Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
به مولا قسم قبل اینکه پُست صفحه قبل که زد قسمت مهم رو اسپویل کرد داشتم دانلودش میکردم زدید کل سورپرایز قسمتو خراب کردید
بعد از اینکه دیدم آخرین صحنه ـشو کلا 5 دقیقه دهنم باز بود دهنم باز بود دهنم باز بود ..... هنگ کردم نمیدونم چی بگم :|
به قول معروفی welcome TO the the GOT . a show that everyone dies in it and your feelings does not matter :)
چرا ترکوندش :o تیریون مُرد تمومه .... گریم گرفته :((

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به مولا قسم قبل اینکه پُست صفحه قبل که زد قسمت مهم رو اسپویل کرد داشتم دانلودش میکردم زدید کل سورپرایز قسمتو خراب کردید
بعد از اینکه دیدم آخرین صحنه ـشو کلا 5 دقیقه دهنم باز بود دهنم باز بود دهنم باز بود ..... هنگ کردم نمیدونم چی بگم :|
به قول معروفی welcome TO the the GOT . a show that everyone dies in it and your feelings does not matter :)
چرا ترکوندش :o تیریون مُرد تمومه .... گریم گرفته :((

یعنی واقعا انتظار داشتی ببره ؟ نه جدا ؟ از اول مشخص بود حریف مونتن نمیشه هرچند کتاب خونده بودم قبلش اما یه جورایی مشخص بود با توجه به فلسفه سریال و کتاب .;)

نه بیخودی خودت ناراحت نکن با خیال راحت بقیه اپیزود ها رو تماشا کن .

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خیلی خوب مبارزه کرد ، لیاقت پیروزی رو داشت ، اما ... خیلی حیف شد ، یکی از بهترین شخصیت ها سریال نابود شد .
تنها شخصیت هایی که خوشم میاد ازش و هنوز زندست ، تریون و آریا استارک هست . جان اسنو هم بد نیست .
واقعا چی دیگه داره این سریال ؟! یعنی اینطوری طبق کتاب پیش میره ؟
یا فقط قصد دارن مخاطب رو شوکه کنن و ... ؟!
و الان واثعا اعصابم خورده ×!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ملت تو یکی از پیج های مربوط به سریال کف و خون قاطی کردن 50 نفر نوشته بودن بعد این اپیزود ضربه روحی خوردن و نمیدونم خوابشون دیگه نبرده یه سری هم میگفتن چرا هرکیو که ما دوست داریم میکشن ؟
قشنگ داشت میکشتش این غرور لعنتیش سرشو به باد داد .... داغونم یعنی خیلی عصبی شدم ....

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
:|
by7ahaje.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:|
by7ahaje.jpg
TRUE STORY :|
من میگم دیگه از این به بعد نبینیم ولی نمیشه تا اینجاشو دنبال کردیم نمیشه یهو ول کرد :D باید ببینیم چه بلایی سر تیریون و جان اسنو ( که یقینا این یکی قسمت بعد متلاشی میشه.:| مثلا ایورت بود کی بود میاد میگه تو هیچی نمیدونی یه تیر میزنه میکشتش:| :| :|) میاد :D

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من که کاملا حدس میزدم بمیره!کسی که 4سیزن got رو دیده باشه دیگه باید بدونه چی قراره پیش بره:|بعدشم اونmountain از بچگی اونطوری وحشی بوده،واضحه که بدسته یه دایم الخمر نمی میره/:)(البته آخرش یکم شک کرده بودم:d) فکر نکنم تیریون بمیره،حداقل اینطوری ! یعنی دار زده شه،mountain هم که فقط خوراکه سگ شکاریه:d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
کسی میتونه راهنمایی کنه که سریال Game Of Thrones در حال حاضر به کجای کتاب، نسخه ی انگلیسی، رسیده؟
آخرای کتاب سوم و اگه اشتباه نکنم فصل 70-71 هست...........

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کسی میتونه راهنمایی کنه که سریال Game Of Thrones در حال حاضر به کجای کتاب، نسخه ی انگلیسی، رسیده؟

دقیقا 12 بخش داستانی مونده که بیشتر مربوط به جان و ترین هستش از اینجای داستان که مشخصا در 2 قسمت پایانی سریال تمامش میکنن .;)

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
کاملا واضح بود این میمیره ! ولی با این حال خیلی ناراحت شدم. تیریون صد درصد زنده میمونه. عمرا جیمی بذاره اون بمیره. من با Gore مشکلی ندارم ولی کاری که این سیزنم باهام کرد کمتر از سیزنه قبلی نبود. واقعا داشتم با این اوبرین حال میکردم :((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر