Two Worlds II | PC

944162_98018_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

سازنده: Reality Pump
ناشر: SouthPeak Games
سبک: RolePlaying
پلتفرم: PC/PS3/Xbox360
تاریخ انتشار: September 14, 2010

بخش 2) لینکها:

سایت رسمی بازی
عکسها و اسکرین شاتهای بازی

بخش 3) توضیحات:

قسمت اول بازی بازی Two Worlds در سال 2007 برای پلتفرم های PC/Xbox 360 عرضه شد و قرار بود که سبک نقش آفرینی (RolePlaying) را تکانی بدهد ولی در این زمینه چندان موفق عمل نکرد هر چند که بازی حدی توانست خوب ظاهر شود که سازندگانش را ترغیب به ساخت قسمت دوم آن کند. در قسمت اول، بازیکن آزادی عملی خوبی داشت و امیدوارم که در این نسخه باز هم آزادی عمل وجود داشته باشد.
داستان بازی 2 سال پس از اتفاقات نسخه قبلی اتفاق می افتد و قرار است از انجین جدیدی در ساخت بازی استفاده کنند.
یکی از نکات ضعف بزرگ در نسخه اول بالانس نبودن بازی بود به طور مثال لول (Level) دشمنان در بازی اصلا به طور مساوی تقسیم نشده بود، یعنی ممکن بود شما به موجودی برخورد میکردید که سطح لولش از شما بالاتر بود و اگر با آن مقابله میکردین با یک یا دو ضربه شما را به ابدیت میفرستاد که باز هم امیدوارم این ضعف بزرگ قسمت اول در این شماره برطرف شود.
بازی قرار است در تاریخ 14 سپتامبر 2010 (23 شهریور 89) به طور همزمان برای پلتفرم های PC, PS3, Xbox 360 عرضه شود.

The second game in the Two Worlds series is supposed to be released on October, 30 for PC, Mac and consoles. The forthcoming RPG is based on a new engine that will exceed the capabilities of the predecessor. The GRACE Engine is said to offer up to 12,000 polygons with 1024 x 1024 pixels for the main characters as well as dynamic light sources, godrays, bloom effects and Depth of Field. Currently the developers try to achieve short loading times and a good performance in order to reach constant 30 fps at a resolution of 1280 x 720 - for the consoles at least.

In matters of sound the developers reveal that the background music is composed and will be automatically adjusted to the situation in the game. Sound effects are integrated in AC3 format and thus the game supports 5.1 sound.

Besides the technical information about the engine the system requirements of Two Worlds II have been revealed, too.

System Requirements
==========
1.1 Operating Systems
---------------------

Microsoft Windows XP Service Pack 3
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7

1.2. Minimum
------------

- Intel or AMD Single-Core Processor (2,0 GHz)
- 1 GB RAM (2 GB for Windows Vista and 7)
- Windows XP
- Radeon HD, Geforce 8800GT (Shader 3.0 and 512 MB RAM)
- Mouse, Keyboard, DVD-drive, soundcard
- Internet connection for Multiplayer
- 8 GB free space

1.3. Recommended system requirements
------------------------------------

- Intel or AMD Multi-Core CPU (2,6 GHz)
- 4 GB Ram
- Windows 7
- Radeon HD 5770, GeForce GTX 460
- Mouse, Keyboard, DVD-drive, 5.1-soundcard
- Internet connection with 6.000 BPS for Multiplayer
- 8 GB free space

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and Navid

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
من یک مماموریت گرفتم اومدم شهر باز برگشتم قصر حالا یه ماموریتی داده میگه باید بری انطرفنقشه که هیچ راهی نداره من کلا تو او منطقه به هر سوراخ سمه رفتم اما همان اش همان کاسه

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
خب با تمام بدی هایی که شماره 1 داشت . تصمیم گرفتم بازی رو بگیرم. انتظار داشتم دوباره همون بازی شماره 1 یا در بهترین حالت Divinity II باشه . ولی بعد نصب بازی و حدود نیم ساعت بازی کردن کلا نظرم عوض شد تا اینجا، بازی نشون میده که بازی خیلی خوبی هست و مثل Divinity II ادم رو مایوس نمیکنه!
گرافیک بازی چندان قابل تغییر نیست ولی از لحاظ بصری زیباست.( خبرهایی هم از گوشه کنار راجب پچ DX11 هستش که احتمالا به زودی ارائه میشه)
کلا برای کسانی که rpg خونشون مدتهاست پایین اومده پیشنهاد میشه
همچنین بازی خوشبختانه یا متاسفانه ! از فیزیک انودیا استفاده میکنه

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
روی طراحی بصری بازی خیلی کار کردن کلا با شماره ی یکش زمین تا آسمان فرق میکنه
همچین دلنواز شده:d
صداگذاریش خوبه ولی دیالوگاش یه جوریه انگار دارن از روی کتاب می خونن حس و حال نداره. :(
سیستم جادوهاش هم باحاله

همچنین بازی خوشبختانه یا متاسفانه ! از فیزیک انودیا استفاده میکنه
حالا این بازی هم خیلی فیزیکش آش دهن سوزی نیست

من یک مماموریت گرفتم اومدم شهر باز برگشتم قصر حالا یه ماموریتی داده میگه باید بری انطرفنقشه که هیچ راهی نداره من کلا تو او منطقه به هر سوراخ سمه رفتم اما همان اش همان کاسه

اگه منظورت رفتن به یه جزیره ی دیگه است که باید اول ماموریت های اصلی بازی رو بری بعد خودش یه پرتال برات باز میکنه که بری به اون یکی جزیره

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
میخواستم بدونم در ماموریت ورود به hatmandor وقتی ما میتونیم از راه سردابه زیرزمینی خودمونو داخل شهر برسونیم آیا بازم نیازه اجازه ورود رو از رییس نگهبانها بگیریم و از دروازه عبور کنیم؟تازه من پرتال شهرم پیدا کردم وراحت میتونم باهاش داخل وخارج بشم.

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
این پست هاییی که بعضا می بینیم هیچ ربطی به موضوع تاپیک ندارن چرا ویرایش و پاک نمی شن . مگه اینجا تاپیک two words نیست .چه ربطی به divinity پیدا می کنه . معلومه که آقایون مدیران انجمن کم کاری می کنن.
بعد هم مگر divinity 2 خودش تاپیک جداگانه نداره .پس این وسط چه کار می کنه؟
شما ی سری به تاپیک divinity بزن میبینی کلی تو کف این بازی هستن .
خیلی هرکی به هرکی شده .

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
اوه اوه ! الان پست بالایی رو خوندم . یکی بیاد من رو بخاطر پستی که راجب Two world2 دادم ( اونم تو تاپیک خودش ) واون را با بازی مثلا هم سبکش که فعلا تو بازار هست مقایسه کردم(بخاطر اوردن اسم مقدس divinity 2 ) زودتر اعدامم کنه!=))=))
اینجا تاپیک Two world2 هست. بنده هم اون رو با بازی هم سبکش که تقریبا از نظر زمانی با هم اومدند(منظورم نسخه جدید divinity 2 هستش )مقایسه کردم( نظر شخصی خودم رو هم دادم).در ضمن دیگه بازی که تو کف موندن نداره! هرکی خوشش بیاد میره میگیره بازی میکنه
لزومی نداره برای پست دادن از کاربر خاصی اجازه بگیرم.
اینجا مدیر داره خوبش رو هم داره. به نظرمن تا اینجا که بازی کردم Two world2 از عنوان درجه 2 که نمیشه نامش رو برد خیلی بهتر بوده و به کسانی که واقعا ار پی جی باز هستند پیشنهاد میکنم امتحانش کنند.
اینجا هر کی هرکی نیستش بلکه شما فکر کردی اینجا ارثیه شخصی شماست. اگه با کسی مشکل داری تاپیک رو بیخودی بهم نریز

آخرین ویرایش:

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
اقا خداییش ، یه نقد سرسختانه ی 2-3 خطی بکنید، جوریکه انگار با بازی پدر کشتگی دارید. بگید اصلا" چه قدر میارزه.
دانلودش کنم؟!
نصف ارزش ویچر یا دراگون ایج یا دیابلو رو داره یا نه؟ :|

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
اقا خداییش ، یه نقد سرسختانه ی 2-3 خطی بکنید، جوریکه انگار با بازی پدر کشتگی دارید. بگید اصلا" چه قدر میارزه.
دانلودش کنم؟!
نصف ارزش ویچر یا دراگون ایج یا دیابلو رو داره یا نه؟ :|
سلام
بازی خوبی هست ولی بهتر از دراگون ایج یا دیابلو نیست . هر کدوم نقاط قوت و ضعف خودش و داره
نقاط مثبت(نسبت به بازیهای دیگه نمیگم فقط نظر شخصی خودم نسبت به این بازی هست)
1 - گرافیک بازی (محیط خیلی طبیعی طراحی شده مثلا وقتی از شهر خارج می شوید حیوانات مختلفی را می بینید که مثل واقعیت طراحی شده اند )
2 - داستان بازی
3 سیستم جداسازی سپر و اصلحه به اجزاء تشکیل دهنده و ارتقا آنها
(مثلا شما چند تا goblin می کشی 5 تا سپر و شمشیر بدست میاری به جای اینکه به قیمت ارزان بفروشی سپر را به چوب و پارچه تبدیل می کنی و سپر اصلی خودت را ارتقاء می دی)
4 - هر توع گیاه یا تکه ای از حیوانات و می تونی با هم ترکیب کنی و potion (شربت) جدید بدست بیاری
5 - منوهاش خوبه و سیستم leveling

آخرین ویرایش:

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
دانلود آپگرید طلایی two worlds2
i580367_twoworldsii2010061602473862%E2%80%8B0640w.jpg

بالاخره همونطور که شرکت سازنده بازی نقش آفرینی two worlds2 یعنی reality pump وعده داده بود یک بروز رسان به نام آپگرید طلایی یا gold upgrade به حجم 77مگا بایت برای بازی آمده است وبسیاری از مشکلات ونواقص بازی را بهبود میدهد و شامل بیش از صد مورد تغییر عمده و بهبودیافته میتواند جذابیت و فروش بازی را در اوایل سال آینده دوچندان سازد. همچنین با انجام این بروزرسانی امکان پشتیبانی بازی از DirectX 10 فراهم خواهد شد و علاوه بر حل مشکلات فنی کارتهای ATI، جزییات گرافیک، تعادل و ثبات گیم پلی و در نهایت سطح هوش مصنوعی دشمنان بازی نیز افزایش مییابد.

لینک دانلود:

Two Worlds II Gold Upgrade (77,6 MB)

یا
Mirrors:
- twoworldsvault.ign.com
- Zuxxez HTTP
- patches-scrolls.de
- InsideTwoWorlds.com

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shefer

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من هم پچ آپدیت بازی رو ریختم ...
گزینه های زیادی رو به بازی اضافه کرد .... دستشون درد نکنه ... اما ای کاش به جای DX10 منسوخ شده روی DX11 مانور میدانن ...
در کل بازی خیلی خوبیه و سرگرم کننده است

saeedsharif

کاربر سایت
Jan 28, 2011
1
مشکل در اجرای برنامه

وقتی می خوام برنامه رو اجرا کنم با پیغام زیر مواجه می شم
the program can't start because PhysXLoader.dll is missing from your computer
برنامه PhysX رو هم جداگانه نصب کردم ولی درست نشد.
لطفا کمکم کنید :(
با تشکر

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
بسیار بازی مزخرف و در عین حال rpg خنده آوریه .
کسایی که divinity 2 رو با این نسخه بی پدر مادر مقایسه کردن باید بدونن که شمایی که اصلا divinity رو از نسخه اولش بازی نکردید و داستانش رو نمی دونید و یک دفعه اومدید این 2 تا رو با هم مقایسه کردید . هیچی از divinity 2 هم نمی دونید .
وقتی که سبک بازی rpg میشه دیگه کمتر اسم گرافیک بازی وسط میاد .
در کل حجم کوئست های اصلی و فرعی و داستان بازی رو در نظر بگیرید two world حرفی باسه گفتن نداره .
هرچند که گرافیکش چشم نوازه .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سایت گیم اسپات هم به نسخه PC بازی نمره 7.5 داد و نسخه های PS3 و Xbox 360 هم نمره 7.0 رو گرفتن.
تو نکات مثبت و منفی نسخه PC این موارد آورده شده:

خوب:
* یک دنیای بزرگ با ماموریتها و هیولاهای فراوان
* بسیار هوشمندانه و طنزآمیز (منظور حس طنز بازی هست)
* سیستم آپگرید اسلحه ها و جادوهای کارآمد
* تنوع بصری بازی باعث میشود تا حس گشت و گذار در بازی سرگرم کننده باشد.

بد:
* داستان و شخصیتها اصلا جالب کار نشده اند
* مشکلات هوش مصنوعی
* ایرادهای کنترل و Interface بازی

مشکلی دیگه ای که از نسخه های کنسولی بازی گرفته شده و باعث شده تا 0.5 نمره نسبت به نسخه PC کمتر بگیرن، افت فریم هست که خوشبختانه نسخه PC چنین مشکلی رو نداره.

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
شاید بازی بعدی !!!!

بازی بسی جالب بود و البته فقط وقت پرکن ( چند مدته در RPG خونم کم شده !!!!:(( ) .....
اصلا به پای دراگون ایج و آبلیویون نمیرسه و میتونم بگم چندان بویی از RPG های خفن نبرده .... یه بازی سندباکس با ته*مایه*ای از بازی*های معروف سبک RPG .....:-/

چپتر 1 : بازی که توتوریال حساب میشد و .....

چپتر 2 : واقعا سخت ، نفس گیر ، گاها اعصاب*خورد*کن و داستان دار ......

چپتر 3 : گرافیکی فوق*العاده ، بدون داستان ، بدون یکپارچگی ( از پارک ژوراسیک تا کنفوسیوس ) ، الکی سخت ( موجوداتی رو تو چپتر یک یا همون منطقه خاورمیانه*ای میتونستی به راحتی بکش اینجا خودشون غول*آخر بودن ) ...

چپتر 4 : من که به شدت گیج شدم ..... و نفهمیدم اصلا چطور شد ..... یه زامبی کشی محض ( البته به مدد هالی گریل ( Holy Grail ) از دستشون در میرفتم ) .... و زنبور کشی اعصاب خوردکن ( یه چیزی تو مایه سوسکای فالوت 3 ) ......

و یه پایان ساده ( البته در مقابل درگون ایج و سایرین ) ..... ( اینقدر داستان پایان عجیب بود که گهگاهی حس فیلم هندی دیدن بهم دست میداد ) ، ( شخصیت صرفا بد کل بازی یهو شد ناجی بشر )

بازی یه سری خلاقیت داشت که اونو جذاب ( و گاهی اعصاب خورد کن ) میکرد : قابلیت آپگرید کردن اسلحه و خورد کردن اسلحه*های بدردنخور ( که نیمی از وقت بازی رو میگرفت ) ..... استفاده از سنگ*های جادویی ( که به سختی یافت میشد ) .... قسمت اولش هم یه نوآوری خوبی بود ( منظورم اون حیوونای نرمال*ه ) .....

راستی دوتا سوال فنی داشتم :
1 - کسی تو این بازی لول 46 رسیده که از اون تبر چینی*ه استفاده کنه ؟ ( من که هر چی کوئست بود رو رفتم ولی نتونستم از 39 بالاتر برم ) .....
2 - و تو بازی من تو حالت Warrior بازی کردم ( البته کمی از Rogue رو هم داشتم ) ولی به نظرم این بازی هم نتونست حالت Mage رو به خوبی پیاده کنه ..... کسی هست که بازی رو با Mage تموم کرده باشه ..... ( البته بازی به طور مستقل کلاس یا اسکیل ( Skill ) مربوط به Warrior یا Mage رو نداشت ولی RPG*بازها فکر کنم منظورم رو گرفتن !!!! )

در کل ارزش بازی کردن و حتی تموم کردن رو داشت ....

• Like
Reactions: Kasra-M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر