MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
این کل برنامه غذایی من برای تو هست (از امسال تا سال 1404) :D 🦆 :D

برای شروع Prison Break خوبه؛ بعدش 24 و لاست!
بعد از این‌ها یه مقدار ریلکس کن و سراغ یک گزینه آبکی‌تر برو؛ یعنی Heroes
هیروز که تموم کردی؛ یک سر به Flashforward بزن که بفهمی سریال کنسل شدن چه مزه‌ای میده!
بعد از این‌ها برو سراغ The Walking Dead تا فصل هشت برو و بعد دراپش کن!
بعد TWD برو سراغ سریال Person of Interest؛ گزینه خوبیه و تمومش کنی میری تو حالت خلسه!
بعد Breaking Bad و Better Call Saul؛ توی بهار به سمت سریال جنایی The Killing برو؛ اتمسفرش خیلی خوبه!
کیلینک رو که تموم کردی؛ برو سریال یک فصلی Low Winter Sun رو ببین!
قدم بعدی شروع کارهای نتفلیکس هست؛ از اولی‌هاش شروع کن؛ یا خانه پوشالی یا نارکوز یا Bloodline؛ بلادلاین رو بزار برای اوایل تابستون؛ یا اگه میخوای برو کلاً به سمت دکستر!
بعد سراغ خانه پوشالی؛ فصل ششمش رو بزار رو حالت Skip؛ تو مرداد برو به سمت نارکوز؛ بعدش مستقیم به سمت Narcos Mexico نرو!
شهریور بهت مینی‌سریال Mad Dogs و دوگانه Band of Brothers و Pacific رو بهت پیشنهاد میدم
از مهر دیگه برو سراغ گنده گوزهای HBO؛ سوپرانوز، وایر و گات!
سوپرانوز رو شروع کن؛ دو فصل اولش کند هست و ممکنه دلت رو بزنه؛ استراحت کن و بین استراحت بشین مینی‌سریال Godless رو ببین.
بعد شروع کن دوباره دیدن سوپرانوز؛ از فصل 3 تا 6 دیگه فرصت استراحت نداری! سوپرانوز تموم شد؛ چند وقتی خمار میشی!
برای شلکس کردن برو سراغ شبکه آمازون و یه سری به Sneaky Pete بزن که کرنستون داره و بریکینگی بدی هست!
تو عید 1404 دو مینی سریال Collateral و The Night of رو ببین؛ از اردیبهشت برو سراغ وایر!
بعد فصل اول که تموم کردی، استراحت کن و برو سراغ Chernobyl؛ بعد شروع کن دوباره به دیدن وایر
وایر رو تموم کردی؛ یکم میری تو حالت خلسه؛ دوباره برگرد به نتفلیکس؛ از مایندهانتر، استرنجرتیگز و Narcos Mexico یکی رو انتخاب کن برای تابستونت
تو شهریور برو سراغ Ozark و اول پاییز برو سراغ لفت ورز
برای زمستون طولانی‌ات مد من رو بهت پیشنهاد میکنم!
شاید دیگه بعد از دیدن اینا میلی به Barry، شیلد، ساکسشن رو نداشته باشی؛ یا اینکه میخوای برای طولانی مدت سریال‌باز بشی!
recipe های خیلی خوبی معرفی کردید :D فقط تویین پیکس رو فکر کنم فراموش کردین :D

*فلش فوروارد هم خیلی خوب اومدی، بعدشم سریال v بود فکر کنم که جالب بود و اونم کنسل شد، و خیلی های دیگه (یه فضایی دیگه هم بود که پرزیدنت افریقایی امریکایی بود، یکی از مامور های مخصوصشم اون چینی گولاخه تو سیزن 6 24 که به سی تی یو حمله میکنن بود، اونم خیلی باحال بود که کنسل شد، و باقی..)

*واکینگ دد هم دقیقا از فصل 8-9 به بعد اضافه کاریه (تا اینجاش رو 2 بار دیدم)... خانه پوشالی هم دقیقا 3 بار از اول دیدم، اولین بار 2 سیزن اومده بود، دومین بار 4 سیزن، و اخرین بار هم 5 سیزن (یعنی سیزن 6 رو کلا ندیدم) فرار از زندان و 24 هم کلا خیلی دوست دارم، هر چند سال یک بار میبینم.. برکینگ بد هم همینطور... لاست هم تا حدی...

** کلیفورنیکیشن هم خیلی دوست...

*** Les Revenants هم اضافه شه خوبه...

*هوم لند هم خوبه ولی برای یک بار دیدن.. وایر و سوپرانوز هم که شاهکارن و همیشه جذاب و خفن...

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این کل برنامه غذایی من برای تو هست (از امسال تا سال 1404) :D 🦆 :D

برای شروع Prison Break خوبه؛ بعدش 24 و لاست!
بعد از این‌ها یه مقدار ریلکس کن و سراغ یک گزینه آبکی‌تر برو؛ یعنی Heroes
هیروز که تموم کردی؛ یک سر به Flashforward بزن که بفهمی سریال کنسل شدن چه مزه‌ای میده!
بعد از این‌ها برو سراغ The Walking Dead تا فصل هشت برو و بعد دراپش کن!
بعد TWD برو سراغ سریال Person of Interest؛ گزینه خوبیه و تمومش کنی میری تو حالت خلسه!
بعد Breaking Bad و Better Call Saul؛ توی بهار به سمت سریال جنایی The Killing برو؛ اتمسفرش خیلی خوبه!
کیلینک رو که تموم کردی؛ برو سریال یک فصلی Low Winter Sun رو ببین!
قدم بعدی شروع کارهای نتفلیکس هست؛ از اولی‌هاش شروع کن؛ یا خانه پوشالی یا نارکوز یا Bloodline؛ بلادلاین رو بزار برای اوایل تابستون؛ یا اگه میخوای برو کلاً به سمت دکستر!
بعد سراغ خانه پوشالی؛ فصل ششمش رو بزار رو حالت Skip؛ تو مرداد برو به سمت نارکوز؛ بعدش مستقیم به سمت Narcos Mexico نرو!
شهریور بهت مینی‌سریال Mad Dogs و دوگانه Band of Brothers و Pacific رو بهت پیشنهاد میدم
از مهر دیگه برو سراغ گنده گوزهای HBO؛ سوپرانوز، وایر و گات!
سوپرانوز رو شروع کن؛ دو فصل اولش کند هست و ممکنه دلت رو بزنه؛ استراحت کن و بین استراحت بشین مینی‌سریال Godless رو ببین.
بعد شروع کن دوباره دیدن سوپرانوز؛ از فصل 3 تا 6 دیگه فرصت استراحت نداری! سوپرانوز تموم شد؛ چند وقتی خمار میشی!
برای شلکس کردن برو سراغ شبکه آمازون و یه سری به Sneaky Pete بزن که کرنستون داره و بریکینگی بدی هست!
تو عید 1404 دو مینی سریال Collateral و The Night of رو ببین؛ از اردیبهشت برو سراغ وایر!
بعد فصل اول که تموم کردی، استراحت کن و برو سراغ Chernobyl؛ بعد شروع کن دوباره به دیدن وایر
وایر رو تموم کردی؛ یکم میری تو حالت خلسه؛ دوباره برگرد به نتفلیکس؛ از مایندهانتر، استرنجرتیگز و Narcos Mexico یکی رو انتخاب کن برای تابستونت
تو شهریور برو سراغ Ozark و اول پاییز برو سراغ لفت ورز
برای زمستون طولانی‌ات مد من رو بهت پیشنهاد میکنم!
شاید دیگه بعد از دیدن اینا میلی به Barry، شیلد، ساکسشن رو نداشته باشی؛ یا اینکه میخوای برای طولانی مدت سریال‌باز بشی!
برنامه پیشنهادی اتون فوق العاده است . فقط من واژه گند گوز hbo رو بیشتر مناسب ترکیب got-succession -last of us می دونم تا وایر و سوپرانوز :D
جای سریال sons of anarchy تو لیستتون خالیه . از نارکوز مکزیکو گزینه ارزشمند تریه

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,524
این bloodline چطوریه؟ از بن مندلسون خوشم میاد. شاید رفتم سراغش. ولی کلا از فیلم و سریال هایی که توی مناطق جزیره ای و شرجی اینان خوشم نمیاد. فقط برف و زمستون یا کویر :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,525
نام
سپهر
این bloodline چطوریه؟ از بن مندلسون خوشم میاد. شاید رفتم سراغش. ولی کلا از فیلم و سریال هایی که توی مناطق جزیره ای و شرجی اینان خوشم نمیاد. فقط برف و زمستون یا کویر :D

فصل اولش یکی از بهترین چیزهایی بود که تلویزیون دیدم!

• Like
Reactions: Anakin

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,525
نام
سپهر
recipe های خیلی خوبی معرفی کردید :D فقط تویین پیکس رو فکر کنم فراموش کردین :D

*فلش فوروارد هم خیلی خوب اومدی، بعدشم سریال v بود فکر کنم که جالب بود و اونم کنسل شد، و خیلی های دیگه (یه فضایی دیگه هم بود که پرزیدنت افریقایی امریکایی بود، یکی از مامور های مخصوصشم اون چینی گولاخه تو سیزن 6 24 که به سی تی یو حمله میکنن بود، اونم خیلی باحال بود که کنسل شد، و باقی..)

*واکینگ دد هم دقیقا از فصل 8-9 به بعد اضافه کاریه (تا اینجاش رو 2 بار دیدم)... خانه پوشالی هم دقیقا 3 بار از اول دیدم، اولین بار 2 سیزن اومده بود، دومین بار 4 سیزن، و اخرین بار هم 5 سیزن (یعنی سیزن 6 رو کلا ندیدم) فرار از زندان و 24 هم کلا خیلی دوست دارم، هر چند سال یک بار میبینم.. برکینگ بد هم همینطور... لاست هم تا حدی...

** کلیفورنیکیشن هم خیلی دوست...

*** Les Revenants هم اضافه شه خوبه...

*هوم لند هم خوبه ولی برای یک بار دیدن.. وایر و سوپرانوز هم که شاهکارن و همیشه جذاب و خفن...

تویین پیکس
بوجک هورسمن
کارنیوال
اتاق خبر
سیکس فیت آندر
دارک
جنریشن کیل
لوتر
Deuce
Treme

جز دسته Advanced یا Proficiency محسوب می‌شن؛ ینی برای کسانی که میخوان سریال‌باز بشن و برن تو عمق کار! :D 🦆

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,628
نام
Leo Fitz
یعنی صحنه ایست بازرسی و موقعیتای مشابه تو فیلم و سریالا خدااااااااااااست!
طرفی که مورد داره همیشه تو جواب ها به پلیس یه تاخیر 15 ثانیه ای داره و چشاشم از حدقه زده بیرون، بعضی وقتا هم خیس عرق میشه...(رسما داره میگه بیا منو بگیر)
پلیسم چشاش ریز میشه و ابروش میره بالا، تو همون حالت یه 30 ثانیه به طرف زل میزنه آخرم میگه :
"میتونی بری"

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
IMG_20240103_194131_991.jpg

بازگشت پر قدرت True detective؟!

منتقدان فصل چهارم سریال True detective رو شاهکار توصیف کرده اند، به طوری که این فصل نسبت به تمامی فصول این سریال امتیازات بیشتری کسب کرده است.

به نقل از یکی از منتقدان، این فصل که به اسم True Detective: Night Country نامگذاری شده است، به خوبی فصل اول توصیف شده و بازی جودی فاستر و کالی ریس بسیار تحسین شده است.
داستان سریال که اطراف شهر آلاسکا روایت می شود بسیار تاریک و وحشتناک است و کارگردان این فصل دنیای شگفت انگیزی را در جهان True Detective ایجاد کرده است.

این فصل 24 دی از HBO پخش خواهد شد.

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,524
View attachment 323983

بازگشت پر قدرت True detective؟!

منتقدان فصل چهارم سریال True detective رو شاهکار توصیف کرده اند، به طوری که این فصل نسبت به تمامی فصول این سریال امتیازات بیشتری کسب کرده است.

به نقل از یکی از منتقدان، این فصل که به اسم True Detective: Night Country نامگذاری شده است، به خوبی فصل اول توصیف شده و بازی جودی فاستر و کالی ریس بسیار تحسین شده است.
داستان سریال که اطراف شهر آلاسکا روایت می شود بسیار تاریک و وحشتناک است و کارگردان این فصل دنیای شگفت انگیزی را در جهان True Detective ایجاد کرده است.

این فصل 24 دی از HBO پخش خواهد شد.
چندوقتی میشه این تحلیل‌های آبدوغی از منتقدین آبدوغی دیگه ارزشی نداره. من تا با چشمای خودم سریال رو نبینم چیزی رو باور نمی‌کنم.
پ.ن: رفتم بازیگر‌های فصل جدید رو دیدم. مشخص شد دلیل نمرات بالا چی هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر