SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,828
نام
مرتضی
اون مبارزه یکی از لعنتی ترین لحظات سریال ها تو عمرم بود واقعا وحشتناک بود ترکوندنش:((

mountain هم فقط خوراکش سگ شکاری هست و بس:bighug:

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
اون مبارزه یکی از لعنتی ترین لحظات سریال ها تو عمرم بود واقعا وحشتناک بود ترکوندنش:((

mountain هم فقط خوراکش سگ شکاری هست و بس:bighug:
قبل از مبارزه اگه دقت کنید اون مستخدم اوبرین داشت یه چیزی میمالید به نیزه ها که فک کنم سم بود (بعیده که اونجوری نیزه رو تمیز کنه:d )فک کنم mountain هم در اثر همین سمه بمیره که اینجوری هم سیخ بسوزه هم کباب! :|

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
فقط منم که از رمزی بولتون خوشم میاد اینجا ایا؟!

فکر کنم تنها کسی باشی که ازش خوشش میاد... نه تنها اینجا شایدم در کل دنیا! اصلا اونو جوری شخصیت پردازی کردن که آدم ازش بدش بیاد :D

SteveG

کاربر سایت
Mar 28, 2014
827
نام
احمدرضا
خدایان که تصمیمشون رو برای مردن یا زندگی کردن تیریون لنیستر اعلام کردند ... ببینیم خدایان برای ما و فاینال این سریال چه تصمیم دارند ! خدا بهمون رحم بکنه با این خدایانشون !

Sogeking

کاربر سایت
Aug 1, 2013
126
نام
کیارش
من از همون اول میدونستم،اینا با کشتن جافری و لایسا هی دارن حال میدن،اخرش یجوری حالمونو بگیرن از دماغمون بزنه بیرون:d

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
10441255_669533289779044_8626294895797699500_n.jpg

یه چیزیم در مورد مرگ اوبرین بگم، خیلیا ممکنه بگن مست بود و واسه چی مانتین رو نکشت یا سرشو قطع نکرد و از این چیزا.

تنها دلیلی که اینکارو کرد اینبود که نمیخواست اصلا مانتین رو بکشه، میخواست به زمین بزنتشو و در حال مرگ ازش اعتراف بگیره. هی میپرسید Who gave that order؟ کافی بود مانتین دهنت باز کنه بگه Tywin Lannister و کار تموم بود. (اوبرین خودش میدونه ولی اینکه جلوی کلی شاهد بگه یه چیز دیگس) اون موقع مارتل ها میتونستند به صورت مستقیم اعلان جنگ کنن و به دلیل اعترافات مانتین مردم هم ساپورتشون میکردن :D
ولی خب خدایی خیلی نزدیکش شد دیگه یا حداقل باید یه بار دیگه نیزه رو میکرد تو شیکمش یا دیگه دستاشو قطع میکرد :|
البته مارتین یه جوری میخواسته شخصیتو حذق کنه مهم نبوده واسش چطوری دیگه. به نظرم Oberyn که اینقدر Fast و فرز هس میتونست اون ثانیه آخر هم Roll کنه یا جاخالی بده :| ولی خب مارتینه دیگه بعضی وقتا دوست داره کاراکتر ها رو بکشه :D

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,562
نام
امیر
دیگه باورم شده بود مونتین شکست خورده! واقعا شوکه کننده بود.. :| اصلا فکره همچین مردنی رو نمیکردم !:(

در کل اپیزوده خوبی بود .

علیرضا اس سی

کاربر سایت
Dec 12, 2013
42
نام
alireza
بعد از صحنه اخر دستمو گذاشتم رو سرم میخواستم کلمو بترکونم.اصن اگه داستان برات لو رفته باشه دیدنش راحت تره انصافا.اون خنده اریا هم باحال ترین جایه این قسمت بود

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بعد از صحنه اخر دستمو گذاشتم رو سرم میخواستم کلمو بترکونم.اصن اگه داستان برات لو رفته باشه دیدنش راحت تره انصافا.اون خنده اریا هم باحال ترین جایه این قسمت بود
نه عزیزم واسه همه همین بود. من خودم کتابا رو خونده بودم و میدونستم اما بازم موقع Duel میلرزدیم :| 2-3 تا از دوستام هم همینطور.
بعدشم توی کتاب شما با مغز خودت صحنه رو تجسم میکنی دیگه مغز آدم تا اینقدر خشونت نمیره جلو :| (با اینکه تو کتاب هم یه چیزی تو همین مایه ها و شایدم بدتر بود ولی خب اون تکسته و از این چیزا :D)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
این آقایونی که کتابا رو خوندن یه کم مراعات کنن و اینقدر راحت در مورد آینده سریال حرف نزنن
آدم کلا نیاد تو این تاپیک آرامش بهتری داره، پست به پست نگران اسپویل شدن یه چیزیم :|

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,765
نام
وحید
این آقایونی که کتابا رو خوندن یه کم مراعات کنن و اینقدر راحت در مورد آینده سریال حرف نزنن
آدم کلا نیاد تو این تاپیک آرامش بهتری داره، پست به پست نگران اسپویل شدن یه چیزیم :|
اینجا که کلا اسپویلر ویران شده

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
GOT S04e08
اپیزود خوبی بود! من که میدونستم میمیره! ولی مردنشو خوب نشون دادن و البته بسیار ناراحت کننده!=(( بنظرم تنها کسی که میتونه جلوی mountain وایسه ، سر لوراس هست که تو فصل دوم اگه اشتباه نکنم یه بار کوه رو شکست داد و کوه سر اسب خودشو جدا کرد:|:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,031
نام
آریا
23071803509179166280.gif

همون طور که خیلی ها گفتن، با توجه به سابقه جناب مارتین میشد حدس زد که نتیجه رقابت چی میشه، ولی واقعاً صحنه شوکه کننده ای بود!!! حتی تا همون لحظات آخر هم فکر میکردم Oberyn غافلگیر میشه و میمیره، ولی دیگه این مدلی نه! :| تازه داشت ازش خوشم می اومد.
خوب شد حداقل اون صحنه خندیدن Arya هم توی این اپیزود وجود داشت که یه کم لطیفش کنه! :D صحنه به شدت باحالی بود!
Sansa هم برای ما آدم شده! :D
Ser Jorah هم ... :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر