Ubisoft : آینده در دستان Kinect

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
جناب آقای Frederic Blais متخصص Kinect در Ubisoft در صحبت با Xbox World 360 گفتند :
" من فکر می کنم آینده یعنی کنترلی که بتوان آن را در دست نگرفت ! Wii به طور آشکار اولین قدم را به سمت این تکنولوژی برداشت (Motion Control) کنترلی شبیه ریموت کنترل ! اما من فکر می کنم آینده در اختیار کنترل هایی خواهد بود که نیازی به دست گرفتن نداشته باشند ، و همچنین مورد استفاده خانواده ها قرار گیرد !
در کنفرانس مایکروسافت به ما نشان دادند که چگونه می توان از Kinect در فیلم و موسیقی و Chat استفاده کرد ! و مشاهده کردم که چگونه قدمی به سمت جلو در قسمت هایی مانند Fitness و سرگرمی و ... برداشت ! همه بدون در دست گرفتن کنترل !
آقای Frederic Blais در صحبت هایی مشابه گفته بودند که می توانیم از Kinect در بازی اکشن استفاده کنیم !

kinect.jpg

Source

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
فقط میخوام 10 تا از امکانات بیشتر کینکت نسبت به آی توی رو به من بگین دوستان.فقط 10 تا.عاجزانه خواهش میکنم فقط 10 تا از قابلیت هایی که تو کینکت هست و توی آی توی یا هیچ چیز دیگه نیست رو به من بگین.

فقط میخوام 10 تا از امکانات بیشتر BMW M3 Sedanنسبت به پیکان رو به من بگین دوستان.فقط 10 تا.عاجزانه خواهش میکنم فقط 10 تا از قابلیت هایی که تو BMW M3Sedanهست و توی پیکان یا هیچ چیز دیگه نیست رو به من بگین.

لطف کنید وقتی نمیتونید از خودتون دفاع کنید در و دیوار رو هدف قرار ندید دوست محترم:)

=======
از حظار محترم برای جواب منطقی نداشتن خود یا حرف های الکی پراندن خود فقط برای بیشتر بد بین کردن بنده نسبت به مایکروسافت ممنونم.

آخرین ویرایش:

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
منم موافقم.تکنولوژی تشخیص حرکات در نسل قبل توسط سونی و با دستگاه Eye toy معرفی شد.
اگر بعضی دوستان با این نظریه مخالف هستن می تونن برن بازی های آی توی رو ببینن.
بازی time crisis که در سال 1995 برای دستگاه های آرکید عرضه شدقابلیت تشخیص حرکت داشت.
تازه این چیزی بود که من می دونستم قبل از اون هم به احتمال 99 درصد بازی های دیگه ای بوده.

فقط میخوام 10 تا از امکانات بیشتر کینکت نسبت به آی توی رو به من بگین دوستان.فقط 10 تا.عاجزانه خواهش میکنم فقط 10 تا از قابلیت هایی که تو کینکت هست و توی آی توی یا هیچ چیز دیگه نیست رو به من بگین.

فقط میخوام 10 تا از امکانات بیشتر BMW M3 Sedanنسبت به پیکان رو به من بگین دوستان.فقط 10 تا.عاجزانه خواهش میکنم فقط 10 تا از قابلیت هایی که تو BMW M3Sedanهست و توی پیکان یا هیچ چیز دیگه نیست رو به من بگین.

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
خيلي جالبه يه تاپيك EA از سوني گفته يه سري ها ازش تعريف كردن اينجا UBISOFT از ماكروسافت گفته همون ادما اينجا مي كوبنش و برعكس

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
rezvideo
اصلا اون پستت چه ربطی داره به اینجا قبلا هم گفته شد EYE TOY مثل یه گاری میمونه کینکت هم مثل یه فراری
این دیگه بحث کردن نداره که ورداشتی صفحه رو ترکوندی
شما هم خودتو زیاد ناراحت نکن انشا... سونی به پشتوانه ی شما فن های عظیم ماکرو رو نابود میکنه:-*

راستش رو بخوای ربطش به اینه که بعضی از دوستان سطح معلوماتشون بره بالاتر واز چیزی که نمی دونن نیان بد بگن.
درسته من طرفدار سونی هستم ولی کل کل بی منطق رو قبول ندارم و زیاد هم سرش بحث نمی کنم.
هر کسی یه سلیقه ای داره و سلیقش هم قابل احترامه ولی صحبتهای بی پایه و اساس از جمله گاری و فراری حرف یه فن بویه و بهتره بحث منطقی باشه تا احساسی و تعصبی.
من تو پستی که دادم اصلا به کیفیت و کمیت و یا برتری EYE TOY و یا PS EYE بر کینکنت اشاره ای نکردم.
فقط گفتم این تکنولوژی تقلیدی بسط و گسترش یافته است.کاری که همیشه مایکروسافت انجام می ده و فقط مربوط به کینکت نمی شه.
ضمن اینکه نه من و نه شما تا حالا به کینکت دست نزدیم چه برسه به تست کردن و سخنرانی در خصوص فواید و برتری هاش بر PS EYE یا بالعکس.

آخرین ویرایش:

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
من شما رو ارجاع میدم به این دو عکس:
kinect-3.jpg

:arrowd:

ps3_eye.jpg

تو همین دو تا عکس ساده چند تا مزیت Kinect نسبت به Eye toy اشکاره دیگه بماند وارد جزئیات و سخت افزار نشم بهتره

راستش رو بخوای ربطش به اینه که بعضی از دوستان سطح معلوماتشون بره بالاتر واز چیزی که نمی دونن نیان بد بگن.
درسته که من طرفدار سونی هستم ولی کل کل بی منطق رو قبول ندارم و زیاد هم سرش بحث نمی کنم.
هر کسی یه سلیقه ای داره و سلیقش هم قابل احترامه ولی صحبتهای بی پایه و اساس از جمله گاری و فراری حرف یه فن بویه و بهتره بحث منطقی باشه تا احساسی و تعصبی.
من تو پستی که دادم اصلا به کیفیت و کمیت و یا برتری EYE TOY و یا PS EYE بر کینکنت اشاره ای نکردم.
فقط گفتم این تکنولوژی تقلیدی بسط و گسترش یافته است.کاری که همیشه مایکروسافت انجام می ده و فقط مربوط به کینکت نمی شه.
ضمن اینکه نه من و نه شما تا حالا به کینکت دست نزدیم چه برسه به تست کردن و سخنرانی در خصوص فواید و برتری هاش بر PS EYE یا بالعکس.
لازم نکرده سطح معلومات رو ببری بالا تر اول برو یاد بگیر تو تاپیکی که درباره ی Kinect هست نیای لیست بازی های Eye toy ردیف کنی
کاری که همیشه مایکروسافت انجام می ده و فقط مربوط به کینکت نمی شه.
حتما move اصلا تقلید از چیزی نیست و سونی برای اولین بار سیستم Trophies Guide رو از خودش اختراع کردlol

نیاز به تست کردن نیست هر ادم عاقلی اگر دو تا مطلب راجع به Kinect خونده باشه متوجه مزیتاش میشه نه اینکه بیاد لیست بازی ردیف کنه و خودش رو به اون راه بزنه

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
لطف کنید وقتی نمیتونید از خودتون دفاع کنید در و دیوار رو هدف قرار ندید دوست محترم:)
شما 10تا نه 5تا فرق بین ps move و wii رو بگو:))
کینکت تقلید نیست بلکه الهام گیریه.
این move هستش که داره تقلید میکنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دوستان لطفآ مودبانه تر صحبت کنین تا شرمندتون نشم.
عزیزانی که Move رو تقلید کامل از کنترلر Wii میدونن و بین Kinect و EyeToy شباهتی نمیبینن هم بهتره بیشتر تحقیق و مطالعه کنن و از گاری و فراری مثال نزنن. اگه حوصله مطالعه ندارین هم خیلی راحت youtube رو باز کنین و ویدئوهای EyeToy رو ببینین و با چیزهایی که از Kinect در E3 پخش شد مقایسه کنین.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
نمی دونم چرا همه می گن move فقط یه تقلیده یادمه یه مدت پیش قرار بود یه همچین controll برای x360 بیا سراسر نبوغ بود و اصلا تقلیدم نبود(خبرش تو همین سایت هم گذاشته شده بود

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
گند زدین به تاپیک با این فن بوییتون :|
بابا ما که 360 داریم میریم کینکت میخریم شما ها هم که ps3 دارین میرین move میخرین دیگه :|
اگه دو تاشون رو یه کنسول عرضه شده بودن اون موقع بحث کردن بینوشن برا خرید کدامینشون بجا بود نه الان !
بعدشم سود اینا تو جیب منو شما نمیهر که بیایم طرفداری بیخود کنیم !:|
واقعا برای بعضی ها از جمله خودم که وارد این تاپیک شدن متاسفم :|

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
انقد بخند جونت بالا بياد هزار بار توضيح داده شده ولی کسی نخواد بفهمه نميفهمه ديگه :D

نزن این حرف رو :d
Kinect درسته الهام گرفته شده از eyetoy هست ! (هرچند تحقیقاتش همزمان شروع شد)
اما یه ذره فکر می کنم بیشتر از پیشرفته ، پیشرفته تر از Eye toy هست ! حداقل روی کاغذ خیلی بیشتر از این حرف ها از Eye Toy پیشرفته تره و قابل مقایسه نیست !

====================

در مورد Move هم والا من نمی دونم Wii کجاش می تونه عمق رو هم تشخیص بده و هزار تا قابلیت دیگه که اصلا Wii به خودش ندید ! اینم دقیقا یه ذره بیشتر پیشرفته تر از پیشرفته ی Wii هست !

====================

من کاری نمی تونم برای دوستان بکنم و بحث هم انقدر باز و بزرگ هست که توضیح دادن تکنولوژی های این دو دستگاه در اینجا امکان پذیر نیست ! لطف انقدر ویدیو نبینید و بیایید اینجا بگید تکنولوژی و این حرف ها ! نصف ویدیو ها از قبل رندر شدن و Real Time نیستن ! فکر کنم یه ذره تحقیق بهتر از حرف زدن الکی و از روی تعصب باشه !

• Like
Reactions: SHePArd

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
من شما رو ارجاع میدم به این دو عکس:
kinect-3.jpg

:arrowd:

ps3_eye.jpg

تو همین دو تا عکس ساده چند تا مزیت Kinect نسبت به Eye toy اشکاره دیگه بماند وارد جزئیات و سخت افزار نشم بهتره

لازم نکرده سطح معلومات رو ببری بالا تر اول برو یاد بگیر تو تاپیکی که درباره ی Kinect هست نیای لیست بازی های Eye toy ردیف کنی
حتما move اصلا تقلید از چیزی نیست و سونی برای اولین بار سیستم Trophies Guide رو از خودش اختراع کردlol

نیاز به تست کردن نیست هر ادم عاقلی اگر دو تا مطلب راجع به Kinect خونده باشه متوجه مزیتاش میشه نه اینکه بیاد لیست بازی ردیف کنه و خودش رو به اون راه بزنه

پیشاپیش از مدیران سایت عذر خواهی میکنم .

اما طرز برخورد شما واقعا باعث تاسفه.
شما نه تنها نتونستی دلیل منطقی برای برتری کینکت بیاری بلکه با لحن عامیانه و کاملا کوچه بازاری سعی میکنی اذهان عمومی رو منحرف کنی.
شمائی که ادعای عاقلی می کنی اومدی دو تا عکس گذاشتی و می گی که به خاطر این دوتا عکس کینکت برتر از PS EYE هست.
قابلیتهای سخت افزاری کینکت و PS EYE هر دو کاملا مشخص هستن.
توصیه می کنم به جای اینکه بیای و با کلمات باعث تحریک دیگران بشی بری یه خورده اطلاعاتت رو ببری بالا تا مجبور نشی اختلاف دو تا سخت افزار را با عکس به دیگران نشون بدی.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
پیشاپیش از مدیران سایت عذر خواهی میکنم .

اما طرز برخورد شما واقعا باعث تاسفه.
شما نه تنها نتونستی دلیل منطقی برای برتری کینکت بیاری بلکه با لحن عامیانه و کاملا کوچه بازاری سعی میکنی اذهان عمومی رو منحرف کنی.
شمائی که ادعای عاقلی می کنی اومدی دو تا عکس گذاشتی و می گی که به خاطر این دوتا عکس کینکت برتر از PS EYE هست.
قابلیتهای سخت افزاری کینکت و PS EYE هر دو کاملا مشخص هستن.
توصیه می کنم به جای اینکه بیای و با کلمات باعث تحریک دیگران بشی بری یه خورده اطلاعاتت رو ببری بالا تا مجبور نشی اختلاف دو تا سخت افزار را با عکس به دیگران نشون بدی.

ديگه چرا حاشيه مي سازيد راست مي گه ديگه اخه اين چه مدل سوالي 10 تا تفاوت هر كي تونست بگه تا جايي كه يادمونه مي گن 2 نمونه تفاوتشو بگو دوستمون بهتر بود اصلا جواب نمي داد يه سري سوالا كلا جواب دادنشم مسخره به نظر نياد

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
خدایی خیلی خنده دار و از سری باعث تاسف که رو این حرفها بحث میکنید. البته مشکل از همون پنکه بودنه گاها در حد ملخ هلیکوپتر. ایده ها تو هر محصول رشد پیدا میکنن و به نحوی دزدیده میشن و تکامل پیدا میکنن. تو همه محصولات اینطوریه. اگه اینطوری نبود الان فقط گوشیهای سانیو دوربین دار بودن .فقط فورد کمربند ایمنی داشت . فقط مسراشمت موتور جت داشت و ...

در کل به نظر اینجانب
در این نسل moveو wii controler موفقتر خواهند بودولی در آینده تکامل یافته ی kinectو امثالهم.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
واقعا الان سوزش فنهای چیز اینجا چیه؟؟ میخواید با این حرفهاتون چی رو ثابت کنید؟؟ که چی کینکت به مفد هم نمیارزه؟ یا اصولا مایکروسافت باید به خاطر طراحی و تولید کینکت مجازات بشه و به سونی حق امتیاز بده؟؟ همه این حرفا رو بذارید وقتی کینکت اومد همه چی مشحص میشه. اونوقت یا طرفدارای کینکت از روو میرن یا مخالفاش میوفتن جلو بوق میزنن:d

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
به نظر من kinect خیلی جالبه اما هنوز بازیه خیلی خوبی براش معرفی نشده و بازیاش اصلا جالب نیستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر