توی بازی های یوبی و یکی از آرزو هام ساخت یه بازی فانتزی از اینا هست که تا الان خبری نبوده!

اما سیستم مبارزات، اینم همون طوری که انتظار داشتم، یه نگاهی به For Honor داشت و به صورت خیلی ساده شده و سریع شده ای توی بازی هست، گرچه خیلی ها نسخه مبارزات رو پیچیدن، اما فقط با 3 نفر و یک اسلحه درگیری رو دیدیم، پیشنهاد می دم صبر کنید.
سیستم Loot و خیلی چیزهای دیگه هم که از پایه عوض شد. خیلی نکات دیگه هست که بازم می شه بحث کرد. در کل من راضی بودم و ای کاش اون مشکلاتی که الان دیدم رفع بشن توی نسخه نهایی (هستن کسایی که الان بگن فقط 4 ماه تا عرضه مونده، باید بگم اینی که دیدیم شاید برای نسخه 5 ماه پیش یا حتی بیشتر هم باشه). و اینکه یه سری هم دیدم که گفتن این اساسین نیست، من می پرسم اگه همون قبلی ها بود خود شما نمی گفتی اینا کی می خوان تغییر بدن و کپی نکنن؟!:D

این نکته رو هم یادم رفت اضافه کنم، حالت گرافیکی بازی به سمت BF رفته و از اون حالتی که Unity ایجاد کرده بود دور شده، حتی کیفیت هم به اندازه یونیتی نبود! انشالل AC Japan :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه چیز تریلر بازی برای من عالی بود با هیچ موردیشم مشکل نداشتم :D همونطور که آرمین جان هم اشاره کرد غرغرها هم همیشه تا ابد با سری ac همراه خواهند بود :D
تقریبا به جز بخش گرافیک با همه حرفای آرمین موافقم :D دیگه ترجیح میدم اضافه چیزی ننویسم :D ( کمبت ناموسن عالی شده :D )

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
مبارزات که به نظرم خیلی بهتر از سیستم "یکی رو بکش بقیه رو کلیک کن می میرن خودشون"ـه قدیمیه سریه و کلا خوشم اومد. اما یه چیزی که هست اینه که انیمیشن جاخالی دادن چرا اینقدر داغون بود؟ انگار رو چرخ بود، همینطور یهو می رفت اون طرف:|
پ.ن: اون صحنه پریدن و با تیرکمون اسلوموشن زدن خیییلی خفن بود:D
پ.ن: SC توی مایکرو که نبود، ببینیم خود یوبی تو کنفرانسش چیکار می کنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر