barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ted lasso در اوج تموم شد . فصل سوم کمی فراز و نشیب داشت اما در 2 3 قسمت اخر جبران کرد . سریالی جذاب و بی ادعا و بسیار صمیمی با انرژی مثبت . جیسون سودکیس در نقش تد لاسو عالی بود . من شخصا ذره ای به فوتبال علاقه ندارم اما دقیقا مثل کاراکتر های داخل سریال در طول سریال به بازی هاشون علاقه پیدا کردم و با هیجان دنبال می کردم . به نظرم این یکی از مهمترین نکات مثبت سریال بود . با این که زود بستنش و شاید حس بشه کاراکتر ها جا داشتن بیشتر ببینیمشون اما سریال رو قبل از این که به ورطه تکرار و بی مزگی بندازن تموم کردن که این هم یکی دیگه از نکات مثبتش بود
در کل که دیدنش به دوستانی که ندیدن کاملا پیشنهاد میشه

آقا این هالیوود چه پدرکشتگی با آهنگ father and son داره . این دومین باره که این آهنگ رو برای یک سکانس احساسی بغض آور استفاده می کنن . قبلش هم در فیلم نگهبانان کهکشان 2 برای یک سکانس داغان کننده استفاده کرده بودن

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
آمازون استرالیا میخواد The Office بازسازی کنه و شخصیت اصلی قراره ایشون باشه
View attachment 295368
از 2024 تو 8 قسمت قراره پخش بشه و موضوع اصلی داستان دورکاری و بسته شدن شعبه است.
یک لحظه اعصابم داغون شد گفتم دیگه ازین ترنس و لز و گی خسته شدم...
بعد اسمش رو سرچ کردم دیدم طرف ترنس نیست کلا زن بوده و هست :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
تریلر جدید از فصل ششم سریال Black Mirror

دانلود تریلر

فصل ششم تو 5 قسمت منتشر میشه و اسامی اپیزودها اینان :

Joan is Awful
Loch Henry
Beyond the Sea
Mazey Day
Demon79

تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 خرداد B-)\m/\m/\m/\m/

ایده هاش واقعا معرکه ـن! شدیدا منتظر فصل جدیدم.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
بالاخره سریال ساکشن یا همان وراثت به اتمام رسید.
خرسندم که توانستم بعد از یک دراپ نصفه و نیمه فرصت پیدا کنم و با شروع فصل چهارم سریال را ادامه بدهم.
در گذر از نه هفته‌ی گذشته(اپیزود یک هفته را نتوانستم ببینم و به ناچار دو قسمت را در یک روز دیدم) بهترین دوشنبه‌های عمرم را با این سریال گذراندم.

قسمت پایانی همان چیزی بود که در ذهن می‌پروراندم. هرچقدر جاه طلب و زرنگ هم باشی، باز هم کاسه لیسان دنیا جای تو را خواهند گرفت و تو هم به ناچار مجبوری در گوشه‌ای همچون گذشتگان مغمومت سر کنی...
توصیف سکانس های آخر از حوصله خارج است؛
اما نمی‌دانید چقدر لذت بردم از حرص، طمع، ناتوانی در قانع کردن و من بهتر هستم‌ گفتن‌های کندال در سکانس‌های پایانی!
درود بر HBO که هنوز کم نیاورده و پر توان است!

Last edited by a moderator:

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
سریال ساکشن هر چی به سمت سیزن های آخر رفت جنبه رئال فدای درام و سینماتوگرافی شد تا جایی که قسمت آخر برای نمایش اوج و فرود، متسون خیلی احمقانه و بی دلیل قصدش در مورد شیو رو لو داد در صورتی که میتونست صبر کنه تا بعد از امضای قرارداد با توجه به اینکه اینقدر رای گیری ۵۰ ۵۰ و لب مرزی بود

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
سریال ساکشن هر چی به سمت سیزن های آخر رفت جنبه رئال فدای درام و سینماتوگرافی شد تا جایی که قسمت آخر برای نمایش اوج و فرود، متسون خیلی احمقانه و بی دلیل قصدش در مورد شیو رو لو داد در صورتی که میتونست صبر کنه تا بعد از امضای قرارداد با توجه به اینکه اینقدر رای گیری ۵۰ ۵۰ و لب مرزی بود

متسون احمق نبود؛ او شصتش خبردار شد که اگه «شیو» بشه CEO، فردا از سر و رویش میره بالا و ادعای حق و وراثت میکنه؛ شیو هم آدمی هست که در یک مقطع تنها «حرف» خودش رو به کرسی می‌نشونه؛ در کل «شیو» رو خطری می‌دونست؛ برای خلاص‌شدن از دستش به «تام» رو آورد؛ متسون فقط یک سگ woof woof می‌خواست که تنها دستوراتش رو اطاعت کنه!

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,949
:D چرا میگین ساکشن؟ :D ترولی چیزیه؟ قضیه ای داره؟
کلا یل طولانی داریم تو این قضیه سخت نگیر
مانی هیست
دِ صد :D (the 100)
مَگَس (mgs)
...
ولی عجیب ترین و فان ترین دیدم برای ریک اند مورتی بود که عرب ها تغییرش دادن به طارق و مراد
og5bnchv0ih0gtpt2qtasjnyij-elrjgc8436fkopi4.jpg
به جری میگن یوسف به بث میگن بتول به سامر میگن سمیره
یه تیکه از دوبله عربی طارق مراد:
View attachment IMG_20230602_174210_540.mp4

آخرین ویرایش:

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
متسون احمق نبود؛ او شصتش خبردار شد که اگه «شیو» بشه CEO، فردا از سر و رویش میره بالا و ادعای حق و وراثت میکنه؛ شیو هم آدمی هست که در یک مقطع تنها «حرف» خودش رو به کرسی می‌نشونه؛ در کل «شیو» رو خطری می‌دونست؛ برای خلاص‌شدن از دستش به «تام» رو آورد؛ متسون فقط یک سگ woof woof می‌خواست که تنها دستوراتش رو اطاعت کنه!
مدیر عامل جلو بورد قدرتی نداره، هر موقع میخواست میشد برش داره تا اینکه رای گیری رو ببازه، رای گیری رو داشت میباخت مگه اینکه اونقدر اینا رو آنالیز داشت که میدونست آخر جلو هم وایمیستن

• Like
Reactions: big marty s

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
مدیر عامل جلو بورد قدرتی نداره، هر موقع میخواست میشد برش داره تا اینکه رای گیری رو ببازه، رای گیری رو داشت میباخت مگه اینکه اونقدر اینا رو آنالیز داشت که میدونست آخر جلو هم وایمیستن

دیگه «جسی آرمسترانگ» برای بالا بردن هیجان و التهاب ۲۰ دقیقه پایانی، این تصمیم رو گرفت که رای ۵۰-۵۰ بشه و همه‌چیز روی دوش «شیو» بیوفته؛ به نظرم آرمستراگ یک فیلم‌نامه‌نویس قهار در گیم_چنچر هست؛ از شروع اپیزود آخر اکثر فکر می‌کردیم که رومن در دادن رای تو شک‌وشبهه می‌افته ولی این اتفاق رخ نداد؛ خود کندال هم روی رومن مانور داده بود و بعد از رای رومن یک نفس راحت کشید؛ هیچ کس فکرش رو نمی‌کرد شیو اون کسی هست که قراره‌ تر بزنه به کندال؛ یکی از تفسیرهای من در مورد رای شیو این هست که تام نقطه ضعف او بوده؛ پشت اون مکث و نگاه تنفرآمیز شیو میشه هزارتا تفسیر ازش خارج کرد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یکی از معمولی ترین اندینگارو داشت بری بنظرم :D
به عنوان عشاق سریال انتظارم خیلی بیشتر بود.
البته راستش خودمم نمیدونم انتظارم چی بود دقیقا با توجه به سبکش :D ولی خب انگار هم میخواست دراماتیک باشه هم کمدی که تو هیچکدومم موفق نبود زیاد، پایان بندی شخصیتاشم دوست نداشتم.

درکل ولی هنوز یکی از جذاب ترین سریالای این چند سال بود بنظرم.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
در فاصله کم به شروع سریال جدید justified دیدن نسخه اصلی اش رو تموم کردم . یکی از اون سریال های جذابی بود که قوی شروع شد و قوی ادامه پیدا کرد و خیلی هم خوب تموم شد . شخصیت های جذاب و ریتم مناسب و دوری از شاخ و برگ اضافی . تیموتی الیفانت در نقش ریلان گیونز از اون شخصیت های تیپیکال و جذابه . اما والتون گاگینز در نقش منفی بوید غوغا می کنه و در هر سکانس حضورش بقیه بازیگرا رو در سایه قرار میده . حتی بازیگر قدری مثل سم الیوت هم زیر سایه بازی اش قرار می گیره .
در کل دیدنش رو به دوستانی که ندیدن صد درصد پیشنهاد می کنم

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
تیتراژ The Boys با استایل Succession:

(برا احتیاط که حالا یه درصد شاید اسپویل باشه، اگه سریال The Boys رو ندیدید، ویدیو رو پلی نکنید)

View attachment The Boys Intro (Succession Style)(720P_HD).mp4

تقریبا با همه سریالای معروف اینکارو کرده بودن ولی در مقایسه با بقیه(حتی The Office) این بنظرم خیلی تمیزتر بود و موزیکش خوب نشسته رو تصویر.

فردا هم به عنوان اولین دوشنبه‌ی بدون ساکسشن، پیشنهاد میکنم OST آلبوم سیزن ۴ رو گوش کنید و ۱۵۲ هزار بار Goosebumps در دقیقه رو تجربه کنید. در نهایت هم ورژن استودیویی آهنگ L to th OG رو گوش کنید که بشوره ببره اون فاز غم رو.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر