Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
اقا وحید قضیه این فصل Luther چیه ؟ تو IMDB دو تا قسمت واسه فصل 4 زده که جفتشونم Air Dateشون 17 دسامبر هست؟
یعنی کلا 2 قسمته این فصل؟بعد معلوم شده که این فصل ، فصل اخر هست یا نه؟
من مدتی بود بهم توصیه کرده بودن چند تا از دوستام که Luther رو ببینم ولی بخاطر اون کنسلی که سریال داشت گفتم منتظر بمونم ببینم تکلیفش چی میشه که یه دفعه مثل Hannibal ضد حال نخورم.
و اینکه شبیه ترین سریال به Luther رو چه چیزی معرفی میکنی؟(برا اینکه با جو سریال اشنا شم و یه ایده ای داشته باشم راجع بهش)

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اقا وحید قضیه این فصل Luther چیه ؟ تو IMDB دو تا قسمت واسه فصل 4 زده که جفتشونم Air Dateشون 17 دسامبر هست؟
یعنی کلا 2 قسمته این فصل؟بعد معلوم شده که این فصل ، فصل اخر هست یا نه؟
من مدتی بود بهم توصیه کرده بودن چند تا از دوستام که Luther رو ببینم ولی بخاطر اون کنسلی که سریال داشت گفتم منتظر بمونم ببینم تکلیفش چی میشه که یه دفعه مثل Hannibal ضد حال نخورم.
و اینکه شبیه ترین سریال به Luther رو چه چیزی معرفی میکنی؟(برا اینکه با جو سریال اشنا شم و یه ایده ای داشته باشم راجع بهش)

آره درسته، فصل چهارم دو قسمت بیشتر نیست. قسمت دوم هم امروز لینک هاش اومده و میتونید دانلود کنید ( امروز روز خوبی نیست :( )
مشخص نیست که فصل آخر هست یا نه چون هنوز درست و حسابی نگفتن تکلیف سریال چیه و جز دسته کنسلی ها هم هنوز نرفته ولی یه شایعاتی از ساخت نسخه آمریکایی اش هست که اگه واقعی باشه پس این فصل قاعدتا باید فصل آخر باشه تا تداخلی با ورژن آمریکایی نداشته باشه.
نه از لحاظ داستان و اینا مشکلی نیست، داستان تو همون فصل سوم هم بنظرم خوب تموم شد و پایان نسبتا مناسبی داشت هر چند باز بود
والا شبیه ترین رو شاید بتونم بگم Sherlock از لحاظ روند داستانی ولی از مورد جو و فضای سریال بیشتر شاید شبیه Killing و Top Of The Lake و ... باشه. در کل سریال خوبی و تو ژانر خودش قطعا یکی از بهترینا هست و دیدنش توصیه میشه.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
آره درسته، فصل چهارم دو قسمت بیشتر نیست. قسمت دوم هم امروز لینک هاش اومده و میتونید دانلود کنید ( امروز روز خوبی نیست :( )
مشخص نیست که فصل آخر هست یا نه چون هنوز درست و حسابی نگفتن تکلیف سریال چیه و جز دسته کنسلی ها هم هنوز نرفته ولی یه شایعاتی از ساخت نسخه آمریکایی اش هست که اگه واقعی باشه پس این فصل قاعدتا باید فصل آخر باشه تا تداخلی با ورژن آمریکایی نداشته باشه.
نه از لحاظ داستان و اینا مشکلی نیست، داستان تو همون فصل سوم هم بنظرم خوب تموم شد و پایان نسبتا مناسبی داشت هر چند باز بود
والا شبیه ترین رو شاید بتونم بگم Sherlock از لحاظ روند داستانی ولی از مورد جو و فضای سریال بیشتر شاید شبیه Killing و Top Of The Lake و ... باشه. در کل سریال خوبی و تو ژانر خودش قطعا یکی از بهترینا هست و دیدنش توصیه میشه.
فصل آخر هست و با انتشار قسمت دوم این سریال به پایان رسید.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فصل آخر هست و با انتشار قسمت دوم این سریال به پایان رسید.

همین چند دقیقه پیش قسمت دوم رو دیدم ولی داستان سریال هنوز باز بود و بنظر نمیومد پایان پایان باشه.
بصورت کلی اگه پایان سریال بود، اصلا حسن ختام خوبی نبود، نه خود کیفیت قسمت دوم و نه جوری که تموم شد و داستان رو بازگذاشت.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
همین چند دقیقه پیش قسمت دوم رو دیدم ولی داستان سریال هنوز باز بود و بنظر نمیومد پایان پایان باشه.
بصورت کلی اگه پایان سریال بود، اصلا حسن ختام خوبی نبود، نه خود کیفیت قسمت دوم و نه جوری که تموم شد و داستان رو بازگذاشت.
والا منم در جریان اخبار این سریال نیستم و خودم تازه فصل 1 رو شروع کردم، ولی همه سایت های دانلود زدند به اتمام رسیده. یکی از دوستان هم چند صفحه قبل اعلام کرد که فصل آخره.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
از قرار معلوم David Fincher تو سربالی که قراره برای Netflix بسازه از Charlize Theron استفاده میکنه. طبق خبر Deadline این سریال اسمش "Mindhunter"هست.

سریال برگرفته شده از کتابی با همین نام یعنی Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit هستش که تو سال 96 توسط John Douglas و Mark Olshaker نوشته شد.

Theron هم نقش اصلی رو ایفا میکنه هم نقش تهیه کنندگی .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تا الآن 4 تا اپیزود از Ash Vs Evil Dead رو دیدم و به شدت عالی بوده! اصلاً فکر نمیکردم در این حد خوشم بیاد. :D ترکیب محشری از صحنه های خشن و ترسناک، طنز جالب و باحال و حالت درپیت و خز (به شکل عمدی) و البته آهنگ های به شدت خفن و مطابق با سلیقه من باعث شده یه چیز مشتی و باحال درست بشه که دیدنش برای هر علاقمند به این جور چیزا واجب و الزامی ـست! :D

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها سریال قوی و تاپ تو ژانر Sci-Fi/Mysterios چی رو پیشنهاد میدین؟ این چند ساله سریال تاپ تو این سبک خیلی کم شده! یه فرینج تو ژانر Sci-Fi/Mysterios بود که خیلی دوستش داشتم, زمان خودش لاست هم خیلی خوب بود که البته لاست بیشتر تو ژانر Adventure با چاشنیه Fantasy بود تا Sci-Fi/Mysterios .

این دوتا سریال چطورند؟

Wayward Pines

The Leftovers

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بچه ها سریال قوی و تاپ تو ژانر Sci-Fi/Mysterios چی رو پیشنهاد میدین؟ این چند ساله سریال تاپ تو این سبک خیلی کم شده! یه فرینج تو ژانر Sci-Fi/Mysterios بود که خیلی دوستش داشتم, زمان خودش لاست هم خیلی خوب بود که البته لاست بیشتر تو ژانر Adventure با چاشنیه Fantasy بود تا Sci-Fi/Mysterios .

این دوتا سریال چطورند؟

Wayward Pines

The Leftovers
دومی رو حتما ببین . . .
پ.ن : اگه میخوای به عمق کار پی ببری یـ سرچ تو همین تاپیک بزن نظرات بربچ رو بخون تا با کله بری سریالو ببینی :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من نشستم سیزن 1 سریال فارگو رو دیدم باورم نمیشه که میگن(میگید) سیزن 2 بهتر از سیزن 1 هست:x
من خودم تا اپیزود 5 فصل 2 بهتر بودنش رو اصلا قبول نداشتم بعد کم کم قبول کردم :D
فصل اول خیلی خوب بود و یکی خصوصیتش این بود که دوتا شخصیت ساده داشت که خیلی رو شخصیت پردازیشون کار شده بود و آدم با همون اپیزود اول کلی باهاشون ارتباط برقرار میکرد، کل داستان هم هول این دو شخصیت اتفاق میوفتاد و چیز پیچیده ای اون بین نبود اما فصل دوم شخصیتا زیاد بودن و این حالت پیش نمیومد اما!! فصل دوم از نظر هنری و فلسفی بشدت از فصل اول قوی تره و همینطور پیچیده تر از فصل اول هم هست، اون دیالوگا اون کات و تدوین خفن، اون روابط بین کارکترا، اون جو و اتمسفر خفن، اون پایان همه چیزش فوق العاده بود.
فقطم بچه های اینجا نمیگن منتقدا که رسما روانی این فصلش شده بودن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر