Ubisoft : آینده در دستان Kinect

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
جناب آقای Frederic Blais متخصص Kinect در Ubisoft در صحبت با Xbox World 360 گفتند :
" من فکر می کنم آینده یعنی کنترلی که بتوان آن را در دست نگرفت ! Wii به طور آشکار اولین قدم را به سمت این تکنولوژی برداشت (Motion Control) کنترلی شبیه ریموت کنترل ! اما من فکر می کنم آینده در اختیار کنترل هایی خواهد بود که نیازی به دست گرفتن نداشته باشند ، و همچنین مورد استفاده خانواده ها قرار گیرد !
در کنفرانس مایکروسافت به ما نشان دادند که چگونه می توان از Kinect در فیلم و موسیقی و Chat استفاده کرد ! و مشاهده کردم که چگونه قدمی به سمت جلو در قسمت هایی مانند Fitness و سرگرمی و ... برداشت ! همه بدون در دست گرفتن کنترل !
آقای Frederic Blais در صحبت هایی مشابه گفته بودند که می توانیم از Kinect در بازی اکشن استفاده کنیم !

kinect.jpg

Source

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
مثل اینکه یوبی از کینکت خیلی خوشش اومده!!!
امیدوارم همین طور باشه!!

بدبخت move که محل سگ هم بهش نمیذارن!!!/:):d

GARY OLDMAN

کاربر سایت
Jun 4, 2010
44
نام
prince of persia
من که 100 درصد با این آقا موافقم. و یه حرف واقعا زیبا زد. البته move هم جای خود داره ولی یه قدم از کینکت عقب تره.:)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
همینه دیگه همیشه یوبی سافت تو هر زمینه ای عالیه . حتی حرفاشم درست حسابیه به این می گن تکنولوژی و پیشرفت ( ینی به کینکت ) . اوخه Move الا می خواد چی کار کنه ( یه خورده زیادی تقلید داشته و پیشرفتی نکرده البته یه مقدار خیلی کوچولو هم کینکت تقلید داشته خیلی کوچولو موچولو ) وای بعد از اون موقع اون کنفرانس خ ف ن ماکروسافتو دیدم . دیگه واقعا عاشق کینکت شدم . :d :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
امیدوارم همین طور باشه!!

بدبخت move که محل سگ هم بهش نمیذارن!!!
Move نیازی به این مدل هایپ نداره چون اکثر بازی های اکشن و در اصل هارد کور با Move قابل بازی کردن هستن
تا حالا اونجور که من فهمیدم مخاطبین اصلی کینکت مشخص هستن، casual gamers
ن.ش=نظر شخصی!
هیچ موقع یه بازی هارد کور رو نمی شه به خوبی زمانی که از کنترلر استفاده می کنی انجام داد.حالا می خواد هر وسیله ای باشه و هر قدر هم می خواد دقیق و سریع باشه

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
Move نیازی به این مدل هایپ نداره چون اکثر بازی های اکشن و در اصل هارد کور با Move قابل بازی کردن هستن
ن.ش=نظر شخصی!
هیچ موقع یه بازی هارد کور رو نمی شه به خوبی زمانی که از کنترلر استفاده می کنی انجام داد.حالا می خواد هر وسیله ای باشه و هر قدر هم می خواد دقیق و سریع باشه

قدیما میگفتن عمرا نمیشه رو کره ماه پا گذاشت ولی...:d:-"

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
امیدوارم همین طور باشه!!

بدبخت move که محل سگ هم بهش نمیذارن!!!/:):d

واقعا بیچاره سونیlol
چون این حتما move هست که هنګاه عرضه بازی ها به ۲۰ تا هم نمی رسه!!!!
و این حتما move هست که تاخیرش ګاهی اینقدر زیاده که تقریبا بازی باهاش ناممکن می شه!!!
و این حتما move هست که دقتش خیلی پایین هست و شوتر هم براش اعلام نشده!!!

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
این حتما move هست که دقتش خیلی پایین هست و شوتر هم براش اعلام نشده!!!
میگم KZ3 کشکه دیگه نه!!!!
...................................................................................
یک سری سوالاتی هست که برای من پیش اومده (در مورد نحوه ی اسبفاده از کینکت)
1.موقع اجرای یه بازی مثلا اول شخص چه جوری باید زاویه ی دوربین رو تغییر بدیم(که معمولا با استفاده از آنالوگ سمت راست دسته ها صورت میگیره)
2.موقع انجام یه بازی اول شخص چه جوری باید پناه بگیریم یا به سمت راست بدویم و به سمت چپ شلیک کنیم(که با کنترلر های حال حاضر آنالوگ سمت چپ رو به سمت راست حرکت داده و از آنالوگ سمت راست استفاده نمیکنیم)
3.درمورد بازی هایی مانند DMC یا هر بازی hack&slash (نمیدونم درست گفتم یا نه اگه اسم سبکشو اشتباه گفتم لطفا دوستان تصحیح کنن)چه جوری قراره بپریم توی هوا شلیک کنیم و یک سری کمبو اجرا کنیم!!!
نکته:1.اون توضیحاتی که راجع به کنترلر های حال حاضر و نحوه ی اجرا حرکات با اون دسته ها هست فقط برای رسوندن منظور استفاده شده و من خودم میدونم همه ی اعضا حرفه ای تر از من هستند و نحوه ی استفاده از کنترلر ها رو بهتر از من میدونن
2. هیچ گونه ابهامی درمورد move وجود نداره

آخرین ویرایش:

GARY OLDMAN

کاربر سایت
Jun 4, 2010
44
نام
prince of persia
ن.ش=نظر شخصی!

حالا چرا قضیه رو گندش می کنی. اولا که با کینکت میشه بازیهای hardcore انجام داد. نمونه اش همین کینکت استاروارز.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
...................................................................................
یک سری سوالاتی هست که برای من پیش اومده :(در مورد نحوه ی اسبفاده از کینکت)
1.موقع اجرای یه بازی مثلا اول شخص چه جوری باید زاویه ی دوربین رو تغییر بدیم(که معمولا با استفاده از آنالوگ سمت راست دسته ها صورت میگیره)
2.موقع انجام یه بازی اول شخص چه جوری باید پناه بگیریم یا به سمت راست بدویم و به سمت چپ شلیک کنیم(که با کنترلر های حال حاضر آنالوگ سمت چپ رو به سمت راست حرکت داده و از آنالوگ سمت راست استفاده نمیکنیم)
3.درمورد بازی هایی مانند DMC یا هر بازی hack&slash (نمیدونم درست گفتم یا نه اگه اسم سبکشو اشتباه گفتم لطفا دوستان تصحیح کنن)چه جوری قراره بپریم توی هوا شلیک کنیم و یک سری کمبو اجرا کنیم!!!
نکته:1.اون توضیحاتی که راجع به کنترلر های حال حاضر و نحوه ی اجرا حرکات با اون دسته ها هست فقط برای رسوندن منظور استفاده شده و من خودم میدونم همه ی اعضا حرفه ای تر از من هستند و نحوه ی استفاده از کنترلر ها رو بهتر از من میدونن
شما move بخر ok بیخیال این تاپیک آقای Hardcore مگر کسی شما را مجبور کرده به تاپیک بچه کوچولوها بیایید بجاش برید دوساعت Cod بازی کنید و به جهان ثابت کنید harcore gamer یعنی چی ما هم با همین بچه بازی ها حال میکنیم
والا آدم میمونه بعضی ها مثل اینکه خیلی دوست دارن ادعای harcore بودن کنند انگار که مثلا اینجا گیمنت محلشونه دارن کری می خونن برای بقیه آقا شما میتونی بری move بخری بازی کنی بیخیال این تاپیک بشو

ولی از این بچه بازی های گذشته

واقعا یوبی سافت روی خوب چیزی سرمایه گزاری کرده و به نظرم می توانیم شاهد بازی های استراتژیکی مثل Rsuo (اگر غلط نوشتم ببخشید )روی کینکت باشیم که دیگر نیازی هم به خرید اون میز های به شدت گرون مخصوص این بازی نباشه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حالا چرا قضیه رو گندش می کنی. اولا که با کینکت میشه بازیهای hardcore انجام داد. نمونه اش همین کینکت استاروارز.
شما یه دور بشین تریلر این بازی رو نگاه کن.دوربین بازی که به شکل ریلی هست و شما هیچ کنترلی روی چپ و راست رفتن ندارید. و گرافیک بازی از پیش رندر شده بود!
به شکل مضحکی دشمنا رو شخصیت اصلی نابود می کرد.
کلا کسی هنوز درست نفهمیده که این دموی ضایع چی بود که ماکروسافت نشون داد

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
شما move بخر ok بیخیال این تاپیک آقای Hardcore مگر کسی شما را مجبور کرده به تاپیک بچه کوچولوها بیایید بجاش برید دوساعت Cod بازی کنید و به جهان ثابت کنید harcore gamer یعنی چی ما هم با همین بچه بازی ها حال میکنیم
والا آدم میمونه بعضی ها مثل اینکه خیلی دوست دارن ادعای harcore بودن کنند انگار که مثلا اینجا گیمنت محلشونه دارن کری می خونن برای بقیه آقا شما میتونی بری move بخری بازی کنی بیخیال این تاپیک بشو

واقعا یوبی سافت روی خوب چیزی سرمایه گزاری کرده و به نظرم می توانیم شاهد بازی های استراتژیکی مثل Rsuo (اگر غلط نوشتم ببخشید )روی کینکت باشیم که دیگر نیازی هم به خرید اون میز های به شدت گرون مخصوص این بازی نباشه
مگه من چی گفتم که شما اانقدر ناراحت شدی؟!
من هیچوقت ادعای harcore gamer بودن رو نداشتم و ندارم چون هر بازی ای میتونه زیبا باشه!!!(نمونه اش super mario galaxy )
من میگم کینکت توانایی اجرای همه ی سبک ها رو نداره
(لطفا شما هم انقدر عصبانی نشو.مگه من توی پست قبلیم کلمه ی hardcore رو به کار بردم؟فقط چند تا مثال زدم)

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
یک سری سوالاتی هست که برای من پیش اومده :(در مورد نحوه ی اسبفاده از کینکت)
حاجی اون پست من جنبه طنز داشت.یعنی داشتم به کنایه می ګفتم.این کینکت هست که هنګام عرضه نه بازی هاردکوز داره و نه بازی هاش به ۲۰ تا می رسه و نه دقت خیلی بالایی داره.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470

تا اونجایی که من می دونم RUSE با MOVE هماهنګ هست و با کینکت هماهنګ نمی شه.در ضمن خبرش توی همین سایت هم هست کینکت انګشت رو ساپورت نمی کنه اونوقت چه جوری می خواهند براش استراتژی بسازند./:)/:)

در ضمن توی "]این تاپیک هم یاشار یه سری توضیحات به فارسی دادند که تا کسانی که متاسفانه فقط توی بازی سنتر هستند و خیلی کم توی فروم های خارجی رو نګاه می کنند بتونند استفاده کنند.
متاسفانه توی ایران کمتر کسی به فروم خارجی سر می زنند.بعد کنفرانس ماکرو امتیازات کاربر های جهان به کنفرانس ها با امتیاز کاربر های ایرانی از زمین تا آسمون فرق داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر