mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
اونایی که مث من سریال The Walking Dead رو بیخیال شده بودن دوباره برن ببیننش! :D یه اتفاقات بسیار خفنی توی این فصل داره میفته که تمام حدش گمان های همه رو ریخته بهم! :D فصل دهم سریال هم تمدید شد و احتمالا برای فصل یازده هم تمدید میشه!
اذیت نکن :D
من از فصل 5 ولش کردم کلا، یعنی میگی برم ادامه شو ببینم؟ واقعا ارزششو داره؟ :D

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
اونایی که مث من سریال The Walking Dead رو بیخیال شده بودن دوباره برن ببیننش! :D یه اتفاقات بسیار خفنی توی این فصل داره میفته که تمام حدش گمان های همه رو ریخته بهم! :D فصل دهم سریال هم تمدید شد و احتمالا برای فصل یازده هم تمدید میشه!
من هنوزم دارم میبینمش اپزیود جدید رو هم دیدم منظورت از اتفاق خفن کدومه ؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,563
نام
سپهر
patrick-j-adams-suits-590x366.jpg

پاتریک جی. آدامز به تیم بازیگری فصل سوم سریال Sneaky Pete پیوست

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,375
اق

اقا راست میگه اذیت نکن...منم وسط فصل 3 دراپ کردم... :-??
شما که همون فصل های خوب ولش کردی پس کلا سراغش نرو چون هرچقدرم این فصلاش خوب باشه باز ب ای چند فصل اولش نمیرسه
البته من خودم دارم می بینم ولی اونقدرام اتفاقای خفن نیفتاده . نمیدونم دوستمون چیو میگه:D مثل همیشه دشمنان جدید پیدا شده ولی فعلا چیز خاصی ازشون ندیدیم ب بگیم خفن
این نظر شخصی منه:D

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
تاریخ پخش فصل چهارم مستر روبات مشخص نشده؟

فصل خوبی بود ولی بد تمام شد
سریالی که خودشو یک ضدامپریالیسم تمام عیار نشون میداد و با مونولوگای خفنش حرف دل 99 درصد رو میزد، ما رو سه فصل چرخوند و چرخوند و برگشت سر خونه اولش.
انگار که مشکلات دنیا با رفتن سرمایه دار ها تنها بهتر نمیشه بلکه اوضاع وخیم تر هم میشه. درسته که اویل کورپ بد و شیطانی هست ولی وجود این شیطان برای جهان لازمه.
مثل اون مثال قدیمی که یه قانون بد بهتر از بی قانونیه. خلاصش اینکه درسته که کاپیتالیسم بده و ما هم اینو میدونیم ولی نمیشه علیهش کاری کرد چونکه همینی که هست
(deal with it...) :/

• Like
Reactions: Radiance

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,719
نام
Ebrahim
love-death-robots-slice.jpg

تریلری پشم ریزون و پر از خین و خین ریزی:D از انیمیشن سریالی مورد انتظار Love, Death & Robots:x

اثری جدید که بدست تیم میلر و دیوید فینچر در دست ساخت است.

زمان پخش: 15 ماه مارس از نتفلیکس

1080p

دوستان، تریلر رو از دست ندین\m/خیلی خوف بود:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,180
نام
∂αнмα
View attachment 101494

تریلری پشم ریزون و پر از خین و خین ریزی:D از انیمیشن سریالی مورد انتظار Love, Death & Robots:x

اثری جدید که بدست تیم میلر و دیوید فینچر در دست ساخت است.

زمان پخش: 15 ماه مارس از نتفلیکس

1080p

دوستان، تریلر رو از دست ندین\m/خیلی خوف بود:D

آش شل قلمکار به این میگن خشونت تکنولژی انیمیشن سه بعدی , دو بعدی لایو اکشن و ... چی بشه خدا میدونه >:)

emma wat$on

کاربر سایت
Apr 20, 2012
55
نام
maziar
سلام
its always sunny in Philadelphia چجوریه؟‌شبیه کدوم سریاله؟ چرا انقدر تعداد فصلاش زیاده؟ ارزش دیدن داره ؟
شبیه سریال ساینفیلده، یعنی سیتکامی که داستان هر قسمتش زیاد ربطی به قسمت قبلش نداره، هر قسمتش راجب یه موضوع خاصه و اکثرا نگاه طنز و انتقادی به شرایط زندگی آمریکایی ها داره
اما راجب خود سریال، شدیدا پیشنهاد میشه:D توصیه من اینه فصل اولشو تحمل کن از فصل ۲ تازه جوون می گیره سریال، تعداد فصل هاش زیاده ولی تعداد قسمتاش کمه! خوبی این قضیه اینه که قسمت زائد نداره یا خیلی خیلی کم داره
خلاصه من عاشق شخصیتای این سریالم:D شاید یکی از کثیف ترین و بد ذات ترین شخصیتایی باشن که تا حالا دیدین!

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
سلام
از دوستان کسی اطلاع داره که ترتیب قسمت های کراس اور فصل 5 سریال فلش چی هست؟ :D
فلش -اروو-سوپرگرل
از توی همین کراس اور ی سریال دیگه هم دراوردن برای Batwoman
  • The Flash (part 1)
  • Season 5, Episode 9