Ubisoft : آینده در دستان Kinect

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
جناب آقای Frederic Blais متخصص Kinect در Ubisoft در صحبت با Xbox World 360 گفتند :
" من فکر می کنم آینده یعنی کنترلی که بتوان آن را در دست نگرفت ! Wii به طور آشکار اولین قدم را به سمت این تکنولوژی برداشت (Motion Control) کنترلی شبیه ریموت کنترل ! اما من فکر می کنم آینده در اختیار کنترل هایی خواهد بود که نیازی به دست گرفتن نداشته باشند ، و همچنین مورد استفاده خانواده ها قرار گیرد !
در کنفرانس مایکروسافت به ما نشان دادند که چگونه می توان از Kinect در فیلم و موسیقی و Chat استفاده کرد ! و مشاهده کردم که چگونه قدمی به سمت جلو در قسمت هایی مانند Fitness و سرگرمی و ... برداشت ! همه بدون در دست گرفتن کنترل !
آقای Frederic Blais در صحبت هایی مشابه گفته بودند که می توانیم از Kinect در بازی اکشن استفاده کنیم !

kinect.jpg

Source

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
به نظر من kinect خیلی جالبه اما هنوز بازیه خیلی خوبی براش معرفی نشده و بازیاش اصلا جالب نیستن.
نه آقا بازی های به این باحالی داره من که خیلی حال کردم واقعا این کینکت و بازیاش باعث شد که کنفرانس ماکروسافت خیلی خ ف ن تر شه ( نباید حتما بازی های اکشن براش بیاد اگر صبر هم بکنید خیلی بازی خ ف ن تر تر براش می یاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر