Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
لوتر قسمت اولش خیلی خوب بود. ولی سه ساعت برا فصل اخر خیلی کمه. دیگه از mini-series تبدیل شده به micro-series :ی

syfy هم سراغ سه تا کتاب علمی تخیلی خیلی معروف رفته تا بلکه بعد از مدت ها یه سریال خوب ازش ببینیم. هر سه تاشونم قسمت اولشون پخش شده.
Childhood’s End که اقتباس از رمان آرتور سی کلارک هست که توش آدم فضایی ها به زمین اومدن و با تکنولوژی پیشرفته ای که با خودشون اوردن یه جور utopia برا آدما درست کردن ولی گویا خیلی طرفدار آزادی فردی و ... نیستن. مینی سری هست و شش ساعته.
The Magicians سریال دومه که درمورد شعبده بازها و مدرسه ی مخصوص شعبده بازیه. به شدت سریال تین ایجری میزنه و فکر نکنم زیاد جالب باشه.
The Expanse آخری و بهترینشونه که یه سری گفتن بعد از Battlestar Galactica بهترین اسپیس اپرای syfy بوده. داستانش تو آینده اس که آدم ها تقریبا همه ی منظومه ی شمسی و متعلقاتش رو زیر پا گذاشتن. شخصیت اصلیش یه کارگاه هست که ماموریت داره یه زن مرموز رو پیدا کنه و در این بین کشتی های فضایی مدام به جون هم می افتن. نویسنده های Children of Men خالق سریالن.

این سه تا رو که پویا معرفی کرد برای علاقه مند ها مثل خودم:

Childhood's End کامل اومده لینکاش، سه قسمته و همون مینی سریال هست و تمام.

The Expanse هم 4 قسمتش با هم اومد.

اونی یکی هم مهم نیست :ذی

نقد های دوتا سریال هم خیلی میکسه البته.

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
the last kingdom دقیقا میشه گفت آخرای سریال vikings باشه ، شایدم با هم داستانش تداخل داشته باشه .
هرچند بازیگرای وایکینگز رو نمیشه با این سریال مقایسه کرد و روندش و کلا همه چیزشو ولی در مجموع من از این فضای اسکاندیناوی لذت میبرم و خیلی خوبه .
outlanders هم یجورایی در همین زمینست .
با این تفاوت که ایندفعه برعکسه و انگلیسیا دارن حمله میکنن به اسکاندیناوی ها ...

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,396
نام
Matthew
فاینال سیزن دوم هانیبال رو همین الان دیدم تموم شد.

چیزی ندارم که بگم :o

در ضمن، برای اولین بار بود که موسیقی ای به این زیبایی رو با هیجان و ریتم سریال درک میکردم. واقعا خارق العاده بود.

پ.ن: :d اگر ندید پیشنهاد میکنم، به دوستای خودم هم به چندتاشون پیشنهاد کردم.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان چند تا راهنمایی می خواستم :
- سریال the 100 چه طوریه ؟ خوبه ؟ تینیجری هست ؟ ( اگه آره که بی خیال بشیم)
- سریال Stargate: Atlantis چه طوره ؟ تریلر فصل اول به نظرم خوب بود. ( مثل اینکه چند مینی سریال و چند سینمایی هم داره که به این سریال اصلی زبط دارن.) چه طوره ؟ بگیرم اینو ؟
- هانیبال ؟ ( میگیرمش ول کن :d)
- American horror story ؟؟ خوبه بگیرم ؟؟
- سریال House MD دوست دارم بگیرم.ولی یه کامنتایی خوندم ترسیدم.کم که نیست.بگیرم خوشم نیاد :d
- من اینا رو دارم.هر چی به نظرتون کمه بگید تا اضافه کنم.لیست دانلودم خالیه خالیه.یاری کنید مرا ... o:-) خلاصه یه چی بگید من بزنم دانلود.
Archer
- Band of Brothers
- Better Call Saul
- Breaking Bad
- Death Note
- Dexter
- Family Guy
- Fear the Walking Dead
- Friends
- Fringe
- Game of Throne
- Limitless
- Louie
- House of Cards
- Mr.Robot
- Primeval
- Rick and Morty
-Shameless
- Sherlock
- Sons of Anarchy
-South Park
- The Adventures of Sherlock Holmes
- The Adventures of TinTin
- The Killing
- The Leftovers
- The Mentalist
- The Pacific
- The Simpsons
- The Walking Dead
- The Wire
- True Detective
- Vikings
- The Knick
- Fargo
علاقه ای به دانلود lost و prison break و HIMYM هم ندارم.

آخرین ویرایش:

pes06

کاربر سایت
Sep 3, 2015
77
بزرگترین مشکل فرندز اینه بعد از تموم شدنش انگار چند تا از دوستاتو از دست دادی(از بس خوب پرداخت میشن شخصیتا) ، قسمت آخر برای من خیلی غم انگیز بود ،سعی کردم جاشو با بیگ بنگ و مدرن فامیلی پر کنم ولی خوب فرندز یه چیز دیگه ای بود

واقعا فرندز شاهکاره دادا

بیگ بنگ اشغال بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

pes06

کاربر سایت
Sep 3, 2015
77
منم موقع دیدن یکم جو گیر بودم اما الان که فکر میکنم
واقعا ضعیف بود فصل دوم ! خیلی ضعیف بود
جالبه موقع پخش فصل دوم خیلیا فصل یک رو زیر سوال بردند : | و حتی بازی مک کانهی رو اغراق آمیر خوندند : |||

تازه میخواستم دانلود کنم
ینی تا این حد سریال بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
دوستان چند تا راهنمایی می خواستم :
- سریال the 100 چه طوریه ؟ خوبه ؟ تینیجری هست ؟ ( اگه آره که بی خیال بشیم)
- سریال Stargate: Atlantis چه طوره ؟ تریلر فصل اول به نظرم خوب بود. ( مثل اینکه چند مینی سریال و چند سینمایی هم داره که به این سریال اصلی زبط دارن.) چه طوره ؟ بگیرم اینو ؟
- هانیبال ؟ ( میگیرمش ول کن :d)
- American horror story ؟؟ خوبه بگیرم ؟؟
- سریال House MD دوست دارم بگیرم.ولی یه کامنتایی خوندم ترسیدم.کم که نیست.بگیرم خوشم نیاد :d
- من اینا رو دارم.هر چی به نظرتون کمه بگید تا اضافه کنم.لیست دانلودم خالیه خالیه.یاری کنید مرا ... o:-) خلاصه یه چی بگید من بزنم دانلود.

علاقه ای به دانلود lost و prison break و HIMYM هم ندارم.
آره تینیجریه مثل بقیه سریالا CW
این Stargate ـو نمیدونم :D
American Horror story خودم یک فصل با اینکه طرفدار ترسناک هستم ولی به دلم ننشست، هر فصلش با فصل دیگه متفاوته از هر فصلی بخوای میتونی شروع کنی که میگن فصل 5 ـم خیلی خوبه.

لیستتم چند تا کم داره:
Doctor Who
Sopranos
Hannibal
24
seinfield
Mr Robot
OZ
Daredevil
The shield
six feet under
the big bang theory
ash and evil dead

این سه تا سریالی هم که گفتی علاقه داشته باش هر سه تاشون خیلی خوبن :D :D

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
فصل جدید vikings رفت برا 18 فبریه ، 20 قسمتی هم هست . 10 قسمت اول پخش میشه و بقیش میره برا آخر سال

osxxm09spgllkbnxbsu0.jpg

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان هانيبال جزو سريال‌هاي هيجاني حساب ميشه يا نه؟

والا نظراتو كه ميخونم بعضي‌هاي ميگن هستش و بعضي ميگن نه و موندم بالاخره ببينمش كنم يا نه.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim

والا نظراتو كه ميخونم بعضي‌هاي ميگن هستش و بعضي ميگن نه و موندم بالاخره ببينمش كنم يا نه.

روایت داریم ندیدن هانیبال جز گناهان کبیره حساب می شه بعضی مواقع به خودم می گم کسی بهتر از mads mikkelsen نیست نقش هانیبال رو بازی کنه حالا خودت حساب کن هیجانی یا نه

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,396
نام
Matthew

درام حساب میشه. اما هر قسمت هیجانش بالاس. پر از دیالوگ های مفهومی و زیبا و البته با بازی فوق العاده بازیگراش بخصوص Mads Mikklesen. بازیگراش جایزه های زیادی بردند. موسیقی سریال دیوانه کنندست و علاوه بر اینها تمام آیتم های سریال فوق العاده زیبا کار شده. سیزن 1 و 2 هردوش عالی بودند، اما خب فاینالی که سیزن 2 داشت رو من
به شخصه تو هیچ سریالی تو عمرم ندیده بودم (البته کم سریال میبینم :d )
و اینکه تاحالا نشده بود تو سه هفته ایم حدودا من دو تا سیزن از یه سریال رو ببینم. تازه خیلی از روزها منتظر بودم قسمت ها دانلود شه.

فقط یکمی خشونتش زیادی زیاده :d شاید دلت نیاد. ولی شک نکنه ارزش دیدن داره خیلی زیاد. :x

پ.ن: برم قسمت 2 سیزن سوم رو ببینم :p :dZ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر