Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
"پسران" انگار تو شروع هرفصل داستان ریست میشه و از اول شروع میشه :D :|
The Boys دقیقا همون مشکلات سریال Preacher رو داره که اونم اقتباس از کمیک Garth Ennis بود و تهیه کننده اش Seth Rogen بود
Preacher هم دقیقا همینجور دو فصل یه بار میزد زیر میز پیشرفت داستان رو میکشید عقب که کشش بده چون نویسنده ها منبع براشون مهم نبود و همینجوری از خودشون یه چیزی در میاوردن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این The Fall of the House of Usher با اینکه بنظرم هنوز در سطح Haunting of the Hill house نیست ولی کار خوبیه.
پلات و معمای جالبی داره، کمی هم منو یاد سری Final Destination میندازه.

حضور Mark Hamill هم خیلی عجیب بود اونم همچین نقشی :D

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
مخصوصا بازگشت الوکارد
درکل سری اصلی به نظرم بهتر بود

نگفتن کی میاد؟
سری اصلی به نظر من هم بهتر بود ولی این هنوز فصل اولش بود و طوری تموم شد که به نظرم فصل های بعدش بهتر هم میشن.
فکر کنم تاریخ پخش رسمی برای فصل دوم نگفتن فقط هفته قبل خبر اومد که فصل دوم در حال ساخت هست.

• Like
Reactions: Natural Killer

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
Friends رو شروع کردم دارم دوباره میبینم نسخه bluray بعدا باید نسخه dvdrip هم با لپتاپ ببینم چون ۶ ۷ دقیقه زمان بیشتری از نسخه بلوری داره
بعدش میرم سراغ افیس و سنفیلد و‌....
دوستان راهی هست که نسخ 4k این سریال ها رو دانلود کنم حتی تو سینما گلوبال هم نیستن

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
فصل جدید ریک مورتی(7)هم اومد.البته فقط قسمت یکش.اینزوری نیست که همش یکجا بیاد.قسمت دومش هم 4 روز دیگه(22اکتبر) میاد
واقعا افتضاح بود ... یک آشغال به تمام معنا.متاسفانه روند سقوطش همینطور ادامه داره(روندی که پس از 3 فصل ابتدائی آغاز شده بود).بجز فصل 7 که الان داره میاد،تا فصل 10 هم تمدید/renewed شده(:|:-".صداگذاران جدید خیلی خوبن و واقعا کار رو خیلی خوب درآوردن.قبلا رویلند هردو کاراکتر ریک و مورتی رو صدا گذاری میکرد ولی الان 2 تا فرد میتونم بگم گمنام بنام های Ian Cardoni و Harry Belden به ترتیب دارن ریک و مردتی رو صداگذاری میکنن(اینم یه ویدئو راجب توضیح بیشتر که همین دیروز اومده.احتمالا بازم ویدئو راجب این دو صداگذار جدید باز هم بسازن).یه نکته جدید هم اینکه از فصل 1 تا 6 همیشه بعد از تیتراژ ابتدائی نام سازندگان رو مینوشت ( یعنی Dan Harmon و خود رویلند) ولی الان اونو حذف کردن! جدا نباید امیدی به بازگشت دوباره رویلند داشت!:-"

rickkkk.png

یه شاید بشه گفت ایستر اگی که این قسمت داشت این بود که از جاستین رویلند هم استفاده کرده بودن! البته نه از صداش بلکه از تصویرش.الان قسمت های قبلی رو پاک کردم ولی کسانی که یادشون هست میدونن تو فصل های قبلی بعضی جاها و بشتر به عنوان کمی نمک ریختن از کاراکتر رویلند هم استفاده میکردن که البته نقشی نداشت و تزئینی بود.توی این قسمت هم همین کارو کردن!یعنی اسم طرف رو حذف کردن ولی یه ایستر اگ از خودشو گذاشتن! شاید هم امیدی به بازگشتش باشه. maybe:D

rick.png

ولی درکل خیلی مزخرف بود این قسمت.هرچند که من تا فصل 10 رو هم نگاه خواهم کرد( guilty pleasure :D) ولی روند افتی که از فصل 4 شروع شده بود الانم ادامه داره و این فصل 7 هم احتمالا ادامه همون باشه...

===============================

این Dan Harmon یک سریال دیگه هم داره که الان درحال پخشه و 4 قسمت از اومده به نام Krapopolis که خودمم تو این تاپیک نوشتم منتظرم که بیاد.اومد و اصلا چیز دندونگیری نیست.بدک هم نیست ولی به قول معروف “Nothing too fancy”8-| ارزش یک بار دیدن و بعدش بلافاصله حذف کردنش رو داره:D تا فصل 3 هم تمدید شده

kra.png

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
دوستان برای اینکه فیلم و سریال هارو از تورنت با حجم بالا دانلود کنم باید اشتراک بخرم یا رایگان میشه فقط لینک ها میخوام بصورت مستقیم باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر