Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
داداش پس چرا Hannibal کنسل شده؟ نمراتش که بالا بود, بیننده هاش هم تا جاییکه شنیدم اون جور افت نکرده بود که بخواد کنسل بشه! درست برعکس سریال تینیجری مثل TVD که خیلی ها وسط کار ولش کردن و نمراتش هم در کمال شگفتی بعد از گذشت 4 فصل و با وجود اینکه خیلی ها بهش از قبل رای داده بودن اومد پایین!

راستی PoI هم با وجود بیننده های بالا و متای بالا داره کنسل میشه و جای 7 فصل دارند داستان سریال رو توی فصل 5 به اتمام میرسونند. حتی نویسنده سریال هم تو مصاحبه ای که انجام داده بود صراحتا گفت داستان سریال کشش 7 فصل رو داره اما بخاطر مخالفت CBS مجورا سریال رو توی فصل 5 به اتمام برسونند مگر اینکه شبکه دیگه ای این سریال رو ادامه بده.

Hannibal فصل 3 اش خیلی بیننده هاش افت کرد

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
داداش پس چرا Hannibal کنسل شده؟ نمراتش که بالا بود, بیننده هاش هم تا جاییکه شنیدم اون جور افت نکرده بود که بخواد کنسل بشه! درست برعکس سریال تینیجری مثل TVD که خیلی ها وسط کار ولش کردن و نمراتش هم در کمال شگفتی بعد از گذشت 4 فصل و با وجود اینکه خیلی ها بهش از قبل رای داده بودن اومد پایین!

راستی PoI هم با وجود بیننده های بالا و متای بالا داره کنسل میشه و جای 7 فصل دارند داستان سریال رو توی فصل 5 به اتمام میرسونند. حتی نویسنده سریال هم تو مصاحبه ای که انجام داده بود صراحتا گفت داستان سریال کشش 7 فصل رو داره اما بخاطر مخالفت CBS مجورا سریال رو توی فصل 5 به اتمام برسونند مگر اینکه شبکه دیگه ای این سریال رو ادامه بده.
(گوگل کنید):| Friday night death slot
NBC دست به کنسل کردنش خوبه...به غیر از Grimm چیزی تو شبکه ی NBC دووم نمیاره:|...به علاوه NBC شب های پخش هانیبال رو تغییر داد به جمعه ها...حدود 80% سریالای جمعه شبا کنسل میشن چون تعداد بیننده ها خیلی پایینه تو اون شب.فکرکنم تو سیزن 2 بود که تغییر دادن برنامه شو..بعدم سیزن 3 دوباره جابجایی داشت و تعداد بیننده ها به شدت افت کرد...و کنسل شد

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
سلام فصل دوم Hannibal رو جمعه 6 قسمت دیدم ! و تموم کردم . اصلا نمیشد نبینی . فوق العاده بود بر خلاف فصل اول که تا قسمت 9و10 خسته کننده بود . خواستم بگم حتما یجوری فصل 1 رو تموم کنید و لذت رو با فصل 2 تجربه کنید .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
منم اپیزود 6 فصل سوم رو امروز دیدم و باز هم طبق معمول کرک و پر ریزون :d :x باورم نمیشه فقط 7 قسمت دیگه دارم برای دیدن.

قسمت آخر این فصل ریت 9.8 رو داره :o :| آخر من چگونه میتوانم صبر کنم :((
:d

درکنارش Rick And Morty رو شروع کردم :d خیلی باحاله انصافا. بعضی وقتها یه دیالوگای جالبی رد و بدل میشه، باورم نمیشه دارم انیمیشن میبینم !
پیشنهاد میشه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بالاخره Jessica Jones تموم شد...
در یک ریویو کوتاه، میتونم بگم یک سریال هرچند ریشه های ابر قهرمانیشو حفظ کرد، ولی خیلی در اینکه فضای بزرگسالانه و خیلی جدی داشته باشه واقعا موفق بود! حتی تمرکز روی توانایی های جسیکا و لوک کیج واقعا زیاد نبود... (توانایی پرواز یا همون پرش بلند جسیکا UnderUsed ترین چیزی بود که دیدم :| ولی در عوض Real تر کرد داستانو) داستان عالی بود و پیچیدگی های خیلی عالی ای داشت!کاراکتر ها هر کدوم خیلی خوب بودن! هرچند حس میکردم کاراکتر های اضافی کم نیستند ولی درکل خوب بود. کاراکتر کیلگریو هم که غیر قابل وصف بود! از بهترین ویلن هایی بود که دیده بودم! شاهکار بود کیلگریو! بازی دیوید تننت با اون لهجه بریتیشش دل نشین ترین قسمت داستان بود!
سریال نیمه ی دومش خیلی عالی تر میشه (هرچند نیمه ی ااولش هم عالیه) و فقط به نظرم پایان اونقدر ها عالی نبود... هرچند سوالات بی پاسخ موند که خوب فصل های بعد هم هست، ولی همون پایان یافتن داستان اصلی فصل به نظرم تا حدی کلیشه ای و قابل حدس بود!
من هنوز Daredevil رو ندیدم ولی اینو خیلی دوست داشتم! حتما حتما ببینینش!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بشینید کمدی های بریتیش ببینید تا رستگار بشید:d عالین همشون.

Monty Python
Fawlty Towers
Black Books
Only fools and horses
Coupling
BlackAdder
Father Ted
Red Dwarf
Mind Your Language
این چندتا رو ببینید بعد یه مدت دیگه فقط کمدی بریتیش نگاه خواهید کرد:d فقط قدیمی هستن بیشترشون دیگه.

بلک آدر رو و کاپلینگ رو شروع کردم . واقعا عالین .

ضمن این که به نظرم سرور کمدی های بریتیش رو فراموش کردید. البته اون رو همه تو دوران طفولیت به وفور دیدیم . مستر بین

- - -ویرایش - - -

دوستان تا حدی جواب دادند شبکه با شبکه فرق می کنه . nbc که هانیبال رو داده ید طولانی داره تو کنسل کردن سریال های خوبش. قبلا فلش فوروارد بود حالا هانیبال گل سرسبدشونه . ولی hbo تا حایی که من یادمه یک روم رو انگار کنسل کرده بود یکی هم hello ladies که این آخریه رو اصلا کسی نمی دیدش و من هم که دانلود کرده بودم با یک کمدی آبکی و لوس طرف بودم .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
rome کنسل شده ولی بازم ارزش دانلود داره ؟

روم درسته که کنسل شده ولی سریال تو همین دو فصل به خوبی قصه اش رو به اتمام می رسونه . به همه کاراکتر ها طبق روایت تاریخی اش می پردازه و سرو سامون میده . صد در صد ببینش

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اگه میشه رده بندی ۲۰ سریال برتر از imdbبگین

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

سایت که ***** نیست، یکم زحمت بدین به انگشتان عزیز و دوتا کلیک بکنید و برید ببینید :| نظر اختصاصی IMDB هم نیست، مردم میرن ریت میدن، پس از نظر IMDB نیست از نظر مردمان عادی و اینترنت نشینان هست.

----

Top 20:

1- One Punch Man
2- Breaking Bad
3- Game Of Thrones
4- The Wire
5- Rick And Morty
6- Sherlock
7- The Sopranos
8- Last Week Tonight With Oliver
9- Avatar: The Last Airbender
10- True Detective
11- Leyla And Mecnun
12- Firefly
13- Fullmetal Alchemist
14- Fargo
15- Ash Vs Evil Dead
16- Arrested Development
17- Narcos
18- House Of Cards
19- Batman: The Animated Series
20- The Twilight Zone

آخرین ویرایش:

sabersk7

کاربر سایت
May 7, 2015
43
سایت که ***** نیست، یکم زحمت بدین به انگشتان عزیز و دوتا کلیک بکنید و برید ببینید :| نظر اختصاصی IMDB هم نیست، مردم میرن ریت میدن، پس از نظر IMDB نیست از نظر مردمان عادی و اینترنت نشینان هست.
دادا نمیدونم ف ی ل ت ر ه یا نه
ولی من نمیتونم برم تو سایتش
ضمنا من نگفتم که IMDbبه سریالا نمره میده.یه کم دقت کن

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

a-z101

کاربر سایت
Oct 25, 2014
44
نام
امیر حسین
بشینید کمدی های بریتیش ببینید تا رستگار بشید:d عالین همشون.

Monty Python
Fawlty Towers
Black Books
Only fools and horses
Coupling
BlackAdder
Father Ted
Red Dwarf
Mind Your Language
این چندتا رو ببینید بعد یه مدت دیگه فقط کمدی بریتیش نگاه خواهید کرد:d فقط قدیمی هستن بیشترشون دیگه.
مخصوصا Only fools and horses فصل ششمش عالیه با اینکه مدت زمانش شد 1 ساعت بازم عالی بود ، بعضی از کمدیا تو 20 دقیقه آدم به زور چند تا لبخند میزنه بعدش این تو یه ساعت از اول تا اخرش میخندیدی .
قسمت های مخصوصش هم عالیند از همه بهتر to hull and back .

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
چقدر این The Wire و The Shield عالین
جزوِ اون دسته از سریال هایی هستن که دوست ندارم تمومشون کنم ینی فوق العاده ان این 2تا سریال
تازه فهمیدم این همه تعریف و تمجید و جایزه های مختلف الکی نبوده
از الان ناراحتِ اینم که میدونم بالاخره تموم میشن
100 درصد پیشنهاد میشه از دست ندید که واقعا 2تا از بهترین سریال های این چند سالِ هستن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این لوکیشن های این فصل Luther همونا تو Broadchurch نبودن؟

فکر کنم همون منطقه بود، شباهت که فوق العاده زیاد بود ولی به احتمال زیاد همون Broadchurch بود.

عجب شروع نابود کننده و خوبی هم داشت فصل چهارم Luther، همون چیزی که میخواستم :x ولی کمه بخدا دو تا قسمت :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر