TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب Justified هم تموم شد.
Finale این فصل اونقدر که انتظار داشتم هیجان نداشت ولی بازم با فاصله از خیلی از سریال هایی که دارم دنبال میکنم بهتر بود.
حیف که فصل بعد دیگه تموم میشه.

Xorvinho

کاربر سایت
Apr 9, 2014
81
نام
سروش
قسمت يكه فصله جديده game of thrones رو ديدم،خب مشخصا اين قسمت در سطحه بالايه اين سريال نبود،اما خب در ادامه خودشو خوب ميگيره سريال انشالا :d

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
breaking bad review

امشب یهو به سرم زد یه قسمت رو تصادفی نیگا کنم خوردو فصل 3 قسمت 9 اومد
این صحنه رو که دیدم مثل روز اول شایدم بیشتر خندم گرفت واقعا عالی بود
خود والت هم کف کرده بود

37294352384305432883.jpg

تو این سریال هیچ وقت نباید هیچ کس رو دست کم میگرفتی حتی اون دوتا دستیار خل جسی رو

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
24364309090486128249.jpg

آقا این Penny Dreadful امشب پخش میشه . یه چند تا عکس و ... دیدم به نظر سریال خفنی میرسه . یه اطلاعاتی اگه دارین ازش بدین .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
خب Suits هم بسیار عالی تموم شد و خیلی حال داد.:D یکی از مظلوم (!) ترین سریال های در حال پخشه. به شدت خوب و خوش ساخته ولی بعید میدونم کسی زیاد دنبالش کنه. تعداد انگشت شماری تو این تاپیک هستن که این سریال رو میبینن که خوش به حالشون:D

خوشبختانه فصل جدیدش هم فقط 2 ماه دیگه پخش میشه:D خوبی سریالایی که مید سیزن بریک میخورن هم همینه:D

سینا من دیروز رفتم خونه یکی از آشناهامون، یه خروار سریال اوردم. این Suits هم توی سریالا هست. 5 تا سریال خوب (مثل همین Suits) معرفی کن بشینیم ببینیم:d
این سریال معروفا رو هم تقریباً همرو دیدم.
باقی دوستان هم تاپ 5ـه خودشو رو پیشنهاد بدن ممنون می‌شم :d
همه ژانری هم می‌بینم، کمدی، درام، اکشن :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
آقا این Penny Dreadful امشب پخش میشه . یه چند تا عکس و ... دیدم به نظر سریال خفنی میرسه . یه اطلاعاتی اگه دارین ازش بدین .
باز سریال ومپایری؟ :D چقدر از اینا میسازن! :D
راستی الان ماه آپریل :D زیرش که زده May !! میشه دقیق یک ماه دیگه!

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
شروع کردم دارم Vikings رو میبینم ، در یک کلام عالی و بس خفن هست .
اولین و بزرگترین نقطه مثبت سریال بازیگر راگنار هست که واقعا عالی هست و اصلا یه حس خاص و ترسناکی تو بازیش هست و بدجور باهاش حال کردم .
مزیت دیگش اینه که دست رو نژادی گذاشته که من همیشه بهشون علاقه مند بودم یعنی وایکینگ ها و خدایان اسکاندیناوی !!
مزیت دیگه سریال اینه که عملا نه تنها شخصیت خوب نداره بلکه از دم همه از هم بدشون میاد و همه هم مزخرفن و خود راگنار بیشتر از همه ! شخصیت های واقعی که کاملا قابل درکن .

در کل هرکی شروع نکرده ضرر بزرگی داره میکنه :d

Sent from my GT-I9003

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سینا من دیروز رفتم خونه یکی از آشناهامون، یه خروار سریال اوردم. این Suits هم توی سریالا هست. 5 تا سریال خوب (مثل همین Suits) معرفی کن بشینیم ببینیم:d
این سریال معروفا رو هم تقریباً همرو دیدم.
باقی دوستان هم تاپ 5ـه خودشو رو پیشنهاد بدن ممنون می‌شم :d
همه ژانری هم می‌بینم، کمدی، درام، اکشن :d
اون اشناتون نشون داد آدم با کمالاتیه که Suits تو سریالاش بود:D

من که نمیدونم تو چه سریالایی دیدی ولی همینجوری بدون ترتیب، 5 تا سریالی که فکر میکنم کمتر تو تاپیک دیدن اینا هستن:
(به جز خود Suits:D)
Justified
Alias (این مال 2000ـه)
Arrested Development
New Girl
Episodes

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
شروع کردم دارم Vikings رو میبینم ، در یک کلام عالی و بس خفن هست .
اولین و بزرگترین نقطه مثبت سریال بازیگر راگنار هست که واقعا عالی هست و اصلا یه حس خاص و ترسناکی تو بازیش هست و بدجور باهاش حال کردم .
مزیت دیگش اینه که دست رو نژادی گذاشته که من همیشه بهشون علاقه مند بودم یعنی وایکینگ ها و خدایان اسکاندیناوی !!
مزیت دیگه سریال اینه که عملا نه تنها شخصیت خوب نداره بلکه از دم همه از هم بدشون میاد و همه هم مزخرفن و خود راگنار بیشتر از همه ! شخصیت های واقعی که کاملا قابل درکن .

در کل هرکی شروع نکرده ضرر بزرگی داره میکنه :d

Sent from my GT-I9003
بزار برسی سیزن 2 ببین چه شاهکاری میشه :x

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
حیف که رفتم ویکی و راگنار رو سرچ کردم و متاسفانه فهمیدم چه اتفاق هایی قرار بیوفته :|
الان قسمت 8 فصل اولم :d
فصل 2 تا چه قسمتی اومده ؟ :d

Sent from my GT-I9003
تا قسمت 7
اتفاقا از بین تمام بازیگرا من عاشق فلوکیم:d(خیلی قشنگ بازی میکنه)
این مراسم عقاب خونی حالمو بهم زد:-&بیورن معلومه اون شقاوت رنگار رو به ارث نبرده،حدس میزنم همین بی رحمی رگنار باعث سقوطش بشه و از اون طرف پسرش بیورن که پیشگو گفت به موفقیت های عظیمی دست پیدا میکنه.دلیل بزرگش همین دل رحمی و اصولی بودن رفتارش خواهد بود.کلا کاملا معلومه این سریال در قسمت های بعد همواره بهتر و بهتر خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر