Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
Succession که مهم‌ترین جایزه و بهترین سریال درام را بُرد! امی همیشه حواسش به HBO هست.
بازی فوق العاده جرمی استرانگ که تنه به تنه ادنکرک میزد و سارا اسنوک و حتی نیکولاس براون رو کلاً کنار گذاشتن.

• Like
Reactions: ce7en44

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,562
نام
سپهر
بازی فوق العاده جرمی استرانگ که تنه به تنه ادنکرک میزد و سارا اسنوک و حتی نیکولاس براون رو کلاً کنار گذاشتن.

Succession رو ندیدم ولی در مورد بهترین بازیگر نقش مکمل زن به جولیا گارنر رسید که به نظرم حقش بود. هتریک کرد و دمشم گرم!

تو اپیزود هفتم و هشتم فصل چهارم اوزارک، گارنر غوغا می‌کنه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,997
نام
نـــــــویـــــــــد
خب منم دیشب Better Call Saul رو تموم کردم و عجب شاهکاری بود. وقتی سریالی به این کیفیت میبینی تازه میفهمی که ساخت سریال چقدر سخت و مشکله. بازیگرای فوق‌العاده عالی که همشون از جون و دل مایه گذاشتن و فکر میکنی اینا به دنیا اومدن برای همین نقش تو همین سریال. کارگردانی و فیلمبرداری در بالاترین سطح ممکن. نماهایی که بهمون میدن باور نکردنی بود واقعا. جاهایی که هیچ دیالوگی نیس. فقط دوربین داره حرکت میکنه و یه موسیقی بسیار زیبا هم پخش میشه و ما هم داریم نهایت لذت رو میبریم. داستانی که به بهترین شکل روایت میشه. رابطه‌ی شخصیتای سریال خیلی خیلی قوی و خوب و قابل لمسه. ازون سریالاس که کاملا درگیرش میشی و باهاش زندگی میکنی‌. سعی میکنی خودتو وارد دنیای سریال بکنی و بفهمی که چرا این اتفاق افتاد چرا اون کارو کرد آیا اینجا حق با اون بود یا نه، من اگه جاش بودم چیکار میکردم. وقتی برمیگردی میبینی از کجا به کجا رسیدیم و چه اتفاقاتی افتاده تو این مسیر واقعا حس عجیبی بود. تمام شخصیتای سریال دوس داشتنی بودن. شاید یکی از معدود سریالایی باشه که همه رو دوس داشتم اینقدر که خووب و قوی نقششونو ایفا میکردن. واقعا سخته تمام چیزایی که تو ذهنم هستش رو بنویسم چون خیلی زیاد میشه. کیم وکسلر شاید یکی از شخصیتایی بود که میتونم بگم از بقیه بیشتر دوسش داشتم. سکانسایی که با عصبانیت دیالوگ میگفت واقعا دیوانه کننده بودن. چقدر جذاب و گیرا بود این زن. ازونور خود جیمی یا چاک یا هاوارد و مایک و گاس و و ناچو و هکتور و لالو و تمام کرکترای اصلی و فرعی صرف نظر از مدت زمانی که توی سریال نقش داشتن. همگی در بهترین و بالاترین حد خودشون بودن. بتر کال سال بدون شک هنر خالص بود تو تمام زمینه‌ها. به همراه سوپرانوز و وایر، تبدیل به سومین سریالی شد که برای من جایگزینی نخواهد داشت. اگه هفتگی دنبال میکردمش قطعا خیلی بهتر میشد با دوستان بحث کرد ولی خب مهم این بود که بالاخره دیدمش. این مدت فقط دستم به مهدی کیج میرسید که برم باهاش درد دل کنم و یه جورایی فقط اون میدونه چه حالی داشتم موقع دیدن این سریال :D تجربه‌ی ناب و شگفت‌انگیزی بود از ثانیه‌ای که شروع شد تا ثانیه‌ی پایانی.

موفق باشیم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,162
نام
پویان
میره برای آبان یا مهر.. به جاش Kingdom لارس فون تریه رو ببین!
این The Kingdom: Exodus یه جورایی فصل سوم یه سریال دو فصلی به اسم The Kingdom از خود فون تریه است که مال دهه نود میلادیه و تو خود اسکاندیناوی ساخته شده.
تریلرش رو دیدم. از این کارای ترسناک با تم بیمارستان و تیمارستان و موحودات عجیب الخلقه است.
اصلا نمیتونم اینجور کارا رو نگاه کنم!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,562
نام
سپهر
این The Kingdom: Exodus یه جورایی فصل سوم یه سریال دو فصلی به اسم The Kingdom از خود فون تریه است که مال دهه نود میلادیه و تو خود اسکاندیناوی ساخته شده.
تریلرش رو دیدم. از این کارای ترسناک با تم بیمارستان و تیمارستان و موحودات عجیب الخلقه است.
اصلا نمیتونم اینجور کارا رو نگاه کنم!

پس علاقه‌ای به دوگما 95 نداری! (کینگدام عاملی شد که فون تریه بعدش منیفستو دوگما 95 رو در پاریس معرفی کنه).

سریال ترکیبی از کمدی سیاه، درام عاشقانه، سوپرنچرال، ترسناک و روان‌شناسانه است. فون تریه خیلی از تویین پیکس برای ساخت این سریال الهام گرفته بود.

• Like
Reactions: TheGodfather

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,162
نام
پویان
پس علاقه‌ای به دوگما 95 نداری! (کینگدام عاملی شد که فون تریه بعدش منیفستو دوگما 95 رو در پاریس معرفی کنه).

سریال ترکیبی از کمدی سیاه، درام عاشقانه، سوپرنچرال، ترسناک و روان‌شناسانه است. فون تریه خیلی از تویین پیکس برای ساخت این سریال الهام گرفته بود.
این کارای Creepy تا حدی برای من قابل تحمل هستند.
من همین فیلم خانه‌ای که جک ساخت فون تریه رو بهترین فیلم سال 2018 میدونم.
تویین پیکس و این مینی سریال اخیر وندینگ رفن، Too old to die young رو هم همینطور.
ولی بحث بیمارستان و تیمارستان که میشه... اصلا تحمل چنین محیط هایی رو دارم!

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,636
نام
Leo Fitz
درود
نمی دونم قبل تر کسی اشاره کرد یانه، ولی ‏خالق دارک یه سریال مغز بترکون جدید ساخته!
کارنامه طرف رو داشتم مرور میکردم دیدم یدونه فیلم سال 2010 ساخته بنام "سکوت".
تریلرش رو که دیدم، دیدم شباهت خیلی عجیبی به دارک داره...جنگل،دوچرخه، فرد گم شده...
بنظرم اون سال و اون فیلم چیزی نبوده که میخواسته و اومده با Dark حرفش رو کامل زده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر