hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
امروز قسمت آخر سیزن 2 فارگو رو دیدم. الان یه حس خیلی بدی دارم، ناراحتم. :(
انقد داستان پردازی و شخصیتا خوب و خفن بودن که دلم برا همشون حس می‌کنم تنگ میشه؛ مخصوصاً اون شخصیتایی که مُردن...
داد، اِد، بیر، لو، پدر زن لو، مایک میلیگان، هانزی، اون وکیله کارل... :( فقط با ده قسمت فارگو کاری کرد عاشق تک تک شخصیتا بشم...
اینکه هیچوقت دیگه یه همچین داستانی با همچین شخصیتایی نمی‌تونم ببینم به شدت آزارم میده
سیزن دوم فارگو یه اثر هنری بود، یه چیزی فراتر از فراز و نشی‌ب‌های مالوو و لستر نیگارد توی سیزن اول... بدون شک بهترین سریال امسال برای من بود.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,598
نمی دونم دوستان نامزدهای Critics Choice Awards رو اینجا گذاشتن یا نه. اما فکر کنم بچه ها اینجا خیلی باهاش حال کنن اغلب سریال های مورد علاقه بچه های این تاپیک تو لیست هست.
البته الان وقت ندارم همه بخش ها رو لیست کنم و فقط لیست بهترین سریال درام رو قرار می دم.
Empire
Mr. Robot
Penny Dreadful
Rectify
The Knick
The Leftovers
UnREAL

چندین صفحه قبل بحث سر leftovers زیاد بود. من نمی تونم مثل خیلی از دوستان به راحتی سریال رو به همه پیشنهاد کنم چون به نظرم سریال همه پسندی نیست اما می تونم گوش دادن به آلبوم موسیقی سریال(فعلا فقط فصل اولش رو تو تورنت پیدا کردم) رو پیشنهاد بدم.یعنی اگه سریال رو هم نمی خواید ببینید یه بار آلبومش رو حتما گوش بدید.

دانلود موسیقی متن فصل اول سریال The Leftovers

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
جایگزین فرندز چی هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

جایگزین که هیچی، فرندز تکه یه دونس اصن
41647140621581833127_Y%20(5).gif

اما جدای از شوخی تنها سریالی که میتونه جای فرنذز رو پرکنه Seinfeld هست، یه سیتکام سطح بالا و جذاب

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان چند تا راهنمایی می خواستم :
- سریال the 100 چه طوریه ؟ خوبه ؟ تینیجری هست ؟ ( اگه آره که بی خیال بشیم)
- سریال Stargate: Atlantis چه طوره ؟ تریلر فصل اول به نظرم خوب بود. ( مثل اینکه چند مینی سریال و چند سینمایی هم داره که به این سریال اصلی زبط دارن.) چه طوره ؟ بگیرم اینو ؟
- هانیبال ؟ ( میگیرمش ول کن :d)
- American horror story ؟؟ خوبه بگیرم ؟؟
- سریال House MD دوست دارم بگیرم.ولی یه کامنتایی خوندم ترسیدم.کم که نیست.بگیرم خوشم نیاد :d
- من اینا رو دارم.هر چی به نظرتون کمه بگید تا اضافه کنم.لیست دانلودم خالیه خالیه.یاری کنید مرا ... o:-) خلاصه یه چی بگید من بزنم دانلود.
Archer
- Band of Brothers
- Better Call Saul
- Breaking Bad
- Death Note
- Dexter
- Family Guy
- Fear the Walking Dead
- Friends
- Fringe
- Game of Throne
- Limitless
- Louie
- House of Cards
- Mr.Robot
- Primeval
- Rick and Morty
-Shameless
- Sherlock
- Sons of Anarchy
-South Park
- The Adventures of Sherlock Holmes
- The Adventures of TinTin
- The Killing
- The Leftovers
- The Mentalist
- The Pacific
- The Simpsons
- The Walking Dead
- The Wire
- True Detective
- Vikings
- The Knick
- Fargo
علاقه ای به دانلود lost و prison break و HIMYM هم ندارم.

این ها رو به لیستت اضافه کن

the blacklist
hannibal
boardwalk empire
ash vs evil dead
rome
jessica jones
daredevil
gotham

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
خب سریال Ash Vs. Evil Dead هفت قسمتی که اومده بود دیدم :d سریال خوبیه ولی بنظرم بیشتر انگار دارم فیلم میبینم تا سریال (یه فیلمی که به صورت 30 دقیقه 30 دقیقه داره دیده میشه)

البته اصلا خسته کننده نیست و جذابه بعدش نکته مثبت دیگه ی سریال هم جلو های ویژه فوق العادش هستش که واقعا با اینکه واسه سریاله ولی از خیلی فیلمای هم سبکش و

به روزش جلوتره در کل پیشنهاد میشه و ارزش دیدنو داره

pes06

کاربر سایت
Sep 3, 2015
77
جایگزین که هیچی، فرندز تکه یه دونس اصن
41647140621581833127_Y%20(5).gif

اما جدای از شوخی تنها سریالی که میتونه جای فرنذز رو پرکنه Seinfeld هست، یه سیتکام سطح بالا و جذاب

شنیدم مثل فرندز داستان خاصی نداره اگه میشه یک جایگزین دیگه معرفی کنین
میگن بیشتر از اینکه سیتکامی توی سبک فرندز باشه یه استنداپ کمدیه که مسائل روز امریکا رو مسخره میکرده

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,270
نام
Мojtaba
یکی از مشکلاتی که گریبان گیر همین سریال های خوب درام کم بیننده هست مشخص نبودن آیندشون هست که بیننده هم مثل سازنده ها تکلیفش رو نمیدونه. این قسمت با یک Cliffhanger اساسی به پایان رسید الان معلوم نیست دکتر تکری مرده یا رفته تو کما. از یک طرف کلایو اوون تو مصاحبه اش گفته " اینجوری به نظر می رسه که مرده" و البته کاراکترش هم ستون فقرات سریال هست از طرف دیگه مثل اینکه قرار بوده سریال فقط برای دو فصل باشه و صحنه پایانی هم انگار القا میکنه که کار تموم شده و تکری مرده. خلاصه که الان وضعیت سریال مشخص نیست و Cinemax گفته به نویسنده ها که متن فصل سوم رو بنویسن تا بعدا تصمیم بگیرن ادامه بدن یا نه. امیدوارم فصل سوم تو دستور کارشون باشه هر چقدر هم آمار بیننده هاش کم باشه چون واقعا کشش سریال برای ادامه دادن خیلی زیاده.
***8216;The Knick***8217; Season 3? Cinemax Orders Script for First Episode, Creators Attached | Variety

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
جالبه کسی اشاره نکرد!
بیگ بنگ این قسمت آخرش جز بهترین اپیزودای کل سریال بود :D یعنی مثل روزای اوج سریال پخش زمین بودم از خنده =)) کل اپیزودم هماهنگ کرده بودن با اکران استار وارز و داستانش در مورد استار وارز بود بشدت خوب در اومد بود، چی میشد همه اپیزوداشو اینقدر خوب میساختن.
فعلا بالاترین ریت رو داره تو IMDB تو کل اپیزودای سریال :D منتقد IGN ـم 9 داده کلی تعریف کرده.
این 4-5 اپیزود قبلیشم خوب بود داره کم کم خوب میشه سیزن 8 افتضاح خالص بود 9 ـشم تا 4-5 اپیزود اول خیل معمولی بود ولی از زمانی که یک خط داستانی جدید واسه سریال شروع کردن روند خوبی گرفته.
این افتش با موهای پنی رابطه مستقیم داره از زمانی که کوتاه کرد سریال افت جدی کرد الان داره به حالت اول برمیگرده سریالم داره خوب میشه :D :D :D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
جایگزین فرندز چی هست

فرندز انصافا یک دونست . ولی اگه بخوایم یک نمونه نزدیک بهش نام ببریم بهترین گزینه آشنایی با مادره . چون سبک فرندز سیت کام رومنسه. و تا جایی که من ذهنم کار می کنه تنها سیت کام رومنس همین آشناییه .

اگه نه رمانس بودن اش خیلی مد نظرت نیست two and a half men رو شروع کن ببین باهاش حالی می کنی یا نه . اونم البته 9 سیزن اولش خیلی بهتره تا چند سیزن آخرش.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
بشینید کمدی های بریتیش ببینید تا رستگار بشید:d عالین همشون.

Monty Python
Fawlty Towers
Black Books
Only fools and horses
Coupling
BlackAdder
Father Ted
Red Dwarf
Mind Your Language
این چندتا رو ببینید بعد یه مدت دیگه فقط کمدی بریتیش نگاه خواهید کرد:d فقط قدیمی هستن بیشترشون دیگه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,170
نام
پویان
سلام
قسمت 11 فصل نهم بیگ بنگ تئوری یکی از بهترین و خنده دارترین قسمت های این سریال بود. :d :x
اگه قرار باشه از بین این 194 قسمتی که تا حالا پخش شده, پنج تا رو به عنوان بهترین و خنده دار ترین قسمت ها انتخاب کنیم, قطعا یکی از اون پنج قسمت, قسمت 11 فصل نه خواهد بود.
20 دقیقه کال داشتم قهقه میزدم! =)) =)) =))

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
داش کنسل نمیشه . تازه راه افتاده . شبکه اش hbo است . کنسلی هاش تو این سال های اخیر اکثرا سریال هایی بودن که هیچ کی نمی دید. امتیاز بالایی گرفته فصل دوش . از این چیز ها درباره فصل یک هم می گفتن . در حالیکه اون موقع شانس تمدیدش خیلی کمتر بود چون سریال ریت بالایی نداشت
داداش پس چرا Hannibal کنسل شده؟ نمراتش که بالا بود, بیننده هاش هم تا جاییکه شنیدم اون جور افت نکرده بود که بخواد کنسل بشه! درست برعکس سریال تینیجری مثل TVD که خیلی ها وسط کار ولش کردن و نمراتش هم در کمال شگفتی بعد از گذشت 4 فصل و با وجود اینکه خیلی ها بهش از قبل رای داده بودن اومد پایین!

راستی PoI هم با وجود بیننده های بالا و متای بالا داره کنسل میشه و جای 7 فصل دارند داستان سریال رو توی فصل 5 به اتمام میرسونند. حتی نویسنده سریال هم تو مصاحبه ای که انجام داده بود صراحتا گفت داستان سریال کشش 7 فصل رو داره اما بخاطر مخالفت CBS مجورا سریال رو توی فصل 5 به اتمام برسونند مگر اینکه شبکه دیگه ای این سریال رو ادامه بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر