majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
4 روز دیگه هر 8 قسمت منتشر میشه.
البته 11 آپریل :D میشه یه ماه و چهار روز دیگه متاسفانه.

NCR ـم بالاخره خودشو نشون داد:
1709827800400.png

ولی نمیدونم، هنوز بنظر میاد خیلی نقش کمرنگی دارن برعکس Brotherhood of steel.
شخصیت والتون گاگینز هم انگار قبل هفت تیر کش شدن واسه Vault-tec کار میکرده اما بازم به فنا رفته، جالب شد :D

آهنگ I Don't Want to Set the World On Fire هم مال Fallout 3 خاطرات رو زنده کرد :x
دوس دارم بدونم چقد به رادیو و آهنگاش قراره اهمیت بدن، مخصوصا اون Radio Station هایی که چرت پرت و پروپاگاندا پخش میکنن :D

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
البته 11 آپریل :D میشه یه ماه و چهار روز دیگه متاسفانه.

درسته :D
=========

ولی نمیدونم، هنوز بنظر میاد خیلی نقش کمرنگی دارن برعکس Brotherhood of steel.
احتمالا تو اون جنگی که بینشون پیش اومده Bos برنده شده یا زده ترکونده NCR رو.
برای همین نقش پررنگتری دارن.

از شواهد هم که همینطور برمیاد ، اون تابلوی Shady Sands هم که درب و داغون بود.
نوک شده رفته.
عملا اومدن تو حوضه NCR و اینها هم حتما عقب نشینی کردن.
Screenshot 2024-03-07 220255.jpg

خیلی دوست دارم ببینم عقب نشینی کردن کجا رفتن.
تو یکی از تصاویر که پارسال لیک شده بود پرچم NCR داخل یکی از Vaultها بود که نوشته بود مقر فرماندهی New California.
تو تریلر هم والت رو میبینیم ، دوست دارم بدونم کدوم یکیه.

====================

و بالاخره Three body problem :x

امیدوارم این سایفای فوق العاده رو به بهترین شکل ممکن برگردونده باشن.
بودجش که خیلی خوب بود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
آمازون باز Policyشو عوض کرده؟! چون از یک مقطعی آمازون به انتشار یک اپیزود در هر هفته روی آورد؛ اینکه برگشته به همون استایل نتفلیکسی برام عجیب هست!

تمامی قسمت های فصل دوم American Rust هم از آمازون در یک روز پخش میشه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,382
نام
محمد
آمازون باز Policyشو عوض کرده؟! چون از یک مقطعی آمازون به انتشار یک اپیزود در هر هفته روی آورد؛ اینکه برگشته به همون استایل نتفلیکسی برام عجیب هست!

تمامی قسمت های فصل دوم American Rust هم از آمازون در یک روز پخش میشه.
فکر کنم روشی که دارن، بررسی Case by Case باشه.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
maxresdefault.jpg

سه اپیزود از The Ones Who Live رو دیدم. amc عجب آشغالی ساخته، یعنی هرچی از مزخرف بودن این سریال بگم کم گفتم. سرشار از دیالوگ های بی ارزش و فاقد اهمیت. اصلا داستانی وجود نداره، چهار نفر نشستن دور هم گفتن ریک و میشون رو داریم حالا بیایم یه داستان عشقولانه بسازیم که بیننده ها رو مثلا میخکوب کنیم . تو کل این سه قسمت یه مشت کارکتر فقط دارن برای هم روضه میخونن و **شعر میگن :D

خااک بر سرت amc که پتانسیل کارکتری مثل ریک رو با این سریال نابود کردی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
View attachment 331443

سه اپیزود از The Ones Who Live رو دیدم. amc عجب آشغالی ساخته، یعنی هرچی از مزخرف بودن این سریال بگم کم گفتم. سرشار از دیالوگ های بی ارزش و فاقد اهمیت. اصلا داستانی وجود نداره، چهار نفر نشستن دور هم گفتن ریک و میشون رو داریم حالا بیایم یه داستان عشقولانه بسازیم که بیننده ها رو مثلا میخکوب کنیم . تو کل این سه قسمت یه مشت کارکتر فقط دارن برای هم روضه میخونن و **شعر میگن :D

حالا من که ندیدم برنامه ای هم واسه دیدنش ندارم، واکین دد اصلیم نصفه نیمه ول کردم ولی این یکی انگار گرفته :D
1710529098117.png

با این تعداد رای و نمرات بعید نیست شونصد سیزن از تو اینم در بیارن :D

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
حالا من که ندیدم برنامه ای هم واسه دیدنش ندارم، واکین دد اصلیم نصفه نیمه ول کردم ولی این یکی انگار گرفته :D
View attachment 331457

با این تعداد رای و نمرات بعید نیست شونصد سیزن از تو اینم در بیارن :D
آره نمراتش رو دیدم. بیشتر بخاطر حضور ریک و هیجانی که بیننده بعد از رفتنش از سریال اصلی دارن هست. شایدم از همین دوتا اسپین اف دیگه در بیارن :D

• Like
Reactions: TheGodfather

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
View attachment 331443

اتفاقا من سریالو دیدم و خوشم اومد حقیقتا من جزو کسایی بودم که سریال اصلیو با دی وی دی دو فصلشو میگرفتیم میدیدیم با بقیه و واقعا عالی بود فصلای اولش ولی بعد از فصل هفتم دراپ شد سریال بخاطر رفتن کارکتر اصلیو و داستان رفت توی دیوار و و و و کلا نمیشد نگاه کرد
الان سریال سه قسمتشو دیدم واقعا نمیدونم چه انتظار دارین از سریال حقیقتش خوش ساخته تا ابنجای کار کامل نمیشه قضاوت کرد ولی خوبه نسبتا به فواصل اخر سریال و اسپین اف های دری وری ترش من فقط یه کوچولو مشکل سر اطلاعات دیگه اسپین افا داشتم که مربوط به این سریال میشد که اونم مشکل خاصی نبود ولی در کل انتظار خیلی چیز خاصیم نداشتم ولی سوپرایزم کرد سریال جوری بود نشستم پاش امیدوارم همین روندو ادامه به بیراهه نره .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
پوستر سریال Star Wars: The Acolyte. تریلرش هم فردا میاد.

97ec18_24GI9wRyiXcAAvnaY.jpg

نکته جالب در مورد سریال اینه که بالاخره از شر Skywalker Saga خلاص می‌شیم! :D یعنی برعکس بیشتر آثار جنگ ستارگان که برای اون دوران هستن و هر دفعه یه سری چیزهای تکراری و کاراکترهای آشنا رو می‌بینیم، این بار می‌ریم سراغ High Republic که مربوط می‌شه به سال‌ها قبل از ماجراهای فیلم‌ها و سریال‌ها.
داستان سریال برمی‌گرده به ۱۰۰ سال قبل از The Phantom Menace و در مورد یه سری جنایت‌های مرموز هست که یه جدای و شاگرد سابقش مأمور تحقیق در مورد اون‌ها می‌شن، ولی به تدریج اوضاع مخوف می‌شه و از این صحبت‌ها! :D
پخش سریال از ۴ ژوئن شروع می‌شه، یعنی حدود ۲.۵ ماه دیگه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
پوستر سریال Star Wars: The Acolyte. تریلرش هم فردا میاد.

97ec18_24GI9wRyiXcAAvnaY.jpg

نکته جالب در مورد سریال اینه که بالاخره از شر Skywalker Saga خلاص می‌شیم! :D یعنی برعکس بیشتر آثار جنگ ستارگان که برای اون دوران هستن و هر دفعه یه سری چیزهای تکراری و کاراکترهای آشنا رو می‌بینیم، این بار می‌ریم سراغ High Republic که مربوط می‌شه به سال‌ها قبل از ماجراهای فیلم‌ها و سریال‌ها.
داستان سریال برمی‌گرده به ۱۰۰ سال قبل از The Phantom Menace و در مورد یه سری جنایت‌های مرموز هست که یه جدای و شاگرد سابقش مأمور تحقیق در مورد اون‌ها می‌شن، ولی به تدریج اوضاع مخوف می‌شه و از این صحبت‌ها! :D
پخش سریال از ۴ ژوئن شروع می‌شه، یعنی حدود ۲.۵ ماه دیگه.
کری آن ماس توی تریلر بود و سریال رو مستقیم برد توی لیست انتظارم:D
خوشبختانه تنوع نژادی خوبی هم توی سریال بود. الحمد لله.
به نظر میاد داستان توی شرق آسیای کهکشان خیلی دور قرار داره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
کری آن ماس توی تریلر بود و سریال رو مستقیم برد توی لیست انتظارم:D
خوشبختانه تنوع نژادی خوبی هم توی سریال بود. الحمد لله.
به نظر میاد داستان توی شرق آسیای کهکشان خیلی دور قرار داره.
به جز بانو و پنج ثانیه آخر تریلر، زیاد خوشم نیومد. :( هم یه حالت چیپی داره، هم با توجه به پوستر انتظار چیز سنگین‌تر و تاریک‌تری رو داشتم، ولی انگار بیشتر تو فاز مهدکودک جدای‌ها و این جور چیزها هست!
البته باز همین که از خاندان اسکای‌واکر و ماجراهای مربوط به ۹ تا فیلم جدا شدن، خبر خوبیه و باعث می‌شه همچنان منتظرش باشم. :D ولی می‌ترسم دوباره وصل بشه به اون‌ها و مثلاً این دفعه پدربزرگ آناکین و عمه چوباکا و... رو ببینیم و سریال تبدیل بشه به یه پیش‌زمینه دیگه برای اون داستان‌ها! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر