sorvinho2

کاربر سایت
Jan 1, 2023
166
True detective فصل ۴
این حجم تو حلق کردن پروپاگاندا اونم انقدر غیر حرفه ضد حاله
کاش حداقل حرفه ای درش میاوردن ، حیف ترو دتکتیو چه نزولی رو داره تجربه میکنه

والا میشه قشنگ حمایت از محیط زیست رو تبلیغ کرد ، میشه قشنگ از برابری زن و مرد گفت ، میشه حرفه ای از ظلمی که به بومی ها شده گفت،( درمورد رنگین کمانی ها هم من مشکلی باهاشون ندارم به هیچ وجه ولی بازم اینجا داره شعاری بهش پرداخته میشه و رو اعصابه )
ولی اینجوری که اینها کار کردن بیشتر ضد تبلیغه تا تبلیغ
ظاهراً داستان اصلا مهم نیست و رسوندن پیام تهیه کنندگان الویت اصلیه

بله محیط زیست داره توسط شرکت های بزرگ آسیب میبینه ، تو خیلی از کشور ها برابری زن و مرد نیست همچنان ، و شکی تو مظلوم واقع شدن بومی های آمریکایی نیست (بیشترین آمار گم شدن با معیار نژادی ( نسبت به جمعیت) مربوط به بومی هاست تو کانادا ) اما اینطوری ؟ به این شکل چیپ و رو اعصاب و شعاری ؟ هر ثانیه فیلم میخواد این نکاتو بزنه تو صورت آدم

دیالوگ ها هم تو خالی هستن و شعاری
تنها نکته خوب سریال اتمسفر و محیط سریاله
چه پدری از ترو دکتتیو دراوردن. اول کردنش کارآگاهان سیاه پوست بعد الان کردنش زن خدا به فصل بعد رحم کنه :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر

1706846728878.png

«نیک پیزولاتو»، خالق اصلی سریال True Detective از فصل چهارم این مجموعه انتقاد و آن را «احمقانه» توصیف کرد؛ او همچنین از ارتباط یافتن خطوط داستانی فصل اول با فصل چهارم گله‌مند است.​

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد

View attachment 326792

«نیک پیزولاتو»، خالق اصلی سریال True Detective از فصل چهارم این مجموعه انتقاد و آن را «احمقانه» توصیف کرد؛ او همچنین از ارتباط یافتن خطوط داستانی فصل اول با فصل چهارم گله‌مند است.​
حالا شایدم راست بگه ، اما بیشتر ناراحت اینه که انداختنش بیرون :D
مسوولیت ترمال فصل دوم و سوم هم مستقیما رو شونه ایشونه ، این فصلم حالا هرچی که هست خیلی بهتر از اون دوتا آشغال قبلیه و قدم رو به جلویی بود ...

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فصل آخر فارگو شروع امیدوار کننده ای داشت . اما هرچی جلو تر رفت افت کرد . و کلا هم اصلا اتمسفر و درونمایه فارگویی نداشت . شاید اون 10 دقیقه آخرش یکم رنگ و بوی این سری رو داشت .
مشکل اصلی سریال این بود که نوید اتفاق های جذاب و خفنی رو میداد که هیج کدوم رو دنبال نکرد
در آغاز فصل به نظر می رسید با یک long kiss goodbye امروزی طرف هستیم . کاراکتر نادین یا دات به عنوان زنی با گذشته تاریک معرفی میشه که بیننده دوست داره بدونه چطوری یک زن به ظاهر خانه دار از پس این همه نره غول بر میاد اما سریال تو نمایش این گذشته تاریخ سرسری عمل می کنه . به قول خود سریال سالانه تعداد زیادی زن قربانی خشونت خانگی میشن ولی آیا همه مثل دات صرفا به خاطر درگیر بودن با یک شوهر روانی که آزارشون میده رمبو میشن ؟

در میانه سریال شخصیت های منفی یک آدم اشتباهی رو از بیمارستان می دزدن . طرف هم بهشون میگه با بد آدمی در افتادید و من آشناهای خطرناکی دارم . پیرنگی که اگه ادامه اش میدادن قشنگ حال و هوای فارگویی رو داشت . اما سازنده ها راحت ولش کردن

شخصیت مانچ آدمکش عجیب و غریب سریال جذاب از آب در نیومده . حضورش کاملا به سریال بنچاق شده است و اصلا به سریال ننشسته . برا خودش وارد صحنه میشه و خرده پیرنگی ایجاد می کنه و بعد خارج میشه . هرچند در قسمت آخر کمی تاثیرگذار میشه
در کل فارگو همچنان از اون دو فصل اول هوشمندانه اش فرسنگ ها فاصله داره و به نظر هم نمیرسه بشه امید بهش داشت

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,036
نام
Ali
چه پدری از ترو دکتتیو دراوردن. اول کردنش کارآگاهان سیاه پوست بعد الان کردنش زن خدا به فصل بعد رحم کنه :D
مشکلش سیاه پوست یا زن بودن کارگاه نیست مشکل داستان هست

--------------------------------

نشستم raised by wolves رو نگاه کردم به فصل دو که رسیدم فهمیدم کنسل شده سریال
در HBO max رو ببندن بهتره ....

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
IMG_20240202_195448_805.jpg
مایکل امپل یولی، بازیگر سرشناس آمریکایی برنده جایزه امی، که در نقش معروف "کریس مولتیسانتی" در سریال "سوپرانوز" بازی کرده، هایده رو یکی از بهترین خواننده‌های تمام دوران ها معرفی کرده و صدای اونو گیرا و پر احساس دونسته و گفته به آهنگ "شانه هایت" بسیار علاقه دارد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
View attachment 326884
مایکل امپل یولی، بازیگر سرشناس آمریکایی برنده جایزه امی، که در نقش معروف "کریس مولتیسانتی" در سریال "سوپرانوز" بازی کرده، هایده رو یکی از بهترین خواننده‌های تمام دوران ها معرفی کرده و صدای اونو گیرا و پر احساس دونسته و گفته به آهنگ "شانه هایت" بسیار علاقه دارد.
قیافش شبیه همایون شجریانه . فکر کنم بهش گفتن شبیهشه عرق ایرانی دوستی درونش بیدار شده :))

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
من ژانر پلیسی دوست دارم ولی اسم اینا رو که میبینم حس میکنم اب دوغ خیاری هستن و بدرد نمیخورن اکثریت فصول زیادی دارن و بعضیاشون سه چهار ورژن شهرهای مختلف دارن مثل سری csi Miami و اینا
تیر در تاریکی "پلیس شیکاگو" رو دانلود کردم و تا الان خیلی عشق کردم باهاش.
همون حس و حال AOS رو میده برام...هر قسمت یه داستان، هر شخصیت یه داستان.
گمونم سلیقه ـم همون سریالای متوسط باشه :D همون AOS هم بچه های اینجا میگفتن خیلی تینیجری ـه :D
باگ هم داره ولی اونقدری نیست که بزنه سریال رو خراب کنه...البته الان که فصل اول
قسمت نهم ـم یه مورد ناجور دیدم :
پلیسه دنبال یکی میکنه، طرف سوار مترو میشه این پشت در میمونه...با پای پیاده با مترو کورس میزاره و حتی قبل پیاده شدن طرف وایمیسه و براش کمین میکنه!

1707137807456.png

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
آقا من و خانمم چند وقتیه دیگه نمیتونیم سریال آمریکایی ببینیم یعنی فقط میخوایم تاپ ها رو ببینیم ولی نمیدونم چمون شده دیگه حوصله حرفای فلسفی و کارای سنگین رو نداریم . آخریش همین True Detective سیزن 3 بود که بعد قسمت دوم دراپ کردیم .
بجاش نشستیم پای سریال کره ای به اسم موش . با اینکه خب لوس بازی و پلات هول و خلاصه همه این چیزا رو داره ولی خوبه خوشمون اومده .
اگه میشه چندتا سریال تاپ کره ای بگید ( ترجیها 2020 به این طرف باشه و قدیمی نشده باشه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر