majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,385
نام
Majid
فیلم ها و سریال های شرلوک چقدر به کتاب هاش وام دارند؟ داستان هاش با کتاب مرتبط اند؟ بازیگرانش میتونند بخوبی کتاب هاش شخصیت های اصلی رو (شرلوک و واتسون) رو تعریف بکنند؟. تقریبا همه کتاب هاش رو خوندم اصلا سمت سریال و فیلم هاش نرفتم. میترسم گند بزرگی به تصوری که من از این شخصیت ها و اون تجسمی که از فضا و عصر ویکتوریایی لندن دارم بزنند.
اون دوتا فیلمی که رابرت داونی توش بازی میکنه که هیچ حالا دیدن یا ندیدنش خیلی مهم نیست ولی سریالش ندیدنش یکی از بزرگترین اشتباهات هست :D
عصر ویکتوریای لندنی هم توش وجود نداره و مینی سریال شرلوک تو زمان حال اتفاق میوفته ولی شخصیتا عوض نشدن!

در کل سریالش چیزی نیست که آدم نگران باشه گند بخوره تو خاطره آدم از شرلوک :D شک نکن بعد از دیدن سریال سه برابر عاشق شرلوک میشی :D
تو لیست TOP 5 بنده هست
با وجود اینکه اینکه این سریال شرلوک هم 2 تا بازیگر فوق العاده داره و همه ی اون هایی که میبینن خیلی راضین :-"
حالا حتما باید محیط ویکتوریایی لندن داشته باشه؟ :D
شخصیتا که فرقی ندارن فقط مدرن شدن :D داستانم که بشدت شاخ هست و هر اپیزودم از اپیزود بعدی شاهکار تر :x

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
در کل سریالش چیزی نیست که آدم نگران باشه گند بخوره تو خاطره آدم از شرلوک :biggrin1:
اتفاقا دلیلی که من نمیبینمش اینه :
ggf6f1yuohh8hkhqo08c.jpg

با وجود اینکه اینکه این سریال شرلوک هم 2 تا بازیگر فوق العاده داره و همه ی اون هایی که میبینن خیلی راضین :-"

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
حالا نه که The Originals اصلا تینیجری محسوب نمیشه ؟ :D
فصل اولش که خوب بود مخصوصا نیمه دومش خیلی خوب بود ولی فصل دومش تا اینجا من خیلی چیز خاصی ازش ندیدم!

والا من اصلا یه اپیزود هم ازش ندیدم که بدونم چجوری هاست ! :D فقط بر طبق شنیده ها که دیگه سکانس های حال بهم زنِ لاو و رومنس خبری توش نیس اینجوری برداشت کردم این سریال یه خورده سنگین تره نه فقط واسه گروه سنی زیر 18 سال ! :|

البته اگه منطق رو روی CW بزاریم باید بی برو برگرد بگیم کلِ سریال هایی که از این شبکه پخش میشه بدون هیچ استثنایی تینیجری هست! :D :|

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
اون دوتا فیلمی که رابرت داونی توش بازی میکنه که هیچ حالا دیدن یا ندیدنش خیلی مهم نیست ولی سریالش ندیدنش یکی از بزرگترین اشتباهات هست :D
عصر ویکتوریای لندنی هم توش وجود نداره و مینی سریال شرلوک تو زمان حال اتفاق میوفته ولی شخصیتا عوض نشدن!

در کل سریالش چیزی نیست که آدم نگران باشه گند بخوره تو خاطره آدم از شرلوک :D شک نکن بعد از دیدن سریال سه برابر عاشق شرلوک میشی :D
تو لیست TOP 5 بنده هست :x
پس مسئولیت گند نخوردن به تصورات من رو بر عهده گرفتی:d
رفت تو لیست دانلود.

اتفاقا دلیلی که من نمیبینمش اینه :
ggf6f1yuohh8hkhqo08c.jpg

امین یکم در مورد این عکس توضیح بده. به تصورات من نسبت به شرلوک خیلی نزدیک تر هست:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
امین یکم در مورد این عکس توضیح بده. به تصورات من نسبت به شرلوک خیلی نزدیک تر هست:d
تو شرلوک فنی و The Adventures Of Sherlock Holmes رو ندیدی !؟ :shocked:
اگه این رو ندیدی تا حالا از تی وی خودمون سریال دیدی ؟! :-/ :D

توضیح : فکر نکنم هیچ سریالی رو 0.1 این سریال من دوست داشته باشم :D کافی بود !؟
نکته : یه روزی روزگاری خواستی بشینی ببینیش یه 7-8 تا دیشکنری کت و کلفت بگذار اینور اونورت :D
حالا حتما باید محیط ویکتوریایی لندن داشته باشه؟
biggrin1.gif

شخصیتا که فرقی ندارن فقط مدرن شدن
biggrin1.gif
داستانم که بشدت شاخ هست و هر اپیزودم از اپیزود بعدی شاهکار تر
yahoo_8.gif
فرق نداره واقعا !؟ مثلا ناپلئون رو بیارن تو سال 2015 فرقی نداره !؟ /:)

آخرین ویرایش:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
تو شرلوک فنی و The Adventures Of Sherlock Holmes رو ندیدی !؟ :shocked:
اگه این رو ندیدی تا حالا از تی وی خودمون سریال دیدی ؟! :-/ :D

توضیح : فکر نکنم هیچ سریالی رو 0.1 این سریال من دوست داشته باشم :D کافی بود !؟
نکته : یه روزی روزگاری خواستی بشینی ببینیش یه 7-8 تا دیشکنری کت و کلفت بگذار اینور اونورت :D
میگم که من کلا از کارهای اقتباسی تو این سبک خوشم نمیاد.:d
دلیل هم داره.من کلا چون از این سبک خیلی خوشم میاد.بجز شرلوک تمام کارهای آگاتا کریستی رو هم خوندم یه بار تو تی وی خودمون یه قسمت از پوارو رو نگاه میکردم مربوط به قتل راجر آکروید بود.به طرز نا جوانمردانه و حال بهم زنی داستان کتاب رو ناقص و بی سر وته به یه قسمت سریال تبدیل کرده بودند.از اون به بعد چشم ترسیده و با خودم عهد کردم بسمت اینچنین کارهای اقتباسی نرم:d

در مورد نکته هم زیاد موشکلات نداریم.:d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این بحثی که شرلوک جدید بهتره یا دهه هشتادیش یادمه همون اوائل پخش سیزن یک خیلی شدید درگرفت بعدم تموم شد :d تقریبا همه ی کسایی که نمیخواستن به نوستالژی شون خیانت کنن بعد دیدن یه اپیزود براشون روشن شد که شرلوک جدید هیچ ربط خاصی به شرلوک دهه هشتاد نداره. تقریبا بجز تم کلی و شخصیت ها از داستان های کانن دویل هم استفاده نکرده. :d
و اینکه اصلا چرا یه اقتباس از کتاب یا فیلم باید دقیقا به منبعش وفادار باشه؟ اگه قراره همه ی چیزش دقیقا مثل کتاب باشه که خب کتاب هست و خیلی هم خوبه بریم همون کتاب رو بخونیم. اصولا دلیل اقتباس اینه که از یه نقطه نظر جدید به چیزی که قبلا پرداخته شده نگاه بشه. :d

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
این بحثی که شرلوک جدید بهتره یا دهه هشتادیش یادمه همون اوائل پخش سیزن یک خیلی شدید درگرفت بعدم تموم شد :d تقریبا همه ی کسایی که نمیخواستن به نوستالژی شون خیانت کنن بعد دیدن یه اپیزود براشون روشن شد که شرلوک جدید هیچ ربط خاصی به شرلوک دهه هشتاد نداره. تقریبا بجز تم کلی و شخصیت ها از داستان های کانن دویل هم استفاده نکرده. :d
و اینکه اصلا چرا یه اقتباس از کتاب یا فیلم باید دقیقا به منبعش وفادار باشه؟ اگه قراره همه ی چیزش دقیقا مثل کتاب باشه که خب کتاب هست و خیلی هم خوبه بریم همون کتاب رو بخونیم. اصولا دلیل اقتباس اینه که از یه نقطه نظر جدید به چیزی که قبلا پرداخته شده نگاه بشه. :d
مشکل منم همینه.اگر قرار اون وفاداری وجود نداشته باشه چرا از اسم تجاری اون کتاب, اون شخصیت یا اثر استفاده میشه؟غیر از استفاده اقتصادی چه دلیلی میتونه داشته باشه؟حالا هرچقدر هم که اون کار اقتباسی سطح بالا باشه اگر وفادار نباشه یه جورایی توهین به فن های اون اثر هستش:d

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
مشکل منم همینه.اگر قرار اون وفاداری وجود نداشته باشه چرا از اسم تجاری اون کتاب, اون شخصیت یا اثر استفاده میشه؟غیر از استفاده اقتصادی چه دلیلی میتونه داشته باشه؟حالا هرچقدر هم که اون کار اقتباسی سطح بالا باشه اگر وفادار نباشه یه جورایی توهین به فن های اون اثر هستش:d

من فن شدید کتابهای شرلوک هلمز هستم همه کتابهاشو قرقره کردم. سری جرمی برت رو هم شونصد بار همشو از اول تا اخر دیدم، وقتی شنیدم bbc داره اقتباس مدرن میکنه بهم برخورد تا یک سالی هم نرفتم سمتش ولی وقتی که نیم ساعت از سری جدید رو دیدم نظرم برگشت و به این نتیجه رسیدم که از این بهتر نمیشد شرلوک رو اورد تو قرن 21

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
آقا یکی بهم بگه این The Originales سیزن II تو چه وضعیتی قرار گرفته ؟ :biggrin1: من فصل اولش رو خیلی وقت پیش همون پارسال دانلود کردم ولی هنوز وقت نکردم ببینم. اون موقع ها که یادمه خیلی ازش تعریف میشد. ولی الان اصلا نمیبینم یا خیلی کم میبینم کسی صحبتی از اتفاقای سریال کنه! ماشالله همه پست ها شده Arrow و The Flash و بقیه سریال های تینیجری! :| حالا سوال اینجاست که فصل دوم گند زده ؟ :| مثل فصل اوله ؟ یا بهتر از اون ؟ :biggrin1:
The Originals سریال خوبیه. سیزن دومش هم به نظر خودم به نسبت سیزن یکش بهتر نشده ولی بدترم نشده. در کل سریالش تا الان تو وضعیت خوب و ثابتی قراره داشته. فقط سیزن دومش به نسبت سیزن اولش یک مشکلی داره اونم اینه که ....چه جوری بدون اسپویل بگم؟:| تو سیزن یک داستان به سرعت حرکت میکنه و جلو میره ولی سیزن دو به نظر خودم روند کندتری داره. به علاوه برخلاف سیزن یک، تو سیزن دوم یک اتفاقی میفته که بار اول شوکه کننده ست. ولی بعد اونقدر تکرار میشه و تکرار میشه و تکرار میشه که اعصاب آدمو خرد میکنه. ولی به غیر از همین یک plotline ش بقیه ش تا الان خوب بوده.
The Originals تم اصلیش خانواده ست. یعنی به همون اندازه که Vampire diaries روی رومنس تمرکز میکنه، اوریجینالز روی خانواده و به خصوص خواهر برادرای مایکلسون تمرکز داره. فضاش تاریکتر و سنگین تر Vampire Diaries هست و بیشتر شخصیتاش تینیجر نیستن ولی بعضیاشون بعضی موقعا رفتارای احمقانه ی تینیجری دارن که این از اشکالات CW ـه. در کل شما قسمت اولو ببینی، دستت میاد که خوشت میاد یا نه. تا ته سیزن اگه پیشرفت نکنه، افت خاصی هم نداره.

پ.ن: چون پستم راجع به Originals ه یه چیزی هم راجع به اپیزود 12 بگم و برم:یا ابالفضل.
Freya is bada*s...
الایژا چرا انقدر نقشش کم شده؟:| الایژا حذف بشه از سریال من دیگه نمیبینم.

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
gl550.jpg

Download

اولین تریلر فصل 5 Game of Thrones

این GoT تریلر هاش هم سرشاز از صحنه های مبتذله :D
مثل اینکه تایریون رفت به سمت دنریس تا باهاش متحد بشه b-)
چه شود !!! :x
اگه دیگه جان اسنو هم بهشون اضافه شه که .... !!! 8->

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,620
نام
محسن
این شرلوک فوق العادست نمیتونم چطور تا الان اینو ندیدم،فصل اول ودومشو دیدم بعضی جاها هنگ میکردم:D از امشب هم فصل سومش شروع میکنم به دیدن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر