TV Center

به مولا قسم قبل اینکه پُست صفحه قبل که زد قسمت مهم رو اسپویل کرد داشتم دانلودش میکردم زدید کل سورپرایز قسمتو خراب کردید
بعد از اینکه دیدم آخرین صحنه ـشو کلا 5 دقیقه دهنم باز بود دهنم باز بود دهنم باز بود ..... هنگ کردم نمیدونم چی بگم :|
به قول معروفی welcome TO the the GOT . a show that everyone dies in it and your feelings does not matter :)
چرا ترکوندش :o تیریون مُرد تمومه .... گریم گرفته :((

آخرین ویرایش:
به مولا قسم قبل اینکه پُست صفحه قبل که زد قسمت مهم رو اسپویل کرد داشتم دانلودش میکردم زدید کل سورپرایز قسمتو خراب کردید
بعد از اینکه دیدم آخرین صحنه ـشو کلا 5 دقیقه دهنم باز بود دهنم باز بود دهنم باز بود ..... هنگ کردم نمیدونم چی بگم :|
به قول معروفی welcome TO the the GOT . a show that everyone dies in it and your feelings does not matter :)
چرا ترکوندش :o تیریون مُرد تمومه .... گریم گرفته :((

یعنی واقعا انتظار داشتی ببره ؟ نه جدا ؟ از اول مشخص بود حریف مونتن نمیشه هرچند کتاب خونده بودم قبلش اما یه جورایی مشخص بود با توجه به فلسفه سریال و کتاب .;)

نه بیخودی خودت ناراحت نکن با خیال راحت بقیه اپیزود ها رو تماشا کن .

خیلی خوب مبارزه کرد ، لیاقت پیروزی رو داشت ، اما ... خیلی حیف شد ، یکی از بهترین شخصیت ها سریال نابود شد .
تنها شخصیت هایی که خوشم میاد ازش و هنوز زندست ، تریون و آریا استارک هست . جان اسنو هم بد نیست .
واقعا چی دیگه داره این سریال ؟! یعنی اینطوری طبق کتاب پیش میره ؟
یا فقط قصد دارن مخاطب رو شوکه کنن و ... ؟!
و الان واثعا اعصابم خورده ×!

ملت تو یکی از پیج های مربوط به سریال کف و خون قاطی کردن 50 نفر نوشته بودن بعد این اپیزود ضربه روحی خوردن و نمیدونم خوابشون دیگه نبرده یه سری هم میگفتن چرا هرکیو که ما دوست داریم میکشن ؟
قشنگ داشت میکشتش این غرور لعنتیش سرشو به باد داد .... داغونم یعنی خیلی عصبی شدم ....

:|
by7ahaje.jpg

:|
by7ahaje.jpg
TRUE STORY :|
من میگم دیگه از این به بعد نبینیم ولی نمیشه تا اینجاشو دنبال کردیم نمیشه یهو ول کرد :دی باید ببینیم چه بلایی سر تیریون و جان اسنو ( که یقینا این یکی قسمت بعد متلاشی میشه.:| مثلا ایورت بود کی بود میاد میگه تو هیچی نمیدونی یه تیر میزنه میکشتش:| :| :|) میاد :دی

من که کاملا حدس میزدم بمیره!کسی که 4سیزن got رو دیده باشه دیگه باید بدونه چی قراره پیش بره:|بعدشم اونmountain از بچگی اونطوری وحشی بوده،واضحه که بدسته یه دایم الخمر نمی میره/:)(البته آخرش یکم شک کرده بودم:d) فکر نکنم تیریون بمیره،حداقل اینطوری ! یعنی دار زده شه،mountain هم که فقط خوراکه سگ شکاریه:d

کسی میتونه راهنمایی کنه که سریال Game Of Thrones در حال حاضر به کجای کتاب، نسخه ی انگلیسی، رسیده؟

دقیقا 12 بخش داستانی مونده که بیشتر مربوط به جان و ترین هستش از اینجای داستان که مشخصا در 2 قسمت پایانی سریال تمامش میکنن .;)

کاملا واضح بود این میمیره ! ولی با این حال خیلی ناراحت شدم. تیریون صد درصد زنده میمونه. عمرا جیمی بذاره اون بمیره. من با Gore مشکلی ندارم ولی کاری که این سیزنم باهام کرد کمتر از سیزنه قبلی نبود. واقعا داشتم با این اوبرین حال میکردم :((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or