Two Worlds II | PC

944162_98018_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

سازنده: Reality Pump
ناشر: SouthPeak Games
سبک: RolePlaying
پلتفرم: PC/PS3/Xbox360
تاریخ انتشار: September 14, 2010

بخش 2) لینکها:

سایت رسمی بازی
عکسها و اسکرین شاتهای بازی

بخش 3) توضیحات:

قسمت اول بازی بازی Two Worlds در سال 2007 برای پلتفرم های PC/Xbox 360 عرضه شد و قرار بود که سبک نقش آفرینی (RolePlaying) را تکانی بدهد ولی در این زمینه چندان موفق عمل نکرد هر چند که بازی حدی توانست خوب ظاهر شود که سازندگانش را ترغیب به ساخت قسمت دوم آن کند. در قسمت اول، بازیکن آزادی عملی خوبی داشت و امیدوارم که در این نسخه باز هم آزادی عمل وجود داشته باشد.
داستان بازی 2 سال پس از اتفاقات نسخه قبلی اتفاق می افتد و قرار است از انجین جدیدی در ساخت بازی استفاده کنند.
یکی از نکات ضعف بزرگ در نسخه اول بالانس نبودن بازی بود به طور مثال لول (Level) دشمنان در بازی اصلا به طور مساوی تقسیم نشده بود، یعنی ممکن بود شما به موجودی برخورد میکردید که سطح لولش از شما بالاتر بود و اگر با آن مقابله میکردین با یک یا دو ضربه شما را به ابدیت میفرستاد که باز هم امیدوارم این ضعف بزرگ قسمت اول در این شماره برطرف شود.
بازی قرار است در تاریخ 14 سپتامبر 2010 (23 شهریور 89) به طور همزمان برای پلتفرم های PC, PS3, Xbox 360 عرضه شود.

The second game in the Two Worlds series is supposed to be released on October, 30 for PC, Mac and consoles. The forthcoming RPG is based on a new engine that will exceed the capabilities of the predecessor. The GRACE Engine is said to offer up to 12,000 polygons with 1024 x 1024 pixels for the main characters as well as dynamic light sources, godrays, bloom effects and Depth of Field. Currently the developers try to achieve short loading times and a good performance in order to reach constant 30 fps at a resolution of 1280 x 720 - for the consoles at least.

In matters of sound the developers reveal that the background music is composed and will be automatically adjusted to the situation in the game. Sound effects are integrated in AC3 format and thus the game supports 5.1 sound.

Besides the technical information about the engine the system requirements of Two Worlds II have been revealed, too.

System Requirements
==========
1.1 Operating Systems
---------------------

Microsoft Windows XP Service Pack 3
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7

1.2. Minimum
------------

- Intel or AMD Single-Core Processor (2,0 GHz)
- 1 GB RAM (2 GB for Windows Vista and 7)
- Windows XP
- Radeon HD, Geforce 8800GT (Shader 3.0 and 512 MB RAM)
- Mouse, Keyboard, DVD-drive, soundcard
- Internet connection for Multiplayer
- 8 GB free space

1.3. Recommended system requirements
------------------------------------

- Intel or AMD Multi-Core CPU (2,6 GHz)
- 4 GB Ram
- Windows 7
- Radeon HD 5770, GeForce GTX 460
- Mouse, Keyboard, DVD-drive, 5.1-soundcard
- Internet connection with 6.000 BPS for Multiplayer
- 8 GB free space

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and Navid

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,008
نام
اسماعیل
تقویم انتشار بازی های 2011

اینم تقویم بازی های 2011
January

Dead Space 2
Breach
Two Worlds II
Mass Effect 2
DC Universe Online
LittleBigPlanet 2
Stronghold: Kingdoms
Plants vs. Zombies

February
Call of Duty: Black Ops First Strike Map Pack
Test Drive Unlimited 2
Marvel vs. Capcom 3
Bulletstorm
Knights Contract
Killzone 3
Ape Escape Fury! Fury!
de Blob 2
MotorStorm: Apocalypse
Assassin's Creed: Brotherhood
The Conduit 2
Duke Nukem: Critical Mass
Dragon Quest VI: Realms of Revelation
Tactics Ogre: Let Us Cling Together

March
Fight Night Champion
Dragon Age 2
Homefront
F.3.A.R.
Crysis 2
Yakuza 4
Shogun 2: Total War
Pokémon Black
Pokémon White
3DS launch
God Eater Burst
Patapon 3

April
Portal 2
Mortal Kombat
Stronghold 3
Hunted: The Demon's Forge

The Witcher 2
Red Faction: Armageddon
Hunted: The Demon's Forge

August
Resistance 3

September
Disgaea 4
Rage

October
The Grinder

November
Uncharted 3: Drake's Deception
The Elder Scrolls V: Skyrim
Aliens: Colonial Marines

Q1
Stacking
Bionic Commando Rearmed 2
Bodycount
Alice: Madness Returns
Child of Eden
Ico/Shadow of the Colossus Collection
Bloodline Champions
Fable 3
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Q2
I Am Alive
L.A. Noire
El Shaddai: Ascension of the Metatron
Shadows of the Damned
Brink
Colin McRae: Dirt 3
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier
Driver: San Francisco
Deus Ex: Human Revolution
Operation Flashpoint: Red River
Star Wars: The Old Republic
Torchlight II

Q3
Warhammer 40,000: Space Marine
Gears of War 3
Batman: Arkham City

Q4
XCOM
Dungeon Siege III
Spec Ops: The Line
Inversion
Ace Combat: Assault Horizon
True Crime: Hong Kong
Hitman 5
Metal Gear Solid Rising
Top Spin 4
Saints Row 3
Battlefield 3
Fez
Kingdom Under Fire II
DotA 2
Diablo III
Duke Nukem Forever
Max Payne 3
Grand Slam Tennis
Forza Motorsport 4
Mass Effect 3
Assassin's Creed III
Twisted Metal
Infamous 2
SOCOM 4
Ratchet and Clank: All 4 One
The Last Guardian
Agent
The Agency
Guild Wars 2
The Legend of Zelda: Skyward Sword
Valkyria Chronicles III
Dissidia 012 Final Fantasy
Monster Hunter Portable 3
راهنما:
:Q1ربع اول سال(سه ماهه اول)
:Q2 ربع دوم سال(سه ماهه دوم)
:Q3 ربع سوم سال(سه ماهه سوم)
:Q4 ربع چهارم سال(سه ماه چهارم)

فقط نمیدونم چرا من اجازه ی ایجاد گفت وگو ندرام؟!!!!!!!!!:((

• Like
Reactions: Modern Samurai

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
قابليتهاي زيادي داره ولي اصلا نتونستن بازي خوبي در بيارن
هر چي سعي ميكني بازي كني باز حالت به هم ميخوره!
فقط خواستن كاراكتر بازي رو باهال نشون بدن(به زور) مثلا اول بازي خواهر يارو گير افتاده و اينا دارن فرار ميكنن.بعد اين داره واسه اون يكي دختره شيرين بازي در مياره:d
اگر چند نفر با تجربه در زمينه بازي سازي بره توي اين گروه مطمئنا آينده خوبي داره.چند نفر كه بدونن چجوري بازيباز رو جذب كنن و بدونن چجوري به داستان جذابيت بدن.
آينده خوبي داره اما در حال حاضر فوق العاده چرت

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
قابليتهاي زيادي داره ولي اصلا نتونستن بازي خوبي در بيارن
هر چي سعي ميكني بازي كني باز حالت به هم ميخوره!
فقط خواستن كاراكتر بازي رو باهال نشون بدن(به زور) مثلا اول بازي خواهر يارو گير افتاده و اينا دارن فرار ميكنن.بعد اين داره واسه اون يكي دختره شيرين بازي در مياره:d
اگر چند نفر با تجربه در زمينه بازي سازي بره توي اين گروه مطمئنا آينده خوبي داره.چند نفر كه بدونن چجوري بازيباز رو جذب كنن و بدونن چجوري به داستان جذابيت بدن.
آينده خوبي داره اما در حال حاضر فوق العاده چرت
ممکنه بازی خیلی شاخ نباشه ولی تا الان بیش از 1 میلیون فروش داشته و سازنده ها گفتن قسمت جدید بازی احتمالا سال 2012 منتشر میشه.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
بازی بدی نیست ولی یه مشکلی که داره اینه که وسطش دیگه خسته کننده میشه باید خیلی از RPG خوشتون بیاد تا بتونید تمومش کنید.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
دوستان نحوه کرکش چطوریه>؟؟ یکی کامل توضیح بده....رجیستری هم میخاد که

نحوه کرک کردن:

بازی شامل 2 dvd میباشد . پس از نصب بازی فایل کرک را اجرا کنید از 3 بخش ساخته شده مطابق این شکل.

بخش اول یک شماره سریال مثل این نوشته شده:
1sdf-1289-sd1a -1fdb
آن را یادداشت کنید .نکته در تمام طول کرک کردن فایل کرک را به هیچ وجه نبندید چون اگر کرک را ببندید وبعد باز کنید شماره سریال تغییر میکند وبایستی دوباره از اول شروع کنید. وارد بازی شوید.
در ابتدا بازی از شما شماره سریال خواسته میشود. شماره سریالی که یادداشت کردید وارد کنید.
در مرحله بعد از شما میخواهد اگر میخواهید نسخه کامل را بازی کنید registery را فعال کنید.
شما گزینه 2 را انتخاب کنید یعنی phone activate . پس از ورود خواهید دید یک شماره سریال دیگر آنجا نوشته شده. آن را یادداشت کنید. برای اینکه نمیتوان برای minimise کردن بازی از پنجره windows با دکمه های ctrl-alt-delete بیرون بیایید. نباید بازی بسته شود.
سپس به فایل کرکی بروید که گفته شد آن را نبندید .توجه داشته باشید نبستن کرک بسیار مهم است. شماره سریالی که بعد از گزینه phone activate بدست آوردید در پنجره دوم یا وسط وارد کنید. توجه داشته باشید بایستی اینجا خطهای فاصله بعد از هر 4 رقم را وارد کنید. پس از وارد کردن شماره سریال در وسط گزینه generate دوم یا پایینی را بزنید . اگر عملیات را کامل درست انجام داده باشید یک شماره سریال دیگر در ردیف 3 به شما میدهد. آن را یادداشت کنید.
حال بازی را ماکزیموم یا بالا بیاورید. در همان قسمت phone activate میباشید .پس از وارد کردن گزینه ok را بزنید شماره سریال نهایی به شما داده میشود .این شماره سریال رایادداشت کنید وآن را همیشه داشته باشید چون پس از گذراندن مرحله آموزشی از شما خواسته میشود که این شماره سریال نهایی را وارد کنید. توجه:این کرک توسط گروه reloaded نوشته شده. موفق باشید.

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
نحوه کرک کردن:

بازی شامل 2 dvd میباشد . پس از نصب بازی فایل کرک را اجرا کنید از 3 بخش ساخته شده مطابق این شکل.

بخش اول یک شماره سریال مثل این نوشته شده:
1sdf-1289-sd1a -1fdb
آن را یادداشت کنید .نکته در تمام طول کرک کردن فایل کرک را به هیچ وجه نبندید چون اگر کرک را ببندید وبعد باز کنید شماره سریال تغییر میکند وبایستی دوباره از اول شروع کنید. وارد بازی شوید.
در ابتدا بازی از شما شماره سریال خواسته میشود. شماره سریالی که یادداشت کردید وارد کنید.
در مرحله بعد از شما میخواهد اگر میخواهید نسخه کامل را بازی کنید registery را فعال کنید.
شما گزینه 2 را انتخاب کنید یعنی phone activate . پس از ورود خواهید دید یک شماره سریال دیگر آنجا نوشته شده. آن را یادداشت کنید. برای اینکه نمیتوان برای minimise کردن بازی از پنجره windows با دکمه های ctrl-alt-delete بیرون بیایید. نباید بازی بسته شود.
سپس به فایل کرکی بروید که گفته شد آن را نبندید .توجه داشته باشید نبستن کرک بسیار مهم است. شماره سریالی که بعد از گزینه phone activate بدست آوردید در پنجره دوم یا وسط وارد کنید. توجه داشته باشید بایستی اینجا خطهای فاصله بعد از هر 4 رقم را وارد کنید. پس از وارد کردن شماره سریال در وسط گزینه generate دوم یا پایینی را بزنید . اگر عملیات را کامل درست انجام داده باشید یک شماره سریال دیگر در ردیف 3 به شما میدهد. آن را یادداشت کنید.
حال بازی را ماکزیموم یا بالا بیاورید. در همان قسمت phone activate میباشید .پس از وارد کردن گزینه ok را بزنید شماره سریال نهایی به شما داده میشود .این شماره سریال رایادداشت کنید وآن را همیشه داشته باشید چون پس از گذراندن مرحله آموزشی از شما خواسته میشود که این شماره سریال نهایی را وارد کنید. توجه:این کرک توسط گروه reloaded نوشته شده. موفق باشید.

من شماره نهایی رو یاداشت نکردم و بازی رو از اول ریختم بازم فرقی نکرد چی کار کنم؟

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سلام
من نصبش کردم بعد ارر میده :
this application can't start because PhysXLoader.dll was not found
در صورتی که Physxloader رو نصب کردم.
تو پوشه کرک هم rld-tw2k.exe هستش که اصلا معلوم نیست چجوری کار میکنه:

01158080164732543020.jpg

این توضیحاتی هم که بالا داده شده هم عملا برای من کاربرد نداره چون من اصلا نمیتونم وارد بازی بشم و ارر فیزیک ایکس لودر میده.
خواهشا کمک کنید :(

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
کسی نبود ؟؟؟ بشمر 3 :d
کمک کنید دیگه با کرک مشکل دارم :(
با این ارور به نظر میاد مشکل اولیه شما از کرک نیست از PhysXLoader . مطمئنید برنامه PhysX رو درست تا آخرین مرحله بدون ارور نصب کردید؟ آخرین نسخه PhysXLoader رو میتونید از اینجا دانلود کنید شاید مشکل برطرف شد.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
سلام مشکلم برطرف شدش خیال کردم که PhysXloader رو نصب کرده بودم!
الان یه مشکل جدید :d تو تنظیمات بازی فقط آنتی آلیایزینگ 1X داره !!! بیشتر از 1X نمیشه

Kasra-M

کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
سلام مشکلم برطرف شدش خیال کردم که PhysXloader رو نصب کرده بودم!
الان یه مشکل جدید :d تو تنظیمات بازی فقط آنتی آلیایزینگ 1X داره !!! بیشتر از 1X نمیشه
بیشتر از این نمیشه . میتونید از ( برای کارتهای invidia فقط ) قسمت control panel invidia با انتخاب قسمت manage 3d setting تنظیمات رو بالاتر ببرید.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بیشتر از این نمیشه . میتونید از ( برای کارتهای invidia فقط ) قسمت control panel invidia با انتخاب قسمت manage 3d setting تنظیمات رو بالاتر ببرید.
نه من ati دارم. واقعا فقط 1X ؟؟
خوب حالا این مهم نیست! الان دوباره یه مشکل جدید پیدا کردم!! وقتی کد فعال سازی رو وارد میکنم (همون تو منوی اصلی) بعد از 3-4 دقیقه که از بازی میگذره میگه "کد فعال سازی اشتباه بوده درستش رو وارد کنید" اون کد اولی رو هم دیگه قبول نمیکنه. در صورتی که تمام اون نکاتی رو که شما بالا گفتی مو به مو اجرا کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر