barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
جسارت میکنیم ببخشید وسط این سریالای فاخر ، زخم کاری هم نبینید .ببینید وقت تلف کردید مثل من و به قول جیل عزیز ظلم کردید به خودتون...!!! انقد بی سروته انقد کشششششششششششششششششششششششششش الکی...!!!!!!
فصل اولش نسبتا کار متفاوتی بود . کم سوتی و ضعف نداشت اما قابل قبول بود . کلا مهدویان دو تا فاز داره . یکی اش فاز مهدویان ماجرای نیمروز و ایستاده در غباره که فصل اول زخم کاری اون فازش بود . فاز بعدی اش مهدویان لاتاری است . یک کارگردان عجول و بی حوصله که می خواد سریع به نقطه عطف داستان فیلم اش برسه و کلا منطق و کیفیت رو فدا می کنه . فصل دوم زخم کاری تو فاز دوم مهدویان بود بازیگرای نامناسب که به نظر میاد با پلتفرم قرارداد دارن و حضورشون به کارگردان دیکته شده . فیلم نامه دم دستی و سرسری با دیالوگ های داغون (قبلی اش هم اثر ادبی نبود ولی دیگه این قدر دیالوگ های چرت نداشت )
. کلا هم یک جوری روی اقتباس از هملت مانور میدادن انگار کار بزرگی کرده بودن و اقتباس مدرن از هملت ساختن رو فقط خودشون پیاده کردن در حالیکه سال هاست اقتباس های مستقیم و غیر مستقیم از این نمایشنامه ساخته میشه . کارگردانش هم که جدیدا پست حق به جانبی نوشته و بر روی بیننده هاش مانور داده و پر رو پرو از زباله ای که ساخته دفاع می کنه

• Like
Reactions: Price_One

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
از همین الان شرط می‌بندم فال‌اوت پس از یک فصل توسط آمازون کنسل می‌شه.
باید دید . شاید به شکل سورپرایز کننده یک نقش برای موری بارتلت یا مت بومر نوشته باشن که موفقیت اش رو تضمین بکنه تمدید بشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
fallout یک جوریه . نمیشه از الان گفت شکست می خوره . من خودم شخصا تریلر twisted metal رو دیدم گفتم زباله است . اما وقتی پخش شد خیلی خوب بود
بازیگر خیلی معروفی نداره متاسفانه، صرفا جاناتان نولان بزرگترین اسم سریاله.

راستی تریلر فصل دوم سریال Halo هم اومد برای اهلش :)

• Smile
Reactions: Philip Marlowe

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
به عنوان یه فال اوت فن دو آتیشه هرچیزی که تاحالا از فال اوت اومده بیرون شدیدا وفادار بوده به بازیا، که از آمازون بعید بود :D

تریلرم همون حس آخرزمانی با کمی طعم کمدی که باید Fallout داشته باشه رو داشت، بنظر میاد از همه بیشتر میخواستن به Fallout 4 شبیه باشه (طراحی لباس و سگ و ...) تا نسخه های قبلی، تنها مشکلی که باهاش داشتم Saturation خیلی بالای تریلر بود! اگه ورژن نهاییم اینقد پررنگ باشه میرم دستی از پلیر Saturation ـو میکشم پایین :p

Walton Goggins هم در نقش یک Ghoul هفت تیر کش رسما پرفکت ترین نقش ممکن رو داره :D دقیقا همون چیزی بود که تصورشو میکردم.

بازم ولی هایپو در حد همون آمازون نگه میداریم، تعجب نمیکنم یه دفعه مث هیلو و Lotr بزنن تو باقالیا :D
ولی خب حداقل این استودیو The Boys پشتشه باز میشه بیشتر امیدوار بود.

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
بازیگر خیلی معروفی نداره متاسفانه، صرفا جاناتان نولان بزرگترین اسم سریاله.

راستی تریلر فصل دوم سریال Halo هم اومد برای اهلش :)
نه اتفاقا، بازیگراش توی دنیای تلویزیون واقعا کله‌گنده محسوب می‌شن. والتون گاگینز و کایل مک‌لاکلن و مایکل امرسون جزو چهره‌های خیلی معروف تلویزیونن، الا پرنل هم توی امثال Arcane و Yellowjackets نقش اصلی بوده و جزو ستاره‌های رو به رشد محسوب میشه.
اتفاقا بعد از دیدن اسم نولان، لیست بازیگراش بود که منو خیلی امیدوار کرد به سریال. حداقل از دور میشه گفت کستینگ واقعا خوب و هوشمندانه‌ای داشتن.

===================================

من احتمال موفقیت سریال رو به مراتب بیشتر از شکستش میدونم. جدا از اینکه اسامی و استودیوی خوبی پشت سریال هستن، به نظرم Fallout بین تمام بازی‌ها ایده‌آل‌ترین سورس متریال برای ساخت اقتباسه. خوشبختانه از مقاله Vanity Fair هم به نظر می‌رسید نولان و جوی درک خیلی خوبی از این دنیا داشته باشن.
تنها چیزی که برام سوال‌برانگیزه اینه که از اونجایی که داستان سریال توی West Coast هست، چجوری قراره اتفاقات دو نسخه اول بازی‌ها و New Vegas رو به رسمیت بشناسن. چون طبق Lore، غرب آمریکا نسبت به شرق باید به مراتب توسعه‌یافته‌تر باشه و از اون حالت Wasteland خالص در اومده باشه. توی تریلر نمیشد چنین چیزی رو برداشت کرد، ولی حدس میزنم تمام تریلر مربوط به قسمت اول سریال باشه و امثال NCR رو جلوتر ببینیم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
آمازون سریال Peripheral نولان و لیسا جوی رو کنسل کرد (اونم با بودجه 175 میلیون دلاری)؛ پس آره؛ فال‌اوت از دایره کنسل‌های بی‌شمار آمازون خارج نیست! مشکل آمازون هست؛ خونه فال‌اوت باید Apple + می‌شد، نه آمازون!

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
غیر منتظره ترین عنوان سال برای من Obliterated ـه.
یه کمدی اکشن دیوانه وار که توش هراتفاق ربط و بی ربطی میفته!

نو.دیتی در حد NC-17 و شاید بالاتر >:)
عجیبه که قبلا ازش خبری نشنیده بودم!
قسمت اول الان دیدم.
اکشن ✅
کمدی ✅
چیک های هات :D سخسی ✅
با اینکه امتیاز IMDB بالایی نداره ولی خوشم اومد
اون دختر تک ‌شون هم باحال بود :))

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
عمو مهدی سال هاست دارم از پیشنهادهای تو اینجا استفاده میکنم و حقیقتا سلیقه خوبی داری
با وجود نمره کمش به خاطر تو دانلودش کردم و دیدم. این یک دم را خوش نخوندی مومن! از تو بعیده این آثار زرد و دوزاری نخ نما. برای اون موارد دیگه هم سایت های وزین تری هست :D
کار که یه نمور زرد میزنه ولی فانه باحاله. یه سری قسمتاش موزیک زمینه این اهنگای به قول خودمون دوپس دوپس ریتمیک باحال هست... :D خل بازیاشون خیلی فیلمه.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
من یبار برکینگ بد رو چند سال پیش دیدم، الان دارم برای بار دوم میبینم.
تا جایی که یادمه بعدا جسی میفهمه که والتر جین رو رها کرده که بمیره و مرگش رو گردن نمیگیره.

ولی الان که این قسمت رو دیدم، والتر میخواد جسی رو بلند کنه، همون تکون هایی که والت به جسی میده و جسی هم جین رو هل میده، باعث میشه دختره حالت خوابیدنش از پهلو به پشت تغییر کنه.

پس نتیجه اینکه والتر در مرگ جین مقصر بوده درسته ؟

@Origami 2008
تا دیدم نقل و قول کردی یاد این افتادم
که همون سال کرونا بود گفتی بهترین فرصته که بیایید این سریال هارو ببینید، منم اون پستت رو علاوه بر اینکه بوکمارک کردم، گفتم نشونه ایه برای اینکه بالاخره BB رو ببینم:)>-

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
من یبار برکینگ بد رو چند سال پیش دیدم، الان دارم برای بار دوم میبینم.
تا جایی که یادمه بعدا جسی میفهمه که والتر جین رو رها کرده که بمیره و مرگش رو گردن نمیگیره.

ولی الان که این قسمت رو دیدم، والتر میخواد جسی رو بلند کنه، همون تکون هایی که والت به جسی میده و جسی هم جین رو هل میده، باعث میشه دختره حالت خوابیدنش از پهلو به پشت تغییر کنه.

پس نتیجه اینکه والتر در مرگ جین مقصر بوده درسته ؟

در فیلم‌نامه اصلی قرار بود «والتر» با تزریق یک دوز هروئین دیگر به «جین»، او را به قتل برساند؛ اما در زمان فیلم‌برداری این سناریو تغییر کرد و تنها این شد که «والتر» در زمان خفه‌شدن «جین» به او کمک نکند؛ حالت تغییر پوزیشن خواب «جین» خود تصادفی بوده؛ اما اینکه در زمان موقعیت بغرنج و رو به مرگ به طرف کمک نکنی، جرم محسوب می‌شه و از این زاویه والتر مقصر مرگ «جین» بوده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
تنها چیزی که برام سوال‌برانگیزه اینه که از اونجایی که داستان سریال توی West Coast هست، چجوری قراره اتفاقات دو نسخه اول بازی‌ها و New Vegas رو به رسمیت بشناسن. چون طبق Lore، غرب آمریکا نسبت به شرق باید به مراتب توسعه‌یافته‌تر باشه و از اون حالت Wasteland خالص در اومده باشه. توی تریلر نمیشد چنین چیزی رو برداشت کرد، ولی حدس میزنم تمام تریلر مربوط به قسمت اول سریال باشه و امثال NCR رو جلوتر ببینیم.
فک میکنم سریال کمی حالت ریبوت مانند داشته باشه مثل Fallout 4 که یه سری چیزا رو کلا ایگنور کرد (مثل اسحله های مدرن که توی F3/New Vegas هست و اینجا نیست یا کلا از نظر تم و رنگ بندی هم خیلی متفاوت بود به نسبت قبلیا)
این بنظر میاد همه نسخه ها رو ریخته باشن تو هم و بیشتر هدفشون فن سرویس کردنش باشه تا اینکه بخوان Lore رو خیلی دقیق ادامه بدن و چیزای جدید بهش اضافه کنن، مثلا اون شهری که یک تیکه ازش نشون دادن دقیقا میکس Megaton (فالوت 3) و Diamond City (فالوت 4) هست تا اینکه یه چیز کاملا جدید باشه.

من Fallout 1/2 رو بازی نکردم اما یکی دوتا ویدیو از کسایی که نگران سریال بودن دیدم گویا با توجه به چیزایی که تو نسخه دوم بود NCR باید خیلی نقش مهم تری تو این قسمت از نقشه میداشت به نسبت Brotherhood of Steel اما اینجا بنظر BoS قوی ترین فکشن سریال هست که عجیبه! البته اگه درست یادم باشه تو چندتا از تصاویری که قبلا لیک شده بود پرچم NCR دیده میشد که حداقل وجودشو رو تایید میکنه حالا اینکه چقد پررنگ باشن معلوم نیست.
وجود اون کشتی بزرگ برادرهود هم تو این قسمت یکم عجیبه به علاوه اینکه هم اسم نیست با کشتیی که تو F4 بود پس اینم باز باید یه دلیل منطقی واسش بیارن که از کجا آوردنش.

در کل با همه اینا اوکیم اگه کیفیت کلی سریال بالا باشه، تنها نکته نگران کننده برام اون قسمتی بود که توی اطلاعات شخصیتا نقش Brotherhood of steel رو زدن "برقراری نظم و قانون" در صورتی که این بیشتر به نقش NCR میخوره تا BoS و هرکی تاحالا یک نسخه رو بازی کرده باشه میدونه هدف اینا یه چیز دیگه بود، مگه اینکه لیدرشون زده باشه تو یک فاز متفاوت از بقیه BoS های آمریکا!

--

یک چیزی که انتظار نداشتم استقبال عجیب غریب از تریلرش بود، فقط تو 5 روز نزدیک 15 میلیون ویو خورده و رفته جز تاپ های چنل ! بیشتر از تیزرای The boys و اکثر تیزرای Rings of Power.
1701967466914.png

قدرت ویدیو گیم :>

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر