Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چقدر تریلر افتضاحی بود :| آهنگ و تدوین و همه چیزش تو در و دیوار بود :| نه به تریلر فصل 4 نه تریلر این فصل پیش رو :|

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
این قسمت هم پر بود از سورپرایز. دلم واسه لیپ سوخت که مندی رفت. دبی هم بالاخره به زور به هدفش رسید! فرانک اونجوری شیلا رو تحقیر کرد خیلی دلم برای شیلا سوخت. فیونا هم به نظرم مرد مناسبی رو پیدا کرد! البته هنوز خبری از استیو نیست. واقعا خیلی خوب داره پیش میره سریال.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
از وقتی دارم شرلوک میبینم، Arrow و Flash و Gotham برام مثل ستایش و ایسان شدند :|
شرلوک :x اصلا بی نظیره. فکر نکنم سریالی رو انقدر سریع بشینم ببینمش که الان اینو دیدم. عالیه. هر کی ندیده واقعا پشیمون میشه. هم مارتین فریمن و هم کمبربچ به بازیگرای مورد علاقه ی من تبدیل شدن و منتظر این فیلم آخریه بندیکت هستم بشدت :x

سریال زده جاده خاکی فعلا. قضیه ی الیور رو که یجوری پیچوندند، بماند. سریال داره روند تکراری مثل فصل 1 میگیره. هیچ چیز خاصی تو قسمتای این فصل نیست که جذاب باشه. غیر اینکه دورادور دارند به یه سری مسائل جذاب کمیکی ( احتمالا) اشاره می کنند که شاید برای هواداران و کسایی که دوست دارند داستان هارو بدونند جذاب باشه، ولی هنوز فقط در حد ایدست، که ول میدن تو قسمت تا ببینن چی در میاد ازش.

حیف فصل دوم و اون نبرد ها و جذابیت های اسلید :x

اما برعکسش The Flash :

سریال خیلی خوب داره پیش میره. تک تک شخصیت ها نقششونو دارند پیدا می کنند و این برای ادامه ی داستان خیلی خوبه.
سیسکو، دکتر ولز و کیتلین و بری و پلیسه، بازیگرهای خیلی خوبی هستند، کارکتر هایی که بازی می کنند هم با هم داخل داستان فرق داره که این شاید باعث جذابیت هم شده.

بهرحال الان Flash خیلی جذاب تر داره پیش میره، البته شاید برای اینه که هنوز ایدشون مثل ارو تکراری نشده.

Gotham هم دو قسمت 11 و 12 بدک نبود. 13 رو هنوز ندیدم.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
از وقتی دارم شرلوک میبینم، Arrow و Flash و Gotham برام مثل ستایش و ایسان شدند :|
شرلوک :x اصلا بی نظیره. فکر نکنم سریالی رو انقدر سریع بشینم ببینمش که الان اینو دیدم. عالیه. هر کی ندیده واقعا پشیمون میشه. هم مارتین فریمن و هم کمبربچ به بازیگرای مورد علاقه ی من تبدیل شدن و منتظر این فیلم آخریه بندیکت هستم بشدت :x

سریال زده جاده خاکی فعلا. قضیه ی الیور رو که یجوری پیچوندند، بماند. سریال داره روند تکراری مثل فصل 1 میگیره. هیچ چیز خاصی تو قسمتای این فصل نیست که جذاب باشه. غیر اینکه دورادور دارند به یه سری مسائل جذاب کمیکی ( احتمالا) اشاره می کنند که شاید برای هواداران و کسایی که دوست دارند داستان هارو بدونند جذاب باشه، ولی هنوز فقط در حد ایدست، که ول میدن تو قسمت تا ببینن چی در میاد ازش.

حیف فصل دوم و اون نبرد ها و جذابیت های اسلید :x

اما برعکسش The Flash :

سریال خیلی خوب داره پیش میره. تک تک شخصیت ها نقششونو دارند پیدا می کنند و این برای ادامه ی داستان خیلی خوبه.
سیسکو، دکتر ولز و کیتلین و بری و پلیسه، بازیگرهای خیلی خوبی هستند، کارکتر هایی که بازی می کنند هم با هم داخل داستان فرق داره که این شاید باعث جذابیت هم شده.

بهرحال الان Flash خیلی جذاب تر داره پیش میره، البته شاید برای اینه که هنوز ایدشون مثل ارو تکراری نشده.

Gotham هم دو قسمت 11 و 12 بدک نبود. 13 رو هنوز ندیدم.
من هم بعد از شرلوک True Detective رو شروع کردم
دقیقا همین حس رو دارم.

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان یه سوالی داشتم :
من دنبال شرلوک هولمز قدیمی می گردم.چند سایت پیدا کردم که گذاشتن.حالا میخوام بدونم چه سایتی دوبله و بدون سانسور رو گذاشته و اینکه دیدن این سریال با دوبله لذت بخش تره یا بدون اون ؟!
اگر ساتی میشناسید و خودتون هم دانلود کردید و از کیفیت راضی بودید ممنون میشم اسمش رو بگید.

ممنون.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
کسی گفت که Better Call Saul هشت فبریه تاریخ پخش اولین اپیزودش هست؟!
دقیقا یک هفته ی دیگه...
s0rgv5bacavxmnj408t3.jpg

7jovytb3508em5803ay9.jpg
The Danger البته بازی نمیکنن ایشون!
ju3cagfwoh7sj7o98kf2.jpg
بیا صبحونه درست کنیم:d
f9buegpy7aaioz8q2b2o.jpg

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
البته فکر کنم ایشون حس سریال های ماه رمضون رو نسبت به TD داره :D
این مدلیش رو دیگه ندیده بودم
Arrow و Flash کجا TD کجا .
TD اگر بالاتر از شرلوک نباشه پایین تر نیست
من سریالهای ماه رمضون رو نمی‌بینم منظورم چیز دیگه‌ای بود :d
TD رو فعلا تا قسمت سومش دیدم .....
من کلا از سبک Crime زیاد خوشم نمیاد
شرلوک رو دیدم خیلی‌ ازش خوشم اومد
دیدم TD امتیازاتش خیلی‌ بالا هستش
بچه‌ها هم بهم پیشنهاد دادند که حتما ببینم
تا به اینجا واسه من در حد شرلوک نبوده
اما سریال خوبیه
اگه بخوام تا اینجا بهش امتیاز بدم بهش نمرهٔ ۷.۵ رو میدم
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو رسونده باشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر