TV Center

دوستان کودوم رو پیشنهاد میکنید ؟
Shameless
arrested development
دوستان 2 تاش رو دیدید کودوم قوی تره ؟ شنیدم arrested خیلی قویه کمدیش ولی باز نظر شما مهمه
shameless رو من ندیدم ولی اگه arrested رو ندیدی حتماً ببین مخصوصاً سه فصل اولشو عالیه از خنده دق می کنی :d

از نیم ساعت اول که همش در مورد اون ننه اژدها (ع) © بود حالم رو بهم زد،
بگذریم می رسیم به بیست دقیقه آخر که عالی بود.
سانسا دیگه اون دختر بچه کوچولو فصل قبل نیست که شده بود اسباب بازی جافری نیست. تاریک، Mature وآماده برای انتقام.

08618097046868498654.jpg

قراره با لیتل فینگر جهنمــی به پا کنن.

بعدشم که رسیدیم به آریا و The Hound که بعد از گذشتن از یک قاره و اون همه زحمت دیر رسیدن . هم خنده دار بود هم ناراحت کننده. خنده آریا هم از بدشانسیش بود که اول برادرو مادرشو کشتن، الانم خالشو کشتن و از اخرم یک قرون به The Hound نمی رسه :دی

بازم می رسیم به یک Speech خفن دیگه از پیتر دینکلیج. کف کردم با داستانش در مورد کفشدوزک ها. این به من می گه که هر اتفاقی بیافته تیریون شخصیت مورد علاقه RR Martin و مردمه و با مردن Oberyn بازم یه جوری نجات پیدا می کنه. قیافش بعد از صحنه ترکیدن کله وحشتناک بود.

اما Oberyn. :( بنده خدا می خواست انتقام خواهرشو بگیره. :(

"You raped her, you murdered her, you killed her children"

:crying1:
05015955037883251266.jpg

جیغ کشیدن دوست دخترش احتمالا کابوس بیاره واسم.

قسمت بعدی هم که شماره نهمه.

We All know what that means.

87251924909059447456.gif

اه اه اعصابمو خورد کرد! حالا هی باید این جمله هارو تکرار کنه! خیلی بد مرد! از کتابشم بدترمرد!

آخرین ویرایش:
تا به حال تو عمرم اینقدر شکه نشده بودم. می دونستم قراره ابرین بمیره ولی نه این شکلی:-o حالا خوبه من می دونستم چی میشه وای به حال اونهایی که دل به این شخصیت بسته بودن و از سرنوشتش هم خبر نداشتن

سلام
از دوستانی که سریال فارگو رو میبینند , یک نفر بیاد یه توضیحی دربارش بده.
چجوریاس؟جناییه!؟ کمدیه!؟ از لحاظ اخلاقی چطوره؟ مثل GOT که نیست!؟

سلام

دقیقا جنایی کمدیه :d
از اون نظر هم مثل GOTنیست، مشکلی نداره تقریبا

سلام
سبکش توی ویکی: Drama - Crime - Comedy Drama - Dark Comedy
هم صحنه درام غم انگیز داره هم خنده دار بعد اون Dark Comedy ـشم باید ببینی تا متوجه بشی قضیه چیه :))
در کل تمرکز روی داستان هست ولی این بین بعضی از موضوعات بصورت طنز نمایش داده میشه که خیلی با داستان مچ ـه!
در کل حرف نداره! هم داستان عالیه هم طنزش فوق العادس!

از نظر اخلاقی چیز خاصی نداره و مشکل خاصی نداره! اگه هم مسئله ای باشه نشون نمیده :دی
از نظر بازیگری هم دیگه هیچ حرفی نمیشه روش آورد! شخصیت اصلی داستان Martin Freeman ـه که حرف نداره ( توی امضای خودت از سمت چپ دومی :دی :دی همینطور بگم شخصیت اصلی فیلم Hobbit هم همین بازیگر هست :x ) و بازیگر مهم بعدی هم Billy bob thornton ـه که فوق العادس :دی پسر Tom Hanks معروف هم توش بازی میکنه :دی

در کل از اون سریالاییه که حتما باید آدم ببینه :دی

:|...:| یعنی تازه داشتم با این شخصیت حال میکردم ها !!! خیلی بد مرد البته به خاطر غرور زیادش بود وگرنه میتونست سریع کارشو تموم کنه ! در کل این نویسنده خوب میدونه چطور شک وارد کنه البته به نظرم تیرون یه طوری زنده میمونه چون محبوب تر از این شخص تو این سری تاحالا نبوده

یه لحظه متوجه نشدم کنترلم از دست رفته :D حق با شماست از همتون عذرخواهی می کنم دیگه سعی می کنم تمام انرژیمو تو یه پست قرار بدم نه چند تا پست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or