نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
AC تا Revelation هر دفعه توی بازی 3-4 کیلو Lore می زاشت که خیلی خوب بود، منتها از اونجا به بعد کلا بی خیال همه چی شدن متاسفانه و همون داستان قدیم هم توش موندن، مدرن که هیچی:D
مهمترین خواستم از اوریجینز اینه که داستان رو دوباره رو به جلو ببره:D
پ.ن: فرض کنید کنترل کاراکتر روز مدرن رو از پایان Syndicate بدن دستت، اوففف:D

• Like
Reactions: armin_shadow

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
منم واقعا از AC خوشم اومد بویژه با اون تیکه های افسانه ایش، خیلی خیلی خوشحالم که بعضی چیزا رو نسبت به نسخه های قبل عوض کردن.
ولی این عقابِ واقعا رو مخمه اصلا باش حال نکردم ، عین درونِ WD2 :| اگه من باشم که اصلا ازش استفاده نمیکنم!

• Like
Reactions: armin_shadow

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینقدر دیشب کنفرانس مایکروسافت پایین تر از حد انتظار بود که دیگه حال و حوصله بحث درباره باقی چیزا نبود ولیکن خب AC جزه نکات مثبت بود به نظرم :D

در کل همه چی به نظرم در سطح بالایی قرار داشت به جز دو نکته که به شدت ضدحال بود برام. یکی اون تیر اخر که دنبال طرف کرد ! (خیلی خیلی امیدوارم این رو حذف کنن یعنی فاجعه است )
یکی هم عملکرد عقاب اولش میچرخید خیلی خوب بود ولی خب وقتی یکجا تو اسمون معلق مثل Drone وایمیستاد خیلی مسخره شد. البته میگم باز حرکت دنباله دار تیر به نظرم خیلی مسخره تر بود

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
اینقدر دیشب کنفرانس مایکروسافت پایین تر از حد انتظار بود که دیگه حال و حوصله بحث درباره باقی چیزا نبود ولیکن خب AC جزه نکات مثبت بود به نظرم :D

در کل همه چی به نظرم در سطح بالایی قرار داشت به جز دو نکته که به شدت ضدحال بود برام. یکی اون تیر اخر که دنبال طرف کرد ! (خیلی خیلی امیدوارم این رو حذف کنن یعنی فاجعه است )
یکی هم عملکرد عقاب اولش میچرخید خیلی خوب بود ولی خب وقتی یکجا تو اسمون معلق مثل Drone وایمیستاد خیلی مسخره شد. البته میگم باز حرکت دنباله دار تیر به نظرم خیلی مسخره تر بود

AC نامید کننده بود واسه من، چه فازیه RPG Elements اضافه کردن؟ واقعا چی اضافه میکنه اون؟ بابا بشینین اون کامبت رو بهش برسین که از نسخه های قبل هم بدتر بود، کلا بعد از یک break نسبتا طولانی انتظارم خیلی بیشتر ازینا بود، این به نظر نمیاد هیچ چیز جدیدی داشته باشه، یعنی ی تغییر و تحول اساسی ندادن بهش، ستینگ بازی هم چندان منو جلب نکرد و این اولین بار هست که ستینگ اسسین منو جذب نمیکنه، چون عاشق ستینگ قبلیا بودم (معماری و ساختمونا و محیط پاریس و ونیز و فلورانس!)، هرچند این ایراد نیس و بیشتر سلیقس.
اون تیر اخر هم که دیگه تیری بود بر پیکره ی کل نمایش :D
به هر حال، امیدوارم در نمایش های بعدی بهتر شه، زوده قضاوت کنیم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
AC نامید کننده بود واسه من، چه فازیه RPG Elements اضافه کردن؟ واقعا چی اضافه میکنه اون؟ بابا بشینین اون کامبت رو بهش برسین که از نسخه های قبل هم بدتر بود، کلا بعد از یک break نسبتا طولانی انتظارم خیلی بیشتر ازینا بود، این به نظر نمیاد هیچ چیز جدیدی داشته باشه، یعنی ی تغییر و تحول اساسی ندادن بهش، ستینگ بازی هم چندان منو جلب نکرد و این اولین بار هست که ستینگ اسسین منو جذب نمیکنه، چون عاشق ستینگ قبلیا بودم (معماری و ساختمونا و محیط پاریس و ونیز و فلورانس!)، هرچند این ایراد نیس و بیشتر سلیقس.
اون تیر اخر هم که دیگه تیری بود بر پیکره ی کل نمایش :D
به هر حال، امیدوارم در نمایش های بعدی بهتر شه، زوده قضاوت کنیم.

فکرکنم به خاطره همین که ستینگ بازی رو پسند نکردی کل بازی به چشمت منفی امد ولیکن من برعکس از قدیم عاشق یک اساسین کرید در مصر بودم :D

عکسی هم از درخت قابلیت های بایک منتشر شده

fgqr_photo_۲۰۱۷-۰۶-۱۲_۱۷-۵۰-۰۰.jpg

mentor

کاربر سایت
Nov 26, 2013
113
یکی نیست بگه یوبی سافت داداش .....قربون لوگوی جدیدت...
تو که تا مصر اومدی ...یه نوک پا بیا این طرف تر ...دست راست ...بیا ....بیا ...آ قربونش ....مواظب چاله باش ...بیا ...داعش رو بپا ...
بیا دیگه چیزی نمونده ...آره خودشه ...یک بازی از پارس بده جون مادرت....[-o<[-o<[-o<
بابا 7 سال شد تو حسرت یه شاهزاده پارسی ترکیدیم ...کچلمون کردی ...یعنی هنوز ایده نرسیده به اون کله پوکتون..... بابا به یک بازی کارتی هم راضی هستیم .......در ضمن... ریمن هم فراموش نشه ها.....
فکر کنم گذاشتن به تکنولوژی خاصی تو زمینه ریش و مو (اونم از نوع فر شدش:D) برسن بعد بیان اینور:D
ولی انصافا یوبی با AC هاش آدمو می بره به دل تاریخ !

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
فکرکنم به خاطره همین که ستینگ بازی رو پسند نکردی کل بازی به چشمت منفی امد ولیکن من برعکس از قدیم عاشق یک اساسین کرید در مصر بودم :D

عکسی هم از درخت قابلیت های بایک منتشر شده

fgqr_photo_۲۰۱۷-۰۶-۱۲_۱۷-۵۰-۰۰.jpg

ستینگ اره تاثیر داشت ولی خب میایی میبینی Mission Structure همونه، کامبت همونه و حتی بدتر، کلا چیز جدیدی نمیبینی اونم بعد این break نامید میشی.
این درخت و مکانیکای آر پی جی برا این بازی نیاز نیستن واقعا، حالا اضافه هم کردن عب نداره ولی به سایر جنبه ها باید میرسیدن، اینا از چیزای مهمتر غافل شدن، از اصل غافل شدن چسبیدن به فرع، خلاصه تو این نمایش من چیز WOW ایی ندیدم که بگم ایول اسسین عوض شده، مثلا با بلک فلگ حرکتشون خیلی خوب بود و خیلی هم استقبال شد ازش.
امیدوارم داستان خوبی داشته باشه که یه انگیزه بده، من یادمه سر AC II انقد پیسینگ بازی خوب بود که کنجکاو بودی هی بری مرحله بعدی، امیدوارم ازین لحاظ خوب عمل کنن، رو موسیقیش کار کنن، رو کرکترا کار کنن مخصوصا لید کرکتر. اسسین از فرنچایزهای موردعلاقمه به همین خاطر دوست دارم موفق شه ولی این نمایش meh بود.

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
فکر کنم گذاشتن به تکنولوژی خاصی تو زمینه ریش و مو (اونم از نوع فر شدش:D) برسن بعد بیان اینور:D
ولی انصافا یوبی با AC هاش آدمو می بره به دل تاریخ !

:)):)) :)) ..................=))=))=))

ریش و مو رو هستم اساسی .......
ولی می تونن یه دوره ای رو بسازن که همه بخاطر اومدن بیماری شپش همه موهای بدنشون رو از بالا تا پایین کلا تراشیدند.....
مگه خشایار شاه تو 300 به مو آلرژی نداشت......من حاضرم شاهزاده شبیه ای کیو سان طراحی بشه ولی بشه...
چند سال پیش یکی از مسئولین یوبی گفته بود ما تا ایده جدید سراغ پرینس نمیریم......
آخه هر سال مکان اساسین عوض میشه با لباساشون ...میشه ایده جدید و یه بازی براش میسازند.....خوب بیاد شاهزاده رو هم بفرسته یه سفر ترکیه یا قزاقستان....بابا دیگه افغانستان که خرجی نداره.......2 تا دندون از دشمن ها هم بکنه به عنوان شاخ بزاره روی سرشون .......به جای شمشیر هم میتونه به دستشون تبر یا نانچیکو بده من به شخصه مشکلی باهاش ندارم ....
خوب اینم شد ایده... بساز دیگه بابا......:Ranting:

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خیلی خوب شده اپگرید ولی چیز تازه ای نیست سیستمی که قبلا داخل بتمن هم بود عین اون شده من تو تریلر هم دیدم یکجا دقیقا چند تا رو زد بالاش یک علامت ۱ مثبت اپگرید اومد

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کامبت همونه
از یوبیسافت خوشتون نمیاد قبول، ولی دیگه انصاف رو رعایت کنید. اگه فقط یه چیز بازی تغییر کرده باشه سیستم کامبته:|
یوبسافت چه مشکلی با Blood و Footprint داره توی بازی هاش؟ :-?:-?
من نمی دونم اینا درجه سنی بازیشون از همون اول M بوده، چرا قطع عضو اضافه نمی کنن؟ همین یه مورد بازی رو از این رو به اون رو می کنه راحت:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اين عكس ها از گروهى نژادپرست در تگزاس امريكاست(براى ديروزه) شما رو ياد چه بازى اى ميندازه:D
IMG_0169.JPG IMG_0168.JPG IMG_0174.JPG IMG_0176.JPG IMG_0175.JPG

پ.ن: اينها جزو ارگان هاى نظامى نيستند همش اسلحه هاى شخصى خودشونه:D
ديروز تو امريكا شايعه شده بود كه يسرى ادم ها ميخواستن درخواست پايين اوردن مجسمه ى يكى از مشاهير امريكا كه برده دار بوده رو بدن. از اين جهت يكسرى نژادپرست با كلى اسلحه(!) اونجا جمع شدن با اين شعار كه قرار نيست براى ناراحتى كسى مجسمه اين فرد رو پايين بيارين!

• Like
Reactions: Jack cooper

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,539
نام
Mehrdad
کامبت اسسین های قبلی واقعا با این متفاوت بود. خیلی ساده تر بودند فقط مربع مربع حال کردی اون وسطا یک مثلث هم بزن که خب برای یک بازی اکشن به نظرم ایده ال نبود.
ولی نمایش دیشب چیزی که من دیدم الان واقعا میشه اسم مبارزه روش گذاشت. کاراکتر دیگه ثابت نیست و تو فایت جا به جایی کامل داره نه اینکه مثل گذشته بیشتر بین دشمن سوییچ کنی . همین یک خصیصه به تنهایی باعث میشه کامبت این بازی را از سری های قبلی بهتر بدونیم. البته این ها نظر منه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر